414 Shares 8377 views

Dieta "Lesenka": recenzje, działanie

Istnieje i stale pojawia się sporo diet. Jednak wśród tej różnorodności bardzo trudno jest znaleźć naprawdę skuteczny przepis na skuteczną utratę wagi. Jedną z takich opcji jest dieta "Lesenka" (recenzje na temat tego można znaleźć głównie pozytywnie).

Ten system jest uważany za dość sztywny i wymaga dużo wysiłku i woli. Składa się z kilku etapów. Przede wszystkim jest to etap czyszczenia i regeneracji, a następnie energia, budowa, studnia i zamykanie ich. Ściśle mówiąc, imiona już wszystko wyjaśniają. Jedyny niuans – wymagane jest użycie tylko tych produktów wskazanych w menu tej diety.

Tak więc etap oczyszczania sprzyja przyspieszeniu metabolizmu, pozbywaniu się toksyn i toksyn, a także uwalnia jelita, czyli przygotowuje ciało do spalania tłuszczu. Tak więc dieta "Lesenka" (menu pierwszego dnia) pozwala używać tylko jabłek (około kilograma), pić wodę (tylko jeden litr) i nie zapomnij o węgiel aktywny. Dlaczego to wszystko jest konieczne? Faktem jest, że pektyny i inne użyteczne substancje, z którymi jabłka są bogate, przyspieszają metabolizm i przyczyniają się do złamania tłuszczów. Cóż, woda i węgiel aktywny są potrzebne do usuwania żużli, produktów rozkładu i oczyszczania organizmu.

Drugi krok przepisywany dietą "Lesenka" (recenzje na ten temat również są najbardziej pozytywne dla wszystkich osób, które tracą wagę) – ożywienie. To znaczy, drugiego dnia, ułożono mikroflory jelitowe i stan bifidobakterii, wzrasta absorpcja ścianek jelit, aw konsekwencji wzrasta dopływ składników odżywczych do narządów. Jadło w tym czasie jest zalecane przez fermentowane produkty mleczne (bez tłuszczu lub o najniższej zawartości tłuszczu). To jest 600 gramów sera domowego i tylko jeden litr kefiru. I, oczywiście, można pić wodę.

Dieta "Lesenka" (recenzje trzeciego dnia wskazują na trudności z systemem) wymaga, aby dzień energetyczny przywrócił siły życiowe, które osłabiły się w ciągu ostatnich dwóch dni po ciężkim strajku głodowym. Są produkty bogate w glukozę: suszone owoce (300 gramów rodzynków), kompot (dwa litry), miód (dwa łyżeczki).

Czwarty krok w budowaniu służy jako logiczna kontynuacja menu trzeciego dnia: siły życiowe ciała wzrastają, spalanie tłuszczów trwa, komórki są przywracane, proces metaboliczny przyspiesza. Odróżniaj tylko dni od składu produktów. Możesz zjeść do pół kilograma gotowanego ptaka (kurczaka, indyka), zieleni. Można również pić wodę. Dieta "Lesenka" (recenzje zawsze można znaleźć tylko pozytywne) pozwoli na czwarty dzień, aby odzyskać i uzyskać siłę.

W ostatni, piąty dzień, można spożywać żywność, które zawierają dużo błonnika. Są to świeże warzywa, płatki owsiane na wodzie, owoce (do jednego kilograma). Dopuszcza się użycie wody.

Dieta "Lesenka": recenzje, wyniki

Jest to skuteczny sposób na utratę do siedmiu kilogramów, nie robiąc nic i ograniczając się do odżywiania. To prawda, ograniczenia są trudne, dieta, w rzeczywistości, "głodny". Oprócz wody można pić zieloną herbatę, a wiele, oceniając opinie i nie ogranicza się tylko do wody. Ci, którzy próbowali diety, przyznają, że także jedli parę pomarańczy, a nawet kilku orzechów. Drugiego dnia wielu je i sera (ale nie jest to najlepsza opcja). Trzeci dzień jest dla wszystkich bardzo trudny, więc narastają również naruszenia. Reszta jest już łatwa – ciało wciągane jest i przestaje protestować. Jedyne co warto zauważyć: obciążenia są bardzo pożądane, ale przy takim odżywianiu, dużo ruchu jest bardzo trudne. Ponadto dieta "Lesenka" nie odpowiada osobom cierpiącym na jakiekolwiek choroby układu pokarmowego.