648 Shares 2777 views

Naleśnik ciasto z łososia, a na tego rodzaju dobra, a smak jest niezwykły

Maslenitsa. Duża różnorodność naleśniki z różnymi nadzieniami. Małe i duże, naleśniki i lomantsy, drożdże i słodkie. Ale istnieje również opcja gość: bez wstydu lub wizyta lub przyjąć je w domu. I pozornie dobre, a smak jest niezwykły naleśnik ciasto z łososia.


Czerwona ryba była zawsze uważana za przysmak, jeśli na pewno nie mieszkają w Primorsky Territory. Dania z niej niezmiennie wywołują skojarzenia z wakacji i przybycie gości. Łosoś jest bardzo pożywne i zdrowe, dobrze odzyskać siły i niedowagę, zawiera ponad dwadzieścia minerały, wiele witamin, prawie wszystkie grupy, a także jego mięso jest bogate w białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych, w szczególności kwasów omega-3, który kontroluje poziom cholesterolu we krwi ,

W celu przygotowania ciasto naleśnikowe z łososiem, nauczyć się wybrać odpowiedni ryby. Najczęściej została ona poddana mrożone tusza, powinno być żadnych zakłóceń, wiek, kolor skóry, jednolity, bez porywów i bez plam. Z mięsa siekanego ciemnego koloru czerwonego, zapach słonej ryby. Aby zaoszczędzić i nie kupować gotowych solone filety można gotować w domu. Ryba rozmraża się w lodówce na dolnej półce, unikając nagłych zmian temperatury. Rozbiór i filet cięcia o grubości 1 cm i rozprowadzono na tacy ze ścianami. Posypać szczyptą soli, następnie cukier. Dla udoskonalenia smaku można wycisnąć sok z cytryny i dodać łyżkę wódki. Marynowanie go w lodówce przez dwa dni.

Pancake pie z łososia był sukcesem, konieczne jest, aby gotować naleśniki i więcej. W tym celu konieczne są następujące składniki: mąka pszenna – 250gramm 2 jajka, 100 g jogurtu, 1 łyżeczka cukru, 150 g schłodzonego przegotowanej wody. Mąkę przesiewa się przez sito o średnicy otworów blisko do miski (produkt przesiewania nasycony tlenem tak więcej powietrza będzie placki i porowata). W osobnej misce ubić jajka z mieszadłem do spieniania i wlać do mąki. Jogurt zmieszać z cukrem i dać stoisko 15 minut w ciepłym miejscu (w kefir zawierają drożdże, a więc jesteśmy trochę ich nasilenie).

Dodawanie wody do mąki, i po, i jogurt. Wszystkie składniki zagnieść miksera ścianę przez 4-5 minut, tak że nie ma grudek. Barwnik testowy napar. W tym czasie obrzęk glutenu, który następnie najwyraźniej widoczne w postaci placków, a później na ich smak. Wybór osadowy szalkę (korzystnie z żeliwa) o średnicy 20-23 cm, smaruje się olejem roślinnym i ogrzewa w nośniku ciepła. Na patelni wlać ciasta rozprowadzać równomiernie wytrząsanie patelni. Piec placek z każdej strony przez 2 minuty. Rozłożone na talerzu, nie tuszować krawędzi i przykryć pokrywką na placku nie stają się kruche. powinien dostać 6-8 kawałki ciasta.

Ponadto przygotujemy kremowo-impregnacja dla naszych posiłków „pancake ciasto z łososia”. Wymaga to następujące składniki pasty Krem 150 g, 2 łyżek kremu lub śmietana (20%), koper – 100 gramów. Ser wymieszać ze śmietaną i Dajmy mu jeszcze bardziej delikatną konsystencję do smarowania. Zieleni będzie pranie, suszenie oraz drobno cięcia.

Teraz będziemy zbierać naleśnikowe ciasto z łososia wraz z wszystkimi komponentami. Na talerzu leżał naleśnik i nasmarować gotowane krem, położyć filety rybne i posypać koperkiem, to samo zrobić ze wszystkimi naleśników. Górny smar naleśnik ze śmietaną i dekoracji. Aby to zrobić, od spirali filet z łososia curl trzech róż i umieścić je na gałązką koperku. Jeśli są jajka, następnie Dajmy jeszcze bardziej wykwintne i kolorowy wygląd, pokropił z tego pyszne luźne jeśli one są fabrycznie smarowane olejem roślinnym, to jajko jest sucha. Umieścić w lodówce do pancake ciasto z łososia nasączone 1-1,5 godziny. Dlatego przygotowaliśmy Loranskaya ciasto z łososia, a raczej jego bardzo bliski analog do rosyjskiej kolorów i ludowych tradycji.

Zabawa karnawału!