396 Shares 9925 views

Renault Master – prosty, niezawodny, popularny

Jak dla pojazdów użytkowych Renault linii jako całości, jest to dość szeroki zakres maszyn do wszystkich okazjach. Są one dostępne od czasu powojennej Francji, a czas, jaki upłynął od automaker w dużej mierze udało się wysiłku, aby praktyczność, przenoszenia, a sama maszyna dostępna dla każdego.

Renault Master posiada kilka modyfikacji ciała o różnej długości i wyposażenia wewnętrznego. Dostępna jest także wersja z przeszkloną ścianą boczną nadwozia. Ten rodzaj chipa tej modyfikacji Renault Master. Krytycy tego modelu w odniesieniu do sprowadzają się do tego, że pojazd jest taka forma otrzymał pewną część oryginalności.

Widok z przodu sprawia wrażenie masywnej i dynamicznym zespole, przyciąga wzrok. Charakterystyczną cechą Renault Master jest duże wyraziste reflektory i nowa krata, podkreślając nerwy. Szeroki zderzak nadaje samochodowi nowoczesny wygląd, a jednocześnie daje ciała optymalną ochronę.

Kabina jest wygodne i przestronne, który po raz kolejny podkreśla profesjonalne cechy samochodu. Projektanci udało się osiągnąć optymalną widoczność, ergonomiczne elementy sterujące i doskonałą izolację akustyczną. Poza tradycyjnymi uchwytami, stołami, transformatory, podstawek i innych rzeczy, aby zapewnić komfort przeznaczony zaparowania oczyszczania funkcja i kontroli klimatu, komputer pokładowy, parkingi i czujniki temperatury, urządzenia do telefonów komórkowych, laptopa itp Zatem kabina Renault Master. – jest kompletny pracy, że poziom komfortu daje szanse wielu biurach.

Twoja firma jest podłączony do transportu ciężkich ładunków ogólnych? Dla Renault Master nie jest problemem. Urządzenie jest przystosowane do trudnych warunków pracy oraz zdolność do przenoszenia obciążeń w wysokości do 12 metrów sześciennych. Ma dość kompaktowe rozmiary. Tylne drzwi furgonetki mają kąt otwarcia 270 stopni i wyposażone w magnesy do trzymaj. Dodatkowe funkcje i zapewnia znaczną oszczędność czasu bok drzwi przesuwne, również przystosowany do załadunku / rozładunku wielkogabarytowych ładunków.

Silnik – kolejny powód do dumy w furgonetce. 2,3 litrowy silnik jest zarówno wydajne i oszczędne. Zapewnia dynamiczne przyspieszenie nawet załadowany samochód i komfort jazdy w każdych warunkach. Co więcej, dzięki zwiększonej wydajności aerodynamiki oraz wprowadzenie nowoczesnych technologii, producent musi osiągnąć optymalne niską emisję CO2 do atmosfery. Skrzynia biegów zmiana – mechanika pięć etapów.

I wreszcie, bezpieczeństwo. Oto opinie o Renault Master jednogłośnie – w konstrukcji pojazdu stosowany najlepszą technologię z czynnego i biernego pozycji bezpieczeństwa. Nowoczesne systemy ABS (Electronic Brake force Distribution +-System pomocy w przypadku nagłego hamowania), ESP, ASR, poduszki powietrzne zapewnić niezbędny poziom ochrony i spełniają aktualne wymagania samochodem bezpieczeństwa.

Wniosek jest prosty i zwięzły – Mistrz van będzie niezbędna dla biznesu.