195 Shares 4645 views

styl ramka „Dolce & Gabbana”: jak zrobić stylowe akcesorium z rękami

Moda zmienia się szybko, ale kobiety zawsze chcą pozostać w trendzie. Najnowsze kampanie stały się prawdziwym hitem opaski do włosów. Czarne lub kolorowe, szerokie lub wąskie, z różnymi ozdobami – ogromna liczba opcji. Ten stylowy akcesorium nie jest koniecznie kupić, może on być wykonany własnymi rękami.

Pierścień w stylu „Dolce & Gabbana” – luksus i styl w jednym obrazie

W 2012 roku, stało się szczególnie popularne felgi „Dolce & Gabbana”. Podczas gdy wiele gwiazd nosili biżuterię na różne uroczystości i imprezy świeckie.

To urządzenie może podkreślają delikatność i kobiecość, z pomocą obrazu jest zakończone. Pierścień w stylu „Dolce & Gabbana” wykonane są z materiałów, pastelowych kolorach, ozdobić go z cekinami, koralikami lub dużych błyszczących kamieni. Akcesoria te są doskonale połączone z kobiecych sukienek i klasycznych fryzur. Włosy można rozpuścić lub umieścić pięknie.

Jak nosić pierścień „Dolce & Gabbana”?

Dziewczyny noszą je nie tylko pod ubranie. Opaski będzie wyglądać świetnie na formalnych spodnie i koszule powietrzu. Akcesoria są harmonijnie połączone z krótkimi lub długimi sukienki i buty z wysokim lub niskim obcasie. Najlepiej jest odebrać ubrania, które wezmą udział koronki lub paciorki.

Rim-korona w stylu „Dolce & Gabbana” jak luksusowy diadem. Jednak może być noszone w życiu codziennym, eksperymentuje i próbuje na najbardziej śmiałych zdjęć. Do codziennego noszenia, można podnieść obręcz z małą ilością kamieni i koralików. Na specjalne okazje, najlepiej jest wybrać bardziej luksusową opcję.

Pierścień w stylu „Dolce & Gabbana” własnymi rękami: niezbędne materiały i narzędzia

Takie wyposażenie jest bardzo drogie, nie każdy może kupić sobie taki sam. Jest komercyjnie dostępne i niedrogie opcje, które są podobne w wyglądzie, ale aby je używać tańszych materiałów i kamieni nieszlachetnych. Pierścień w stylu „Dolce & Gabbana” własnymi rękami uczyni każdą dziewczynę, trzeba tylko trochę wysiłku i nabyć niezbędne materiały:

  • pierwszy etap jest do wyboru odpowiednich dekoracji – w różnych kolorach kamienie, kryształy, perełek, perełek, metalu lub kwiatów ceramiczny itp.,.
  • rim czarny, biały lub złoty (jeden byłby najbardziej udanych akcesoriów zamszu);
  • Jeśli obrzeże z tworzywa sztucznego, należy dodatkowo przygotować i wyściółka aksamit dzianina poliestrowa;
  • klej (klej pistolet) nić igły, które są potrzebne do mocowania elementów dekoracyjnych;
  • wykałaczki i kij.

Instrukcje dotyczące produkcji

Pierwszy etap polega na przygotowaniu podłoża do obręczy. Dobrze, jeśli w sklepie jest gotowy obręcz kierownicy aksamit. Jeśli nie, przy czym podstawa z tworzywa sztucznego lub metalu z powłoką z tkaniny w dotyku i nadziewane syntetycznego wypełnienia.

Następnie trzeba przygotować dekoracyjne kwiaty o różnych kształtach i rozmiarach, białych pereł i dżetów. Nie trzeba być mylone z wielkości i ilości elementów na tyle, aby ozdobić całą obręcz. Dla wygodniejszego pracy z kija kleju i musisz używać wykałaczki, z ich pomocą, klej jest dużo łatwiejsze do wprowadzenia na drobne szczegóły.

Gdy wszystko jest gotowe, można rozpocząć rozplanować wzór na obręczy. Przedmioty mogą być umieszczone w sposób chaotyczny, ale ramka w stylu „Dolce & Gabbana” uzyskać bardziej dokładny obraz, gdy jest oglądany przez dowolną symetrii. Kwiaty i kamienie muszą przełączać się między sobą. Wzdłuż krawędzi muszą być mocowane części o mniejszej wielkości. Czubki produktu pozostaje bez ramki (5 cm od początku należy pozostawić wolne).

Tak więc, każda dziewczyna ma możliwość tworzenia różnych felg. Można to zrobić bez koloru, przy użyciu tylko jednej perełki gamę kolorów o różnych rozmiarach. Mogą również być przyklejony do super-klej, a może i przyszyć do podstawy wyłożonej aksamitem lub satyny. Kamienie i koraliki są umieszczane losowo, ale musi być również prześledzić symetrię.

Pierścień w stylu „Dolce & Gabbana” ze względu na sposób jej wykonania i użytych elementów dekoracyjnych przypominających produktu w luksusowym baroku. Nawet jeśli produkcja głównych pomocą Piękne koraliki, akcesoria można nosić nie tylko elegancki strój wieczorowy. Jest idealny do codziennego życia. Oczywiście, na obraz wieczorem obręczy będzie wyglądać wykwintne diadem, ale może być doskonałym uzupełnieniem dżinsy – Get Stylowe i niezwykłe połączenie. W swoim arsenale, można mieć kilka różnych sztuk biżuterii, które dopasowuje się do każdego stylu ubioru, gdyż sposób, aby obręcz w stylu „Dolce & Gabbana”, to już wiem. Nie musisz wydawać dużo pieniędzy zakupu drogich akcesoriów.