446 Shares 1961 views

PIONEER słuchawki – kryształy dźwiękowe

Kiedy młodszy brat autora artykułu osiągnie chwalebne wiek, który sprzedawany pierwszego gracza (przepraszam, iPod), słuchawki przyszedł niekończące się zmiany. Jak zawsze czymś jasny i interesujący, ale chiński Jakość tych nowych produktów jest niska. Aż natknęliśmy słuchawkami Pioneer.

Doskonały, jasny żółty urządzenie próżniowe – być nastolatkiem można prosić o więcej? Ale rodzice doda: „I co o trwałości, dobrej wydajności i cenie?” Hej, wszystko po kolei.

Model SE-CL17-Y

Tak, te słuchawki Pioneer ma długość 1,2 m, rodzaj jego – próżniowej (zwaną również korki lub zamknięta), dynamiczny. Mamy nadzieję, że w cenie $ 15 (czyli ile zapłaciliśmy za tych najmłodszych) faktycznie zakup czegoś wartościowego, dobrze, nawet chińską zgromadzenie.

Słuchawki Pioneer i nie zawieść: pomimo swojej ograniczonej mocy do 50mW jest – idealny wybór dla nastolatek. uchwycić ich częstotliwości od 20Hz do niskich 15MGts. Urządzenie drut jest symetryczny dla każdego „oko” – wiesz, niektórzy ludzie nie lubią, gdy jeden krótszy niż drugi. Tak więc, producenci starają się spełniać wszystkie życzenia, tworząc elastyczne i odporne na sali kablowej, 6 wymiennymi nausznikami, brak przywiązania. Korzystanie z przewodu OFC ciała – nie innowacji, oczywiście, ale to miły bonus. Słuchawki ważą zaledwie 4 gramów.

Czy istnieje alternatywa?

Oczywiście, gdzieś w głębi każdego rodzica rozumie, że te słuchawki Pioneer – nie zawsze, i przychodzi czas szukać nowych. Więc dlaczego zmienić markę? Jest to inny producent, nawet bardziej interesujące propozycje.

Na przykład, model SE-CL07-K – choć kolorowe poprzednika, ale znacznie mocniejszy – dwukrotnie. Design nadwozia w kolorze czarnym jest atrakcyjny dla jego aerodynamiki i wygodne dopasowanie. Zakłócenia – O zapomnieć może natychmiast: devaysa czułość osiąga 110 dB, maksymalnej częstotliwości zwiększa się od 15 do 20 MHz. Długość pozostaje taka sama, a cena nie jest szczególnie przerażające – w końcu, dla prawdziwych i poprosić o trzy razy tyle.

Ale! Są fani muzyki na świecie, dla których Pioneer – Słuchawki tylko w interpretacji klasycznej. Innymi słowy – DJ HDJ-500. Zewnętrznie podobna do dużych napowietrznych „bity”, w „uszy” są całkowicie zamknięte i mają możliwość słuchania tylko z jednej strony. Dzięki elastycznej głośników, nawiasem mówiąc, wykończone w czarnym skórzanym rama wykonana z białego metalu!

Zawarte są dwie opcje druty, z których jeden jest spiralny. Że nie jest już 1,2 mln, ale w napięciu – aż 3. Jakie są opinie o słuchawkach? Tylko najbardziej wyraziste. Powiedzmy, dźwięk HDJ-500 jest związane z agresją, bas absorbować swoją głębię, wysoka częstotliwość wzmocnił również. Ale średnia jest jakoś wyciszony. To jest dobre do pracy nad musicalem opartym gdzieś w pilocie na świeżym powietrzu, klub nocny, ale do pracy w domowym studio, to nie uda. A jeszcze bardziej do słuchania muzyki w ich nastolatków będzie zainteresowany.

Podsumowując, chciałbym zwrócić uwagę na wyjątkowość Pioneer Pismo ręczne: te słuchawki mogą być konieczne i specjalistów oraz prosty mieszczan, a cena nie jest wiążące i rana się podoba innowacji jakości. Ten środkowy odcinek klasa rynku!