857 Shares 8911 views

Hiszpańskie płytki ceramiczne (dachówka)

Na całym świecie, hiszpańskie płytki ceramiczne do łazienek, wraz z innymi producentami (włoski, chiński i rosyjski), jest najbardziej powszechne. Hiszpańskie płytki ceramiczne produkowane w ponad 300 fabrykach w różnych częściach kraju. Dzięki tej Hiszpanii jest srebrny medalista na świecie do produkcji płytek ceramicznych. Hiszpania ma unikalne niewyczerpane złoża gliny, który jest pieczony na tajnych technologii. Ta tajemnica wiedzieć tylko kilka osób i przekazać go z ojca na syna. Dlatego hiszpańskie płytki trwałe, praktyczne, o dużej wytrzymałości i wysokiej jakości.

Hiszpański płytek ceramicznych jest wśród elity materiałów do prac wykończeniowych , a więc gdy mówimy o płytki hiszpańskie, mówię to z podziwem i dumą. W rzeczywistości, wielu znanych projektantów wykorzystywać w swoich kreacjach jest hiszpańskie płytki. Uważają, że jest to hiszpański kaflowe jest standard urody, bogactwa i prestiżu. Ze względu na różne materiały łączące płytki, to uzyskuje niepowtarzalny, wyjątkowy i szczególny sposób. Włączenie do płytek o różnych elementów, takich jak metal, szkło, kryształu, i w niektórych przypadkach są rozmieszczone i metali szlachetnych, które zdradzają płytki wyrafinowania szyku.

Kilka słów o historii.

Pierwszy wygląd płytek w Hiszpanii odnotowano w 9 wieku pne. e .. Ponieważ Hiszpanie nie byli jego dachówka technologii, pożyczyli od innych narodów. Hiszpanie przyjęli technologii w irańskich mistrzów, a więc spalone do stworzenia pięknego wystroju.

Jakiś czas później, hiszpańskie płytki ceramiczne są reprezentowane sztuką. Hiszpanie stworzyli wiele szkół, gdzie studiował płytek ceramicznych, produkcję i wszystkie szczegóły i zawiłości tego wspaniałego stworzenia. ulepszona technologia produkcji płytek rzemieślnicy, że ich produkty stają się lepsze i vostrebovatelnosti rocznie. To, co się stało. Hiszpańskich producentów osiągnęły niespotykane dotąd wyżyny w produkcji płytek ceramicznych, a ich dorobek stał się znany na całym świecie.