783 Shares 7524 views

Jak podłączyć mikrofon do komputera (Windows 7) do karaoke „Skype”

Wraz z rozwojem technologii internetowych oraz możliwości komunikacji w sieciach globalnych stały się bardzo zróżnicowane. Niemniej jednak, większość nawykowe i, że tak powiem, tradycyjna forma komunikacji werbalnej pozostaje wymiana informacji. Dzięki takiemu elektroakustycznej urządzenia jak mikrofon, ludzie będą słyszał, nawet jeśli znajduje się po przeciwnej stronie księżyca. Przesadzam, oczywiście, ale ich znaczenie jest jasne. Wspomniany przetwornik jest ważnym elementem oddziaływania na świat wokół nich. Łatwo jest wyobrazić sobie, jak to będzie ważne dla użytkownika komputera, aby mieć wiedzę na temat jak podłączyć mikrofon do komputera (Windows 7 zainstalowanego na nim lub inną wersję – nie ma znaczenia), gdy jest to niezbędne do ustalenia Skype-Video lub dostosować karaoke. Być może również przeżywa pewne trudności w radzeniu sobie z tego rodzaju problemami elektronicznych. Jeśli tak, to po prostu trzeba przeczytać ten artykuł, którego wskazówki pomogą wyeliminować problemy z oprogramowaniem i cieszyć poprawne działanie zainstalowanego urządzenia elektro.


Te różne mikrofony: nie tylko dla zabawy, i na przykład,

Zazwyczaj wyposażenie dodatkowe zakupy przez użytkownika (w tym sprzęt za odbiór) w sklepie komputerowym, w którym sprzedawca zawsze powiedzieć, jaki rodzaj modelu trzeba kupić do określonego celu. Jeśli kupiłeś go, myślisz, to nie jest to, czego potrzebujesz, czy dałeś stanowi urządzenie niejasną złącze (jako opcja, to masz do, że tak powiem, z pokolenia na pokolenie – z legendarnym napis: „Made in ZSRR”), jest całkiem prawdopodobne, że może to zachęcić ich do znalezienia rozwiązania, aby odpowiedzieć na pytanie: „w jaki sposób mogę podłączyć mikrofon do komputera» systemem operacyjnym Windows 7, jak to jest znane, jest zainstalowany na nowoczesnych urządzeniach komputerowych. Ta ostatnia okoliczność wymaga użycia stosunkowo nowe standardy interfejsów. Dlatego „vtyknut nevtykaemoe” (wybacz nam czytelnika w takiej śmiesznej pun) nie dostaniesz. Ale nikt nie mówi, że nie jest w zasadzie możliwe. Po tym wszystkim, nie jest tajemnicą, że prawie każdy łącznik obejmuje wykorzystanie różnych adapterów i dodatkowego wyposażenia, jak np zewnętrznego miksera lub wzmacniacza. Jednak przestańmy dla prostych opcji przyłączeniowych.

Przypisywanie złącza audio lub Gdzie są kable?

Warto zauważyć, że niektórzy ludzie są w procesie „audioapgreyda” nie może być pytanie „Jak podłączyć mikrofon do komputera»: Windows 7 za pickup współpracuje z urządzeniami typu analogowego. Zwykle po podłączeniu zestawu słuchawkowego USB-konwencjonalny, system automatycznie aktywuje niezbędne sterowniki. Użytkownik może uruchomić tylko konkretny program i cieszyć się dalszych procesów operacyjnych. Jednak nie wszyscy początkujący użytkownicy wiedzą, do którego portu należy podłączyć mikrofon. Może ty, drogi czytelniku, potrzebują Państwo następujące informacje:

 • podstawowe gniazda audio znajdują się z tyłu urządzenia stacjonarnego;
 • Co do zasady, wejście mikrofonu jest zabarwiony na różowo;
 • część tylna interfejs panelu jest wyposażony ikon graficznych, które stanowią istotę tożsamości.

Tak więc, zanim paniki, należy upewnić się, że uruchamiany jack nadające się do celu. Jak widać, wszystko jest bardzo proste.

Kiedy Skype nie może się obejść bez: jak podłączyć mikrofon do komputera

Windows 7 "Skype" – to właściwy system. Jednak pomimo funkcjonalny samowystarczalność oprogramowania „siódmy” OS nadal czasami występują konflikty. Często wynika to z rozbieżności pomiędzy systemem audio kierowcy, który monitoruje i kontroluje działanie mikrofonu. W niektórych wykonaniach, znane urządzenie użyć złożoną farsz sprzętową; bez oryginalnego oprogramowania (markowych) w takich przypadkach po prostu nie może zrobić. Jeśli nie masz płytę instalacyjną z mikrofonu, należy znaleźć swój własny sterownik w Internecie.

Widzimy, że system jesteśmy zainteresowani widząc urządzenie audio

Tak, jak podłączyć mikrofon do komputera? „Windows 7 Ultimate” (podobnie jak każda inna wersja „siódmym” OS) ma zakres wyposażenia standardowego, zaangażowanie dobrze zorganizowany i nie jest odpowiedzią na pytanie, mówimy.

 • Po pierwsze, sprawdź, czy masz podłączonych urządzeń elektro-akustyczna poprawnie.
 • Przejdź do Panelu sterowania i przejdź do sekcji „Audio”.
 • Następnie aktywuj zakładkę „Record”.
 • Jeśli nie możesz znaleźć ikony w postaci mikrofonu, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy pusty obszar obszarze roboczym okna serwisowego.
 • Z menu kontekstowego wybierz „Pokaż urządzeń wyłączone”.
 • Po przenieść znacznik na ikonę i objawia się za pomocą tego samego klucza prawym ramieniu ponownie wywołać listę rozwijaną.
 • Teraz kliknij na opcję „Właściwości” i przejdź do zakładki „poziomy”.
 • Być może, po przeciągnij suwaki w górę dźwięk, kwestia jak podłączyć mikrofon do komputera (Windows 7) zostanie usunięty z porządku obrad.

Case Study: konfigurowalne funkcje głosowe popularnego videomessendzhera

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji Skype zada kilka ustawień audio i wideo:

 • Mów dowolną frazę i pamiętać, czy wskaźnik sygnału reaguje w odpowiedniej sekcji okna roboczego.
 • – Jeśli nie, upewnij się, że pole wyboru określono dokładnie, co nazwa mikrofon, który został podłączony.
 • Nawiązywanie połączenia testowego i przetestować urządzenie wykorzystywane.

Jak skonfigurować mikrofon w Menedżerze Realtek HD Audio

 • W menu „Panel sterowania” wybierz ikonę tej samej sekcji nazw.
 • Po znalezieniu się w głównym oknie kontrolera dźwięku, aktywować ikonę mikrofonu w postaci znajduje się w górnej części.

Należy zauważyć, że w różnych wersjach interfejsu karty dźwiękowej może być nieco inny układ kontroli.

 • Wybierz "Noise Reduction" i "Echo".
 • Skręć nagrywania suwak głośności w górę do poziomu akceptowalnego.
 • W razie potrzeby można zwiększyć parametr wzmocnienia przetwornika, wskazując odpowiednie pole wyboru w jednej z trzech wartości, wyrażony w decybelach.

Teraz, gdy wiesz, że niektóre sposoby, w jaki sposób podłączyć mikrofon do komputera (Windows 7). Karaoke, nawiasem mówiąc, również mogą być skonfigurowane przy użyciu wyżej wspomnianego kontrolera. Znajdź odpowiednią zakładkę lub ikonę w postaci dyskutujemy instrument elektroakustyczną i wprowadzić niezbędne zmiany w pracy urządzenia.

rada

Początkujący użytkownicy często pytają: „Jak mogę podłączyć mikrofon do komputera (Windows 7) na przednim panelu?” Rzeczywiście, czasami jednostka System posiada szereg dodatkowych złączy, niektóre z nich powtarzają, są umieszczone w najbardziej dostępnym miejscu. To połączenie jest konieczne, aby przejść do „Menedżer Dźwięku” i aktywując ikonę w kształcie klucza (prawa dolna część interfejsu zarządzania), przejdź do sekcji „Ustawienia Connector”. Po włączeniu odpowiedniego systemu dźwięku, problem zostanie rozwiązany. Wszystkiego najlepszego!