123 Shares 7312 views

złe erekcja

Bad erekcji często występuje podczas przyjmowania leków. Istnieją pewne leki, które mogą bardzo niekorzystnie wpływać na potencję mężczyzn. Są to leki, które blokują gormonosoderzhaschie funkcję męskich hormonów płciowych, jak również wyrobów zawierających żeńskie hormony. Zazwyczaj, leki te są przepisywane w przypadku ciężkich stanów patologicznych, na przykład w przypadku raka gruczołu krokowego. W takich sytuacjach należy wybrać szybką ulgę państw i przedłużenie życia pacjenta. Jednak po odwołaniu z silnymi antyandrogenów zwykle zły montaż przechodzi.


Ponadto, istnieją leki, które mogą mieć wpływ na przygnębiające kory mózgowej i osłabić siłę mężczyzn. Zazwyczaj są to alkoholu i różnych leków. Należy zauważyć, że nie tylko działają na mózg, ale ogólnie całe ciało. Wyczerpywanie ma niekorzystny wpływ na funkcje rozrodcze i potencji. W takich przypadkach, słaba erekcja jest eliminowany tylko wtedy, gdy cały odrzucenie prześladowaniu oznacza, i pełne wyzdrowienie.

Zaburzenia erekcji rozwija się w wyniku ekspozycji na zakończeniach nerwów obwodowych leków blokujących. Takie środki obejmują difenhydramina. Jego odbiór przez ponad dziesięć dni może powodować rozwój impotencji seksualnej.

Słaba erekcja może być sprowokowany i oddzielne patologie neurologiczne. Należą do nich padaczkę, chorobę Parkinsona, stwardnienie rozsiane, urazy rdzenia kręgowego i mózgu, miednicy, krocza, a także interwencji chirurgicznej w tych dziedzinach.

Należy zauważyć, że rozwój poważnych chorób przenosi się zwykle z problemami z erekcją do tła ze względu na konieczność natychmiastowego leczenia i wyeliminowanie poważnych objawów.

Szczególnie godne uwagi są psychologiczne przyczyny słabej erekcji. Należy zauważyć, że wszelkie inne zaburzenia funkcji seksualnych jest koniecznie odzwierciedlenie w tle psychicznym. Innymi słowy, okazuje się naruszenia czynnika psychologicznego.

Wiotkie erekcji lub jej całkowity brak ludzi mogą być spowodowane przez depresję, długotrwałego stresu, zmęczenia, frustracji i partnera. Zaburzenia erekcji często rozwija się na tle sytuacji konfliktowych związanych z preferencjami seksualnymi i wymagań. Prowokując czynnikiem jest obawa o prawdopodobnej ciąży lub zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową, w tym AIDS.

Wytrysk u mężczyzn nie może wystąpić, jeśli w warunkach, gdy akt seksualny nie nadaje się do, więc można odpocząć. Oczywiście, niektórzy ludzie się zamienił na bardzo ekstremalnych płeć (w otwartym biurze, windy, samochodu). Jednakże, korzystne jest dla większości par nadal cichy i kameralny.

Jedną z odmian problemów psychologicznych jest również selektywne zaburzenia erekcji. W tym przypadku montaż jest nie tylko z konkretnym partnerem na tle dalszych sukcesów z innymi.

Wytrysk nie może nastąpić w obecności człowieka, jest tak zwany „syndrom pierwszego spotkania.” Problemy mogą pojawić się tylko w pierwszym terminie, i nie ma problemów odnotowano we wszystkich kolejnych kontaktów. Może powstać sytuacja, w której człowiek czuje się tak bardzo podekscytowany, że montaż nie jest spowodowane zmęczeniem organizmu.

Odróżnić organiczne zaburzenia erekcji psychologicznych, w zasadzie, nie jest trudne. Gdy psychologiczny charakter stanu wytrysku występuje zwykle w trakcie sesji masturbacji i zdarza się rano lub w nocy.