647 Shares 2031 views

Z tego co pryszcze na narządach płciowych

Cechy dojrzewania. Faktem jest, że w tym przedziale wiekowym nie ma zmiany hormonalne organizmu. Pryszcze na genitaliach może precyzyjnie wskazać na taki brak równowagi hormonów. Zazwyczaj są one zapalenie klastra białych kropek. Ale uspokoić tej definicji nie jest konieczne. Lepiej udać się do przychodni i zrobić test bo pryszcz na narządach płciowych i może wskazywać na bardziej poważne choroby, które wymagają indywidualnego badania i leczenie.


Co trzeba wiedzieć o anomalie genitaliów

Po pierwsze, aby trądzik wykwitów, w tym na narządach płciowych mogą prowadzić normalne wzrost gruczołów łojowych. Gruczoły te znajdują się wszędzie pod osłoną naszej skóry. Ale skóra z okolicy narządów płciowych jest zbyt cienki, więc są bardziej zauważalne zmiany.

Po drugie, jeśli były plamki na genitalia, w zależności od przypadku, w razie torbieli tłuszczowego. Typowo, te zmiany jest dość gęsta. Przyczyną tych łagodnych guzów można blokady gruczołów łojowych , a w konsekwencji zapalenia. Złą wiadomością jest to, że z powodu tarcia torbieli często jest stan zapalny, więc najlepiej jest udać się do lekarza w celu usunięcia guza. Ta operacja jest prosta i zajmuje kilka minut.

Po trzecie, rodzaj wysypki w tak intymnym miejscu może być identyczny charakter wyglądu trądziku na twarzy. Nigdy, w żadnych okolicznościach, nie wycisnąć pryszcze. W warunkach częściowego dezynfekcji, można zrobić gorzej. Infekcja rozprzestrzenia się dość głęboko, a problemy zostanie dodany.

Pryszcze na genitaliach jak objawów chorób

Ale nie odpocząć, ponieważ występowanie trądziku może być przyczyną poważnych chorób.
1) HPV.
Jeśli pryszcze na narządach płciowych wyglądają brodawki są cielisty, to najprawdopodobniej, że brodawczaka. Traktować je tylko operacji: w niektórych przypadkach stosuje się lód (krioterapia), w niektórych – laser. Jeśli to nie nastąpi, brodawczaka wzrośnie, a dobry w tym, jak wiesz, trochę;
2) syfilis.
Okres inkubacji wynosi prawie nie objawiać, a dopiero miesiąc później, pryszcze pojawiają się w postaci owrzodzenia, nie tylko w okolicy narządów płciowych. Traktuj to choroba weneryczna jest konieczne jak najszybciej, ponieważ istnieje wiele ofiar śmiertelnych;

3) zakaźny (zakaźnych) mięczaków.
Choroba ta jest swobodnie przepuszcza się przez kontakt płciowy lub powstaje w związku z upośledzeniem odporności. Trądzik jest zwykle wypełniona ropa-białe, są zlokalizowane w okolicy narządów płciowych.

Diagnostyka i leczenie

Jak zawsze, lekarz przed diagnozą, wyznacza testów diagnostycznych, które mogą zawierać zarówno konsultacji z innych specjalistów (dermatologów, wirusologami), testy laboratoryjne, począwszy od prostego testu krwi.
Leczenie przypisane indywidualnie, zgodnie z ustalonym rozpoznaniem choroby i jest główną przyczyną.