694 Shares 5453 views

Palniki tłuszczu. Wydajność i skład.

Właściwości wpływu palników tłuszczu na organizm.

W naszych czasach, gdy problem nadmiernej wagi jest bardzo istotny, na rynku można znaleźć ogromną ilość palników tłuszczowych. Często w reklamie, która się ukrywa, można powiedzieć o cudownym usunięciu kilku kilogramów tłuszczu tygodniowo, o poprawie zdrowia, smukłej talii i pasji spojrzenia w twoim kierunku od ludzi płci przeciwnej. Pokazują dokładnie to, o czym marzą szaleńcze gospodynie domowe, które nie potrafią poradzić sobie z sobą – zmniejszenie apetytu i konieczność wyraźnego zmniejszenia masy ciała, a nie stopniowość nie może trwać. Przeanalizujmy punkty na te kwestie sprzeciwu.

Zacznijmy od spadku apetytu. Zwykle, z tłumieniem apetytu, następujące substancje aktywnie walczą. Przede wszystkim chodzi o karnitynę i inne substancje, które mają podobne skutki, to znaczy przenosić kwasy tłuszczowe do komórki, gdzie musi się spalić, a tym samym uwalniając energię. A kiedy wystarcza energia, zwykle nie pojawia się pragnienie jedzenia słodyczy i kanapek. Również na apetyt wpływają takie substancje jak kofeina i efedryna. A jeśli kofeina jest kupowana bardzo prosto w każdym sklepie sportowym, a nawet aptece, wtedy efedryna jest zakazana na sprzedaż w kraju. I nawet pomimo faktu, że w kulturystyce sportowy sklep żywieniowy jest miejscem przechowywania wielu preparatów "pracujących", ale na łamach navrjatli naruszają prawa. A negatywny wpływ zakazanych leków, takich jak efedryna i DNP jest bardzo silny.

Jest to bardzo przydatne i skuteczne, gdy do tłuszczowych palników dodaje się różne ekstrakty roślinne, takie jak levzeya, johimbina lub żeń-szenia. Pomagają przynieść dietę łatwiej w płaszczyźnie fizycznej.

Jeśli chodzi o szybkość utraty wagi, prawdopodobnie musisz napisać ten akapit ogromną czerwoną czcionką, aby wpaść w pamięć niektórych niecierpliwych ludzi, którzy po raz pierwszy cierpliwie karmili złym jedzeniem, nie chcieli się uprawiać w sporcie, ale nagle w ciągu kilku tygodni zdecydowali się zmienić swoje życie w sposób radykalny.

Jakie są przyczyny gwałtownego spadku tali i wagi w pierwszych dniach diety. Gdy tylko zaczniesz jeść mniej tłuszczu i węglowodanów, a jeśli również ćwiczysz więcej, ciało zaczyna konsumować glikogen, przechowywany przez mięśnie. Jeśli uważasz, że 1 gr. Glikogen odpowiada około 2,7 g. Woda, a następnie spalanie zapasów, które napełniają mięśnie, zaczynają spadać gwałtownie pod względem objętości, a zatem zmniejsza się ciężar ciała. Aby najszybsza utrata wagi, a więc promowana w telewizji i ze stron czasopism, spowoduje ostry początek przechowywania nowego glikogenu, gdy tylko zdecydujesz, że jesteś wystarczająco dobry i zdecyduj się powrócić do żywienia przed dietą. W rezultacie nie tylko powróci "zagubiony", ale również zwiększy wagę.

Wskazówki dotyczące spalania tłuszczu.

Jeśli zdecydujesz się na utratę wagi, nawet jeśli jesteś dziewczyną i nie chcesz mieć masy mięśniowej, to w każdym razie nie przestań tylko jeść. Konieczne jest utrzymanie poziomu białka na wysokim poziomie w celu uniknięcia katabolizmu, tj. Rozpad tkanki mięśniowej, która sama w sobie jest bardzo szkodliwym procesem, a piękno i zdrowie nie przyniesie.

Jeśli zdecydujesz się zasiadać w diecie o niskiej zawartości węglowodanów, to na początku nie oznacza to, że nie musisz spożywać węglowodanów w ogóle, a po drugie poziom ich konsumpcji powinien być stopniowo zmniejszany. Ponieważ Ostatecznie osiągając pewien niski poziom węglowodanów, twój metabolizm spowolni tak dużo, że spalanie tłuszczu się skończy, a poczujesz się okropnie strasznie. Całkowite przerwanie węglowodanów może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Naturalnie odrzuć tłuszcz zwierzęcy i mleko. Nawet jeśli pochodzą one z takich nieszkodliwych produktów, jak beztłuszczowy ser topiony, więc na przykład spożycie jednego litra mleka o niskiej zawartości tłuszczu może niedostrzegalnie dać około 15 gramów tłuszczu zwierzęcego. Tak, a laktoza w produktach mleczarskich może zepsuć wszystkie Twoje wysiłki, aby powstrzymać się od spożywania cukru. Tłuszcze mogą być spożywane wyłącznie z warzyw i ryb, naturalnie w rozsądnych granicach. Z każdym posiłkiem zjeść kilka warzyw, takich jak sałatki lub ogórki. Włókno, które zawierają, zmniejszy negatywny wpływ insuliny, która powstaje po spożyciu. Poziom spożycia węglowodanów powinien zmniejszyć się w ciągu dnia, oczywiście, spożycie żywności węglowodanowej przed snem nie wchodzi w grę. Z przyjęć słodkich i białych produktów mącznych konieczne jest odrzucenie kategorycznie. I pamiętaj, aby śledzić indeks węglowodanów żywności, które spożywasz.

A co najważniejsze. Jeśli chcesz schudnąć, nie staraj się natychmiast kupować tłuszczowych palników. Dopóki nie zmienisz diety i głównego metabolizmu, żadne leki nigdy nie pomogą Ci schudnąć. Jeśli osiągniesz pewne wyniki, będą krótkotrwałe. Stąd trzeba wyciągnąć główny wniosek – aby stracić wagę, konieczne jest całkowite zmienić sposób życia, aby było właściwe i zdrowe. I być piękny i zdrowy jest o wiele przyjemniejszy niż jedzenie czekolady z herbatą po posiłku.