706 Shares 8797 views

Jaka jest tożsamość osób

Porozmawiajmy o tym, co oryginalności. Rozważmy to pytanie z punktu widzenia cech osobowości.

Tożsamość termin w słownikach

W różnych współczesnych słownikach znaczenie tego terminu jest redukowany do ekscentryczności, rzadkość, wyłączności, niezależności, niestandardowe. Biorąc pod uwagę pojęcie „tożsamość”, znaczenie może być interpretowane z różnych perspektyw: biologicznych, społecznych i historycznych.

znaczenie

Zdolność do bycia sobą, aby mieć swoje własne myśli, aby przejść na jego drodze – wszystko to jest ściśle związane z pojęciem pod uwagę. Więc co to jest tożsamość? Jest to cecha, która charakteryzuje tożsamość człowieka, jego indywidualność, niepowtarzalność. W historii wielu faktów, które dowodzą, że jedynie posiadanie tej cechy może rozwijać osobowość, jego doskonałości. Słynny kompozytor Irving Berlin, słysząc muzykę George'a Gershwina nieznanym, był pod takim wrażeniem, że zaproponował młodemu kompozytorowi do pracy z nim. Ale Gerwin odmówił, tłumacząc odmowę, mówiąc, że nie chce, aby włączyć do drugiego Berlinie. Jakiś czas minął, a młodego muzyka naprawdę ma świetny amerykański kompozytor. Kłócą co jest tożsamość, wielu filozofów mówić przede wszystkim o takich jak, jako osoba fizyczna. Tylko osoba, która jest w stanie mieć swój punkt widzenia, aby go bronić, aby trzymać się wybranego elementu całej jego życie może być uważany za charakterystyczny i niepowtarzalny. Filozof Tarasov zauważyć w jego pismach, nawet podczas przekraczania osoby nie mogą kolidować ze sobą. Każda osoba ma swój własny, niepowtarzalny styl życia, w tym i pokazuje jego tożsamość. Wartość tej jakości jest trudne do przecenienia rozwoju społeczeństwa społecznej. Więc co to jest tożsamość? To jest świat wewnętrzny, że człowiek może mieć. W dzisiejszym świecie tak trudno zachować swoją indywidualność, niepowtarzalność, aby znaleźć siłę i odporność, aby stwierdzić, że jedyną drogą rozwoju, który pozostanie.

Społeczeństwo i tożsamość

Zakładanie maski innych, doświadcza roli innych osób, to jest prawie niemożliwe, aby zrozumieć swój cel życia. W przypadku naśladowanie ludzi pozbawionych szansy być inaczej, żyją w czyimś życiu. Fauna jest trudno sobie wyobrazić sytuację, w której królik zachowuje się jak wilk i tygrysa „grając” rolę myszy. W swojej książce „Obiecuję wam,” Elchin Safarli powiedział, że ludzie w komunikacji ze sobą rozpowszechniać role. Przez całe życie, starają się je spełnić. W tych rzadkich chwilach, gdy istnieje potrzeba, aby być, to nie jest już możliwe. Ludzie często korzystają z uproszczeń, analizując cechy jakościowe rozmówcy. Kiedy stereotypowego myślenia człowiek po prostu „przywieszki” nie są jeszcze gotowi, by poznać go lepiej. Więc co to jest tożsamość? Ta unikalność, indywidualność. W naszym świecie nie ma absolutnie identycznych ludzi, każdy z nas ma swój własny odcisk palca, ma specyficzny zestaw wad i cnót, czyli charakterystyczny osobowości.