828 Shares 9731 views

Lek „” Dziecko Vitabakt

Moms wiedzieć, że dzieci często cierpią z powodu infekcji śluzowe błony oczu. Gdy dziecko rodzi się w szpitalu położniczym on zaszczepił w lek oczy „Albucidum” (silny środek antyseptyczny, który jest stosowany w profilaktyce zakażeń błony śluzowej jamy ustnej, podczas gdy w błonach i przechodzenia przez kanał rodny).

Lek ten, choć skuteczne, ale bardzo niewygodne w użyciu. Faktem jest, że dzieci reagują na nią bardzo źle staje łzawy i miesza, jak Lek powoduje poważne pieczenie i pieczenie oczu.

Do tej pory nie było najlepszym rozwiązaniem tego problemu – lek „Vitabakt” Baby. Składnik aktywny leku – chlorowodorek pikloksidina. Jest to bardzo silny środek antyseptyczny, który może być stosowany w leczeniu i profilaktyce wielu infekcji oczu.

Lek ten jest dostępny w dogodnym opakowaniu z kroplami dozownika, w celu dokładnego określenia ilości niezbędnej dziecka kropli i szybko je na błonę śluzową oka.

Medycyna „Vitabakt” dla dzieci – to jest 0,05% roztworze, stężenie , które jest wystarczające do zabicia mikroorganizmów, ale to nie szkodzi lub dyskomfort dla dziecka.

Wskazania do stosowania leku są uważane za zapalenie śluzówki (zapalenie spojówek) i rogówki (zapalenie rogówki). Skuteczny lek na zapalenie woreczka łzowego i – zapalenie woreczka łzowego u noworodków. Jest to dość powszechne zjawisko, jak dzieci nie są wystarczająco rozwinięte wszystkie systemy. W rezultacie, płyn łzowy może stać się w torebce, która stanowi doskonałą pożywką dla flory bakteryjnej.

Dlatego lek „Vitabakt” Baby można stosować u dzieci w każdej grupie wiekowej bez strachu.

Lek może spaść po 1 kropli do spojówkowego jamy od 2 do 6 razy dziennie. Proces zakropleniu liczba zależy od nasilenia i częstości występowania. Leczenie powinno być realizowane przez co najmniej 10 dni, lub proces zapalny może być wznowiona z powodu niepełnego zniszczenia bakterii.

Aby lek szybko rozłożone śluzowych oczu i zaczął natychmiast działać, trzeba lekko przesunąć dolną powiekę i dziecko szybko spadać lek, a następnie opuść pokrywę. Powtórz manipulacji i na drugim oku.

Leki „Vitabakt” Baby można stosować w leczeniu innych leków okulistycznych, ale trzeba trochę poczekać przed użyciem innego leku. Najlepszy ze wszystkich, jeśli odbywają się na co najmniej pół godziny między zakropleniu pomocą różnych środków, ale minimalny czas powinien wynosić 15 minut. W tym czasie spojówki już chłonąć pierwszy lek i może wchłonąć dodatkowych funduszy.

Jak zapobiegać infekcjom w domu opieki może być również używany „Vitabakt” krople dla niemowląt, ale należy skonsultować się z lekarzem i umieścić go od stosowania leku. Na to narzędzie bardzo rzadko reakcje alergiczne, ale rodzice muszą monitorować dziecko, jeśli lek jest stosowany po raz pierwszy. Jeśli nie ma działania niepożądane, można bezpiecznie kontynuować leczenie.

Należy jednak pamiętać, że po otwarciu fiolki lek może być przechowywany w temperaturze pomiędzy 15 i 25 ° C nie dłużej niż miesiąc, w przeciwnym razie może to spowodować rozwój szeregu działań niepożądanych u niemowlęcia.

Jeśli zauważysz z zaczerwienieniem dzieci wokół powiek, nadmierne łzawienie, pojawienie się strupy ropne na rzęski, to najlepiej, aby rozpocząć stosowanie kropli „Vitabakt”. Opinii na temat tego leku jest w zasadzie tylko pozytywna. Moms są zadowoleni, ponieważ po kilku zakropleniu dziecko przestaje płakać i kapryśna, staje się zabawny. Lek pomaga szybko i skutecznie pozbyć się dziecka ze skurczami w oczach, swędzenie i pieczenie, a zatem poprawia jej kondycję, a zatem nastrój.