733 Shares 5974 views

Singer Nikita Pozdnyakov: Biografia i kariera

Nikita Pozdnyakov – jasny i utalentowany człowiek, dał się poznać jako kompozytor, aktor i piosenkarz. Chcesz poznać historię swojej kariery? Jesteśmy podekscytowani.

Nikita Pozdnyakov: biografia, dzieciństwo

Urodził się 22 listopada 1984 roku w miejscowości Noyabrsk, znajduje się w Okręgu Autonomicznego Yamal-Nenets. Przyszły aktor został wychowany w szacunku i intelektualnej rodzinie. mama Nikity, Swietłana, wieloletni nauczyciel szkoły podstawowej roboczych. Jego ojciec, Victor A., jest edukacja muzyczna. Człowiek jest wielki aranżer i kompozytor. Nasz bohater ma brata Sasha (wokalista, gitarzysta).

W 1991 roku rodzina przeniosła się do stolicy Adygea – Maikop. Tam chłopiec poszedł do pierwszej klasy. Wkrótce Nikita zapisywane do szkoły muzycznej. Od kilku lat, nauczył się grać na pianinie. Lubił także chodzić do szkoły dramat, otwartą na Maikop School of Arts. W czasie wolnym, chłopiec poszedł w sportowych: karate, piłka nożna i pływanie.

wczesne prace

W 1995 roku Nikita wziął udział w międzynarodowym konkursie wokalnym „Złoty Disk”, które odbyło się w Barnauł. Profesjonalne jury doceniło umiejętności wokalne Pozdnyakov, a także jego zdolność do stanąć na scenie. Nasz bohater jest zasłużenie wygrał Grand Prix. W tym samym roku, „Morning Star” utalentowany chłopiec „świeci” w popularnym programie.

studentów

W 1998 roku przeniósł się ponownie Pozdnyakov. W tym czasie w Moskwie. Ojciec i matka byli przekonani, że w stolicy synowie będą mieli więcej możliwości twórczej realizacji. Nikita łatwo wszedł w procesie ORT szkoły. Był w grupie z pogłębionej analizy języka angielskiego.

W okresie od 2002 do 2007 roku. facet coraz wyższe wykształcenie na Uniwersytecie Humanistycznym. Nikita Pozdnyakov wybrał Wydział Filozofii.

Współpraca z bratem

Od 2000 do 2004 roku. nasz bohater brał udział w różnych konkursach i projektach. Miał postarać się nie tylko jako piosenkarka, ale także jako aranżer. Na przykład Nikita pomogła Lolita Milyavskaya nagrywania jej album „Format”.

W 2005 roku bracia Pozdnyakov stworzył pierwszy wspólny projekt – grupę Lance dużo. Kilka miesięcy później zespół wydał debiutancki album zatytułowany „Fragments of the Universe”.

Grupa Lance dużo trwała kilka lat. W tym czasie chłopcy zdobyli armię fanów. W 2009 roku Nikita Pozdnyakov i jego brat Aleksander zaprezentowana publicznie swojego nowego projektu – Black grupy skał. Jeżeli wcześniej woleli wykonać duet, teraz powstała Quartet. Bracia zaprosił basistę Timur Ilyasov i perkusista Alekseya Saveleva. Początkowo zespół robi covery hitów zagranicznych (w stylu rock i pop). Aw 2010 chłopaki zaangażowany w przygotowanie autora materiału muzycznego. Kilka razy w miesiącu, dali koncerty w Moskwie i Petersburgu.

W październiku 2012 roku grupa czarnych skał nagrany angielskiego rekord – Wolałbym być sam. Był to sukces z publicznością. Drugi album zespołu został wydany jedynie w 2015 r. Jego nazwisko jest również w języku angielskim – Rockers.

Pozostałe projekty

Zespół rękę, pracując w teatrze – to nie zatrzymać Nikita Pozdnyakov. „The Voice” – projekt TV, w którym brał udział. W 2012 roku nasz bohater i jego brat Sasza poszedł na casting ogłoszonego przez pierwszy kanał. Do „ślepe” słuchać faceta grał piosenkę Unchain moim sercu z repertuaru Joe Cockera. Do niego odwróciła Pelagia. W efekcie stała mentora Nikita. Noyabrsk rodzimy osiągnęła trzecią rundę.

„Eurowizja” W maju 2015 roku, Nikita Pozdnyakov i jego brat wyjechał do Wiednia na konkurs. Były one częścią grupy wsparcia piosenkarka Polina Gagarina. Można zobaczyć je podczas swoich występów. Nikita grał na perkusji, a Alexander – gitarę. Polina Gagarina był zadowolony ze współpracy z nimi.