798 Shares 7540 views

Dinobot: Transformatory w postaci dinozaurów

Dinobot – transformatory, które łączą w sobie cechy robotów i dinozaurów. Oni nie otrzymali takich szeroka dystrybucja jest taka sama Autoboty. Ale podczas gdy w komiksach grają dość ważną rolę – są po stronie dobra, czyli pracy z Autobotów i pojawiają się w wielu kwestiach. Ale kim są te chwalebne Dinobot? „Transformers” – projekt, którego autorzy nie skąpić na jakości znaków, a grupa dinozaurów robota pracował również bardzo ostrożnie.

grimlock

Dinobot – transformatory nie są zbyt powszechne, więc w komiksach, kreskówkach i grach komputerowych, można zobaczyć je często. Są one jednak bardzo wyraźnie przypomniał kibicom. Początek, oczywiście, stoi grimlock – robota, który może przybrać formę Tyrannosaurus rex. On jest liderem Dinobot. W przeciwieństwie do bardzo dzielnego Optimus Prime, Grimlock ma bardziej charakter „humanitarny” – charakteryzuje się arogancji i upór, że często zachowuje się w sposób arbitralny, ale wciąż jest po stronie dobra. Wśród wszystkich Dinobot on jest najsilniejszym, silny i mądry, więc je prowadzi. Jest uzbrojony w ogromny miecz i potężny pistolet dwojaką. Jednak Grimlock – to nie wszystkie Dinobot, Transformatory, dinozaury są inni.

żużel

Zauważ, że Dinobot okresowo spadać w różnych grach. Transformatory Dinobot są dość popularne wśród fanów, ale wciąż mało znane wśród ogółu masy graczy. Żużel – drugi Dinobot, który zasługuje na powiedział jak najszybciej, bo to jest prawa ręka i zastępca Grimlock. Ta postać jest bardzo błędne – tak bardzo, że jest on uważany za najbardziej nieprzyjemne wszystkich pozytywnych transformatorów. Jednak przy całej swej podłości i brudu jest to bardzo odważny bohater, gotowy do walki do ostatniego. Aw przypadku braku Grimlock (na przykład jak w serii „Transformers: Rescue Dinobot”) Żużel, który jest przekształcany w Triceratops, zastępuje go jako przywódcę grupy. Uzbrojony bohatera karabinu laserowego.

osad

Ta postać bardziej niż kiedyś uznawane za najbardziej głupie i krótkowzroczne, nie tylko wśród Dinobot, ale wśród wszystkich Transformers jasny ubocznych. Używa tylko brutalnej siły, nie rozumieją, że taka taktyka, ponieważ wszystko, co chce zrobić – jest deptać wroga, by zniszczyć jego stopy. Okazuje się w brontozavtra, w postaci robota uzbrojony za pomocą pistoletu ray. Często wyrażał niezadowolenie z faktu, że najważniejszym spośród wszystkich armii dobra robota jest Optimus Prime – najprawdopodobniej dlatego, że premier nie uważa brutalną przemoc jako jedyną strategią, która byłaby bardzo zadowolony osad. Jednak nadal jest dobrze wykonał swoje obowiązki, nie dając preferencje osobiste przeważają nad sytuacją.

warczenie

Robot, który przekształca się w stegosaur wykonania jest spokojne i melancholii. To nie zawsze jest w najlepszym nastroju, a jego nastrój podnoszone tylko w walce. Ma dość imponujący broni – oprócz miecza, ale także używa karabinu belki. Zwykle lubi podróżować osobno od każdego nienawidzi przeszkód nie jest to przypadek, który sprawia, że dość wyjątkowe w porównaniu z innymi transformatora.

runąć

Swoop to jedyny latający Dinobot ponieważ przekształcony w Pteranodon – właśnie z tego powodu jest to również najszybszy na jego zespół. Ten robot – prawdziwy śmiałek, bo rzuca się w każdej walce natychmiast, lubi się zastraszyć przeciwników, używając rakiet „powietrze-powietrze”, natomiast w trybie dinozaurów i miecza – gdy on przekształcony w robocie.