157 Shares 6630 views

Jaka powinna być Stek z ryby

Co to jest stek z ryby? Na początek przypomnijmy, jak to wszystko się zaczęło …

Trochę historii

Wcześniej, danie, które zwykliśmy nazywać stek, nosił nazwę „struganina”. To wspaniałe jedzenie jest zakorzenione w Arktyce. To właśnie tam, i została wymyślona przez szczególny sposób gotowania ryb.

Kapitał nie jest często można znaleźć to danie ponieważ jest uważana za niezwykle żywności Sybiracy. Sama w sobie, nazwa mówi za zasadą gotowania. Przede wszystkim dotyczy to cięcie, to znaczy, że ryby nie cięte i strugane. Proces ten jest bardzo ciekawy i zabawny. W tym przypadku, jest to dość łatwe do nauczenia. Zapoznanie się ze sposobem zrobić stek z ryby.

Jakie ryby powinny być brane

Stek jest północna jedzenie nie jest sprawiedliwe. Przede wszystkim dlatego, że tylko w tych wodach można znaleźć idealny dla tej potrawy jest ryba. Mieszka w północnej ryba czystej, więc fakt ten jest jednym z kluczowych, gdy jest wybrany. Jest to bardzo ważne, ponieważ ryby nie są poddawane obróbce cieplnej – czy to gotowanie, smażenie lub inny tego rodzaju.

Innym ważnym punktem jest to, że stek z ryby nigdy nie jest wykonany z zabitych lub znaleźć na ryby lodowej, bo takie jest uważane za złe formularza na północy. Więc należy być bardzo ostrożnym przy zakupie ryb na rynku Jakucka, przypadków z powodu słabej sprzedaży i szczerze biednych jakości towarów.

Jak określić jakości ryb

Więc jeśli już zdecydujesz się na co ugotować sobie stroganina, należy pamiętać o kilku aksjomatów przy wyborze ryb dla niej. Zasady te obejmują dowolny krok po kroku receptur potraw północnych. Jak już wspomniano, ryba jest umrzeć śmiercią naturalną i nie powinny być zepsute. W przypadku zakupu wadliwego produktu, wtedy nigdy nie dostać naprawdę smaczny stek. To danie ryba niezwykle popularny dzisiaj – nie tylko w Ameryce Północnej, ale także w innych regionach kraju.

Jeśli rzuciła ryby na lodzie, jej skrzela zostaną pokryte krwią. W związku z tym, na rynku powinno być widoczne. Ale tu trzeba być ostrożnym, ponieważ krew sprzedawców ryb może zastąpić wołowinę. Ale ta krew jest grubszy i ciemniejszy. Również spojrzeć na skale – powinien być różowy. Ale oczy ryby powinny wyglądać zamrożonych białek – w postaci punktów. Ponadto, należy pamiętać, że z sieci. One nie znikają na ryby przez długi czas, i umieścić je w różny sposób, po prostu nie jest możliwe.

Preparat do gotowania stroganina

Gotować proste i smaczne, można absolutnie wszystko. Wiele przeraża przepis stek, który w tym przypadku jest dość prosta. Przede wszystkim należy pamiętać, cztery podstawowe rzeczy dla tej potrawy. Pierwszy – mrożone ryby, itd. – doskonała zaostrzony nóż, jak silne dłonie i bystry umysł. Wszystkie łączą się uzyskując pożądany rezultat – smaczne i odpowiednio przygotowanej stroganina.

Do tej potrawy jest najlepszym rozwiązaniem tych gatunków ryb, takich jak jesiotr, sieja, sielawa i Cisco. Z definicji, stek ryb – jest to ryba, która natychmiast po połowie został poddany głębokim zamrożeniu. Jednocześnie bardzo ważne jest, że ona nie rozmrażać przed gotowaniem raz.

vybranennaya również ryby nie powinien być długi czas na świeżym powietrzu, bo wtedy smak będzie „bawełna”. Aby zapisać te ryby powinny być ściśle powiązane torby do niej nie mam żadnego słońce lub powietrza. Proponujemy również nałożyć na śniegu lub lodu ryb przeszklenia. Metody te są powszechnie stosowane do długotrwałego przechowywania ryb.

Sposób wytwarzania

Wybierając odpowiednią rybę, można rozpocząć cięcie go zamknąć. Wszystkie procesy w tym samym czasie powinny być ściśle krok po kroku. Przepisy w sprawie przygotowania stroganina praktycznie nie do odróżnienia. Głównym z nich jest w drodze cięcia. Należy zacząć od głowy do ogona. Wykonać cięcie jest niezbędne do kręgu ryb. Wcześniej wszystkie płetwy powinny być cięte. Po pierwszym cięcia ryby należy wyciąć gwałtowny ruch wzdłuż.

Ryba sami muszą zachować głową. Jeśli chcesz, możesz odciąć nos na łatwe ustalenie go w ręku. Teraz jest najważniejszy moment w przygotowaniu – ostry nóż, zaczynają whittling identyczne pod względem wielkości na drobne plasterki mięsa ryb. Zobaczysz, jak będą one natychmiast złożone w pięknych lamp – i okazuje się, że prawdziwy stek. Wiele zdjęć kompozycji w tym przypadku, jak potwierdzają to danie jest pięknie i estetycznie wygląd.

Po wszystkie plastry zostały wycięte, muszą znosić chłód. Odbywa się to w celu zaopatrzenia w żywność był prawidłowy – czyli plastry ryby muszą być zamrożone bez przerwy.

karmienie dania

Oprócz ryb, stek – to także sos, bez których posiłek nie będzie kompletna. Jak gotować stroganina, oczywiste jest, aby to zrobić dość łatwo. Ale sos i gotowy na to jest prosta. Dla stroganina odpowiedni dla prawie każdego rodzaju sosu, jako proste danie. W związku z tym, można wybrać najbardziej nikogo, ale chcę zwrócić uwagę, że gotować nie stoi na własną rękę, zamiast zakupu. Dla stroganina bardzo odpowiednim pomidorowym, śmietaną i sosem musztardowym. To wszystko zależy od gustu. Możliwe jest również użycie chińskiego sosu sojowego, który zawiera, imbir, ocet i czosnek.

Służą plastry stroganina potrzebne na jednym dużym półmisku. Sos powinien być wylana do osobnej misce, że nie będzie w kontakcie z rybami. plastry własne, jak już wspomniano, przed podaniem do ostygnięcia na zimno.