691 Shares 4272 views

Zastanów się, jak narysować strój

W tym artykule będziemy nurkować w badaniu i rysunki projektowe sukienki. Aby rozpocząć jeszcze do ustalenia, w jaki sposób narysować strój.


rysunek sylwetka

– Na podstawie podjąć sylwetkę kobiecego ciała.

– określenia, jakie zostaną zastosowane w strukturze. Jeśli wybrałeś markera lub akwarelę – to świetnie, ale podstawą linii oznakowań trzeba narysować ołówkiem. Jest to wygodne i daje nam możliwość poprawiania rysunek na wczesnym etapie.

– Weź ołówek i umieścić na kawałku papieru, a następnie oznakowanie proporcjach ciała, oznaczyć, który będzie w rękach, talia, nogi. Następnie jej kontury rysunku, który następnie będzie budować ostateczną wersję.

– Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, można zdjąć gumkę wszystkie oznaczenia linii. Zazwyczaj pierwsza próba rysować poprawną sylwetkę wychodzi, można eksperymentować z form kobiecego ciała, jego proporcji, tak aby później łatwiej było wyciągnąć sukienkę.

Wybierz kolor i wzór sukni

W kolejnym etapie, po wybraniu i rysunek sylwetka, musisz zdecydować, jak narysować strój. Najpierw musimy wybrać projekt sukni, w celu określenia koloru i tkaniny. Ponieważ każda tkanka ma możliwość być nanoszone na różne sposoby, a cień na zdjęciu będzie wyglądała inaczej. Wszystko to jest ważne dla niezawodne i prawidłowo wyświetlać obraz. Dokonując sukienki projektowych, wiele osób interesuje się najnowszymi trendami mody, częste tkanki, które są znowu w modzie i kolorach, które czasami nie zostały wykorzystane przez dziesięciolecia. Na tym etapie w modzie Basków, które można wykorzystać w naszej ilustracji. Można również narysować długą suknię, tak zwany długi „maxi”. Jesteśmy z powrotem w kształcie sukienki mody, które były popularne w latach sześćdziesiątych. W dzisiejszym świecie mody jest taka różnorodność stylów, wzorów i nierealnych rozwiązań, które mogą stać się projektantami, jeśli chcesz.

Więc wybraliśmy stylu i modelu sukienki, określana tkaninę i wybierz kolor (jeśli rysunek jest wykonywana w kolorze). Teraz wiemy, jak narysować strój i można rozpocząć proces twórczy.

Sukienka Technologia zdjęcia

My nadal korzystać ulubiony kij, że na tym etapie rysunek jest właściwe. Na istniejącym kobiecego ciała sylwetka wykreślić zarysy sukienki, wybrać stopień tkanek dostosowane pasuje, ale tak, że wygląda najbardziej prawdopodobny. Dokonywanie zarys fałdy sukienki, i umieścić na kartce papieru z lekkich plis cieniu. Konieczne jest również, aby rozważyć wszystkie małe szczegóły, które będą w tym obrazie, robić szkice.

Po dokonaniu wszystkich udarów przygotowawcze może wykonać rysunek. W zależności od tego, co wyjdzie rysunek, wziąć ołówek (markera, pędzla, etc.) i wypełnić wszystkie obwody, należy rozważyć wszystkie przejścia cienia i światła, robi wszystkie etapy zdobywania objętościową obraz. Ważnym punktem – figura powinna pojawić się gładka i równomiernie, jak na zdjęciu. Kontynuujemy proces, a wynik jest płynnie wykonywane nasz strój i wyraźnie narysowane małe części i akcesoriów.

Podsumowując. Teraz wiemy, jak narysować strój, zorientowali się, jak wybrać model i deska do projektu, aby zrozumieć, jak poprawnie wyświetlać kobiecego ciała i przedstawić go do prawego obrazu sukni.