98 Shares 9511 views

Męska Zdrowie – rano erekcja

Nasi przodkowie wierzyli, że penis staje się trudne, ponieważ jest wypełniona powietrzem. Ale od dawna wiadomo, że erekcja – jest to proces, w którym podczas pobudzenia seksualnego do odpływu penisa pojawia tętniczego i żylnego odpływu. Tętniczego wypełnia wnękę elementu, zwiększając swoją objętość w dwóch lub nawet ośmiokrotnie, natomiast twardnieje i staje się elastyczny. Montaż jest utrzymywane poprzez zmniejszenie wypływu krwi żylnej, które regulują specyficzne mięśni (kulszowy-jamistej), znajdujący się u nasady penisa. Po wzbudzeniu zmniejsza rozluźnia mięśnie i krew, która wypełnia wnękę prącia, spływa, sprowadzając ją do swojej normalnej wielkości, dzięki czemu miękki.

Jednak erekcja występuje nie tylko z zastrzeżeniem dostępności „bodziec”. Jest to rodzaj niekontrolowanych erekcji – porannej erekcji, w tym okresie potrzeby fizjologiczne ludzie nie mogą być kontrolowane przez mózg.

Dlaczego mam erekcję rano

Męskich hormonów najbardziej skoncentrowanym w organizmie to jest w godzinach porannych, więc nie ma erekcji rano. Czasami przyczyną erekcji rano może być pełny pęcherz, który kładzie nacisk na ścianach naczyń krwionośnych, powodując impulsy nerwowe. Fakt, że ośrodki mózgu, które są odpowiedzialne za płeć i oddawanie moczu, są w sąsiedztwie, łącząc różne zjawiska fizjologiczne.

Generalnie erekcja rano na pierwszym miejscu mówi o zdrowiu męskiej. Jednak w niektórych przypadkach zjawisko to może brakować jest zwykle przyczyną braku erekcji rano może być psychiczny lub fizyczny zmęczenie, stres lub depresję. Jeśli wzwód rano chwilowo nie pojawia się, a następnie poważnie nie martw się, ponieważ jest to normalny proces z punktu widzenia fizjologii. Jednak długotrwały jej nieobecność może być sygnałem, że organizm człowieka zmienia się. W zasadzie erekcji może być we śnie i dlatego niezauważone.

Aby dowiedzieć się, czy istnieje erekcja rano i wyeliminować zaburzenia erekcji, lekarze wykonaj następujące czynności: penis jest umieszczany na pierścieniu specjalnego cienkiego papieru, jeśli po dwóch nocy w pierścieniu pozostaje nienaruszona – co oznacza istnienie problemów z potencją, który został rozwiązany za pomocą leków terapii potencji. Jeśli nie ma wzwód w nocy, ale nie ma problemu w ciągu dnia, możliwe jest, że przyczyna leży w kłopotach psychicznych.

Szybki montaż – dobry czy zły?

Teraz nowoczesna apteka oferuje szeroki wybór elektronicznych stymulatorów potencji.
Sądząc po opiniach, wszystkie te urządzenia są bardzo silne, ale niektórzy mężczyźni powodować skojarzenia z byków producentów, gotowe do zapłodnienia po zastosowaniu wstrząsów elektrycznych.

Urządzenia te są naprawdę, aby zrealizować marzenie niektórych mężczyzn – szybki montaż, który występuje naturalnie.

Jednak szybki montaż powinien być nie mniej szybki początek orgazmu i ejakulacji, w tym przypadku, kobieta w procesie „high-speed” staje się wyraźnie zbędne, ponieważ prędkość – to musi trwać. Doświadczony człowiek powinien być w stanie umiejętnie zarządzać swoją erekcję, aby uzyskać prawdziwą przyjemność z intymności seksualnej z kobietą.

Proste wskazówki, aby wspierać zdrowie męska: człowiek powinien wyspać (osiem godzin snu); Muszę spać w ciemnym i cichym pomieszczeniu (testosteronu); powinien spać nago tworząc idealną temperaturę dla jaj (przegrzanie jest bardzo niepożądane dla zdrowia mężczyzn)