895 Shares 3920 views

Gdy wszedł na „warsztat …” i stał się jednym z „Fomenkov” aktor Oleg Lyubimov

Aktor Oleg Lyubimov urósł do zamożnych rodzin w Moskwie. Jako najstarsze dziecko, powierzono mu patronatem młodszym bratem i siostrą. W przyszłości, brat Ilia (różnica między nimi wynosi dziewięć lat) będzie na uboczu i Oleg pójść do teatru „Piotr Fomenko Workshop”.


Biografia aktora

Cała rodzina składała się z sześciu osób: ojca, matki, dziadek, dwóch synów i córkę. Ojciec aktora pracował całe życie projektant eksperymentu Biuro nazwany P. Sukhoi, opracowany w rodzinie wojskowego przemysłu lotniczego. Mama jest absolwentem Instytutu Filologicznego i był mistrzem języka angielskiego i języka francuskiego i literatury, pracował jako tłumacz.

Obaj bracia odziedziczył po ojcu zdolności matematycznych, o Lyubimov Oleg Pietrowicz dołączył do klubu astronomii na moskiewskim Pałacu Pionierów. Tam i zauważyłem nastolatek nauczyciele TYuMa (młody moskiewski Teatr). To wszystko stało się nagle.

TYuMovtsy

Przyszły aktor Oleg Lyubimov z przystojnym i pięknym znajomego, nic podejrzewać, poszedł do szkoły astronomicznej okręgu. W tym czasie członkowie theatergoers-okrąg poszedł „Polowanie” – złapać chłopców i wprowadzają w jego własnym studio. Oleg przyjaciel natychmiast wziął obroty, jak sam aktor, powiedział – w „ciężaru”. W ten sposób, bez jakiejkolwiek konkurencji, przyszły aktor Oleg Lyubimov stał się teatralny ścieżka.

Nowe życie wszedł do smaku młodzieńca, faceci umieszczania na swoich pokazach, Oleg grał w sztuce przez William Saroyan „In górach moim sercu”, E. Albee w „Ballada o smutnej knajpie” w „Iwanow” Bogomolov, i wiele innych.

W tym samym okresie, młody człowiek próbował zmusić oraz w Teatrze Małym, gdzie brał udział w takich produkcjach jak „najstarszy syn”, „Morning Fairy” i innych. Po szkole, aktor Oleg Lyubimov postanowił najpierw dać z powrotem do ojczyzny, a potem po prostu zawód. W tych latach w wojsku byli wszyscy uczniowie, a miłość nie jest wyjątkiem. Chłopiec został wysłany na Sachalinie, gdzie, nawiasem mówiąc, odwiedził Anton Pawłowicz Chehov (jego ulubionym autorem) – rosyjską wyspę.

Oleg Lyubimov wciąż pamięta to wspaniałe miejsce, gdzie niebo jego kolor przypominający obrazach Roericha. Jeśli w pierwszej młodzieńca artysta uważany marzycielem, ale teraz zobaczyć na własne oczy realizm autora słynnych obrazów. Niebo było naprawdę intensywny niebieski, nie tak jak w Moskwie, kolorów, a kolor zmienia się co piętnaście minut, w zależności od tego, gdzie słońce poruszony.

"Piotr Fomenko Workshop"

Wracając do ich domowego ogniska, chłopiec wykonuje prace w GITIS na Wydziale Reżyserii i dochodzi oczywiście Petra Fomenko. Było to legendarna grupa, założona w 1988 roku. Po ukończeniu studiów, studenci postanowili zjednoczyć pod wodzą Petra Naumovicha Fomenko. Są Na szczęście w 1993 roku dekret mera Moskwy, urodził się nowy teatr.

Lyubimov Oleg Pietrowicz wszedł kręgosłup teatr, który jest nadal dwukrotnie uzupełniane absolwentów „Fomenko”. Jako reżyser spektakli Lyubimov prawie komplet, ale projektant oświetlenia w produkcjach „Wilki i owce”, „Vladimir trzeciego stopnia”, „Wieczór Trzech Króli”, muzyczne występy projektant reżyser Zhenovach na Malaya Bronnaya.

Jako aktor Oleg Lyubimov grać człowieka w binoklach, czyli sam Czechow, w spektaklu „Trzy siostry”, kapitan i Mistrza w „One absolutnie Happy Village” i tak dalej. W tej chwili, aktor bierze udział w spektaklu „Nosorożec”, „Wojna i pokój”, gdzie gra Boris Drubetskoy. Do roli Człowieka otrzymała „Mewa” w nagrodę teatralną aktora binokle.

Teatr „Piotr Fomenko Workshop” Prawo jest uważane teatru, gdzie wielkie aktorki takie jak Pauline Agureeva, Madeleine DŜabraiłowa, Kseniya i Polina Kutepov, Galina Tyunina i wielu innych, ale także dla mężczyzn i braci, działając nie jest gorsza od płci pięknej w rzemiośle. Oprócz braci Lyubimov teatr zająć godne miejsce Jewgienij Tsyganov Pavel Barshak, Kirill Pirogov, Tagir Rachimow, Boris Gorbaczowa i wiele innych.

Aktor Oleg Lyubimov. życie osobiste

W życiu osobistym aktora mało znane, ale z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że jest aktorem etap. Jeśli Peter N. był żywy, aktor byłby rzucony jakikolwiek projekt filmowy i przećwiczone rolę dramatu.

Filmografia Oleg Pietrowicz jest mały, ale każda rola niezapomniany. W filmie „1812. Patriotyczny. Wielki”, gra dwie role: Alexander I i rekonstrukcję – człowiek, który co roku idzie na polu Borodino, aby wziąć udział w wielkich bitwach renowacji.

Niedawno aktor został szefem Wydziału Kultury w magazynie mody, chociaż dziecko nie lubił pisać kompozycje. nie chcąc sobie Lyubimov był zaangażowany w pracę. Na początku roku został poproszony o napisanie artykułu na temat Festiwalu w Awinionie, a potem wszystko się samo z siebie.