704 Shares 3970 views

MARS – Centrum Sztuki Współczesnej w samym sercu Moskwy

Wszyscy, którzy są przyzwyczajeni do tego, że muzeum i galeria – nudny instytucja z babć-opiekunów, gdzie nic się nie dzieje, to będzie przydatne do odwiedzenia Mars. Przez prawie 30 lat na nudę tutaj bardzo trudne.

Jaką MARS w centrum Moskwy?

Ujawniają intrygę Mars – Centrum Sztuki Współczesnej. Jednak nowoczesne centrum z długą historią. Jest to najstarszy w Moskwie pozarządowej specjalizującej się w galerii sztuki współczesnej. W tym czasie organizacja była jedyną osobą w całym ZSRR. Z biegiem czasu, a galeria stała się twórcze laboratorium. Teraz, na podstawie aktów Mars Education Center. Muzeum drzwi są zawsze otwarte dla nowych i nietypowych projektów. A dla tych, którzy mają oryginalny pomysł, i którzy nie wiedzą, jak tłumaczyć, MARS Centrum Sztuki Współczesnej, pomoże również. W tej chwili, w połowie 3000 są dziełami sztuki rosyjskiej końca XX wieku.

Modne słowo „media” odnosi się do połączenia różnych technologii w jednym audiowizualnej przestrzeni oraz możliwość bezpośredniej interakcji z nimi. Oczywiście sztuka jest szybkie przyjęcie postępu technologicznego. Jest na projektach multimedialnych i specjalistycznym ośrodku. Widz nie znajduje się w odległości wzdłuż ścian i widzi wystawę, ziewanie jak pięść, a on staje się częścią, a współautorem tej dziedzinie. Taki kontakt ze sztuką żywego nie może pozostać obojętny.

Martian wystawa

Jeśli na wycieczkę w galerii czekasz na niezapomniane przeżycie – jesteś zdecydowanie w Centrum Sztuki Współczesnej MARS. Wystawę tutaj, nie ważne jak małe – zawsze jest wydarzeniem. Na wiosnę 2016 roku otwarto „Metaformy”, w którym udział wzięło współczesnych artystów i ilustratorów – Misha Most, Nootk, Pokar Lampas Alexey Kio i wielu innych. Tu można było chodzić z dwóch pomieszczeń: Prawdziwa miejscu Mars i wirtualnej rzeczywistości przez noszenie specjalnych okularów. Artyści byli w stanie wyciągnąć nie tylko na powierzchni dwuwymiarowej, ale również się w przestrzeni, a nie ograniczać się do praw fizyki. W salach było graffiti, obrazy, rzeźby i instalacje na dużą skalę. Wystawa będzie czynna przez całe lato 2016.

Oprócz wystaw, Mars przechodzi pokazy i prezentacje, kursy mistrzowskie, Art-kursy, kreatywne wieczory. Na pierwszym piętrze, w przestrzeni „wiernego towarzysza Marsie” można jeść podczas oglądania współczesne filmy krótkometrażowe. Najbardziej niezwykłe i współczesne wydarzenia w życiu kulturalnym – to centrum sztuki współczesnej MARS. Recenzje galerii są bardzo sprzeczne, ale to nie jest zaskakujące. sztuka awangardowa przestał być awangardowy, czy wszyscy go znali i kochali.

muzyka Marcio

MARS Centrum Sztuki Współczesnej, specjalizuje się nie tylko w sztukach plastycznych. Są to najbardziej istotne występy zespołów i artystów. Ale dzięki galerii tendencja do syntezy sztuk, towarzyszy im ciekawy design, więc nie tylko słuchać, ale także dla oka. Na przykład, wspólny występ muzyków i Kira BRINSTAAR Weinstein towarzyszył pokaz laserowego przez artystę wideo Kirill Rave. Promienie świetlne załamane w pozycjach od kryształowych służbie sowieckiej. Kolejny zespół – KYMATIC – wykonana w programie graficznym „Wynik”, stworzony we współpracy z laboratorium centrum audiowizualnego. Wyniki prac przewidywane na trzech ekranach i „pływały” w rytm muzyki. W czerwcu 2016 MARS Center for Contemporary Arts, hosta do dwóch wykonawców. To Per Basten i Ishome.

Centrum Sztuki Współczesnej MARS: jak uzyskać cenę biletów, godziny otwarcia

MARS Moskwa straciła w zaułkach. Aby dostać się do niej można z trzech stacji metra: „rura”, „Sukharevskaya” i „Tsvetnoy Boulevard”. Czas podróży – około pięciu minut. Centrum Adres – Pushkarev Pereulok 5.

Ceny biletów zaczynają się od 350 rubli. dla uprzywilejowanych kategorii użytkowników. Studenci będą mogli przejść na zniżki – za 450 rubli. Pełna cena biletu – 550 s. Można kupić bilet rodzinny dla dwóch osób dorosłych i jednego lub dwojga dzieci, będą kosztować w 1300 i 1500 r. odpowiednio. Ale najbardziej interesujące – roczne karnety, które dają prawo do nieograniczonego dostępu do wystawy. Bilet kosztuje pełny 2900, jako student – tylko 2,000 s. Ceny zaczynają się koncerty, 400 rubli. MARS można uzyskać w dowolnym dniu tygodnia oprócz poniedziałku, to trwa od 12 do 22 godzin.