143 Shares 6976 views

I dziewiarskich hak myjki może być przekształcony w procesie twórczym, jeśli trochę snu!

Nawet początkujący mogą mieć kochanka, aby wiele oryginalnych produktów z wykorzystaniem szydełka. Zawiasy na płótnie, vyvyazannye hakiem – piękny i dość prosty rysunek. On jest dobrze nadaje się do czapek i beretów, veshchichek dzieci. A jeśli chodzi o realizację części ozdób odzieżowych, takich jak mankiety, kołnierze, jak również różnych zastosowań, takie wiązanie jest po prostu niezastąpiony.

Dzieci bardzo lubią małe rzeczy, ozdobione futrem „Related” z zakładkami. Moms, którzy opanowali tę umiejętność, szyte na kurtki i płaszcze milusińskich aplikacja przedstawiające kocięta i szczenięta, misie i zające, słońce i chmury związane oczka.

Jest również wspólne dla wielu kobiet myjki własny dziewiarskich hak stosując metodę Zawias zapewnia prawdziwą przyjemność. Ponieważ, po pierwsze, to jest ekonomia finanse rodziny. Po drugie, gdy minimalna fantazja zwykły dodatek do kąpieli może być prawdziwy fun zabawka dla dzieci. Aby to zrobić, wystarczy włączyć gąbki trywialny włóczkę w fantastycznym różowym kaczki ze sznurowadłami do zawieszenia lub bajki niedźwiedzia z łuku, futrzany paski egzotycznych ryb i wspaniałej zholtenkogo uśmiechnięte słońce.

Aby dziewiarskich hak myjki jako wynik przyniósł radość nie tylko do najbardziej fachowcowi, ale także dla dziecka, konieczne jest, oczywiście, najpierw zrobić wzór przyszłych rzeczy i wybrać odpowiedni materiał kolorów. Ponadto, zgodnie z wzorem, igła dodaje lub odejmuje liczbę kolumn w szeregu, osiągnięcie pożądanego kształtu gięcie produktu.

Niektóre są tak wykwalifikowanych tkaczy i oszczędny, że uda się wykorzystać dla dobra nawet starych podartych rajstop bezwymiarowych. Dokładnie cięte w spiralę rajstopy palec w celu uzyskania długiej taśmy szerokości 1-1,5 cm ich nawijana go na kulki. Pociągając paski są skręcane w przędzę. To właśnie z powodu niej i wykonane wyłącznie elementy, za pomocą myjki dziewiarskich hak jako głównej metody.

Z tego materiału uzyskanego niezwykłe maty łóżko lub poduszki „pysk lwa”. Do produkcji okrągłych guzki najpierw dzianiny gładkiej szmatki bez nakida średnicy około 30 centymetrów. Następnie przechodzimy do dziania z pętli, które są umieszczone tylko w jednym kierunku. To będzie imitacją grzywę lwa. Po osiągnięciu żądanej wielkości końcu dziewiarskiej. „Kaganiec” zdobią oczy – przyciski i uśmiechnięte usta – dywan gotowy! Wygrywa zmywalne, szybkoschnące, trwałe i bardzo miłe dla oka.

W celu wytworzenia poduszki, konieczne jest, aby połączyć więcej i mate. Ale może być i bez grzywy, czy wręcz przeciwnie – cały pętli. I można to zrobić w pełnej symetrii w pierwszej połowie.

Ładnie wygląda torbę plażową wykonaną ze starych rajstop, zwłaszcza jeśli jego górna jest ozdobiony ściegiem „futra”. Jest praktyczny przez fakt, że jest ona łatwo wytrząsa z piasku, to jest łatwe do czyszczenia i nie jest to tankietki pity brudne lub mokre kostiumy kąpielowe.

Jak dobrze Wykonywany szydełkowania myjki dziewiarskich? Na tym obrazie oprócz haka wymaga okrągły kij lub rurkę. Idealny stary karton pokrywa z termometrem. Można również użyć znaczników lub markerów, długopisów i ołówków. Dopiero wtedy pętle są krótsze.

Dzianina pierwszy wiersz, druga pętla zacząć robić. Oznacza to, że w wątku obróbkę przed każdym kolumnowej provyazyvaniya nawiniętego wokół okrągłego pręta lub rury, a następnie wsuwa się pod hak pręta i wyciągnąć pętli dla kolumny dziewiarskiej. Więc robimy następującą kolumnę. Na naszym urządzeniu są dwa uzwojenia, ale jesteśmy na to aż zwracać uwagę. Teraz, po rysunku z dwóch pętli na haku zrobić jeden. Dalsze dziania powtarza się algorytm: my owinięte gwintu rurowego wyciągnąć pętlę i provyazyvaem obie pętle na haczyku w jednym.

Kiedy dodatkowe urządzenie jest wpisany sporo pętli rany, należy go usunąć i starannie, aby kontynuować pracę w taki sam sposób. Seria obok provyazyvaetsya bez zaginania go – mocowanie. Oznacza to, że wiatr pętli każda liczba parzysta.

Jak widać – jest to bardzo prosta i wytwarzają w ten sposób można nie tylko prymitywny loofah. Trzeba tylko trochę pomarzyć!