893 Shares 7547 views

Lek "Viferon". instrukcja


Drug instrukcje „Viferon” odnoszą się do klinicznych i farmakologicznych grupy leków stosowanych miejscowo.

Lek wytwarza się w postaci żelu o jednakowej konsystencji, w kolorze białym. Aktywny składnik leku jest ludzki interferon alfa-2 (zrekombinowanego). Dodatkowe substancje pomocnicze – octan α-tokoferol, kwas benzoesowy, chlorek sodu, metionina, kwas cytrynowy, tetraboran sodu, albumina surowicy ludzkiej i zasady żel obejmującej glicerynę i sól sodowa karboksymetylocelulozy.

Ponadto, lek „Viferon” (instrukcja obsługi wskazało) jest wytwarzany w postaci maści (taka sama żelem stosowanym miejscowo) o żółtej lub żółto-białe w kolorze i specyficzny zapach lanolinę. Konsystencja jego lepkość. Substancja czynna jest tym samym elementem jak w żelu. Dodatkowe składniki – bezwodna lanolina, wazelina, olej brzoskwiniowy jądra, octan tokoferolu i oczyszczoną wodę.

Lek „Viferon” Instrukcja informuje dostępny w tubach aluminiowych lub banków polistyrenowych dziesięć miligramów leku w każdej. Środki są sprzedawane w kartonach.

Farmakologiczną skuteczność leku z częściami w jego skład. Tak więc, dzięki obecności octanu tokoferolu zwiększa przeciwbakteryjne aktywności interferonu alfa-2, co z kolei poprawia działanie immunomodulacyjne działanie leku. Ponadto preparat ma wyraźny membranie stabilizującej, przeciwzapalne, regenerujące i antyproliferacyjne.

Podczas używania uważane w przemyśle farmaceutycznym żelu tworzą jego podstawa zapewnia długotrwałe oddziaływanie spowodowane lekiem. A elementy nośne zwiększa stabilność i specyficznego sprzężenia nośną czystości leku mikrobilogicheskuyu na wysokim poziomie.

Preparat „Viferon” (użytkownika zawiera informacje) charakteryzuje się niską absorpcją ogólnoustrojową na lokalny, jak i zewnętrznych.

Poniższe dane sposobu stosowania i zalecanych objętości danego narzędzia.

„Viferon” środek farmaceutyczny. Instrukcje stosowania i dawkowania

Lek w postaci żelu jest stosowany jako środek zapobiegawczy, gdy ryzyko ostrej niewydolności oddechowej, wirusowe lub do czynienia z nawracającymi bliznowaciejącymi laringotraheobronhitom. Dla tego leku przy użyciu twardą podkładkę stosuje się na powierzchni migdałków lub trzy razy dziennie przez okres co najmniej trzech tygodni. W razie potrzeby leczenie można powtórzyć po upływie sześciu miesięcy. Do zapobiegania powyższych chorób powinno być leczenie odwykowe ostrzegawczy dwa razy w roku – wiosną i jesienią.

Podczas zakażenia opryszczkowe charakterze powtarzającym (mający charakter przewlekłego) każdej lokalizacji jest ważne, aby rozpocząć leczenie jak najszybciej po wykryciu objawów choroby (jak najlepiej w przejaw prekursory). W tym przypadku, leki (żel) jest wcierać obszarów problemowych przez dziesięć dni (liczba procedur – od trzech do siedmiu razy dziennie). Czas trwania leczenia może być podwojona.

Maść jest szeroko stosowany w celu usunięcia wirusowych infekcji skóry i błon śluzowych. Niewielka ilość leku należy dokładnie stosować się do obszarów problemowych trzy do czterech razy dziennie.

Preparat „Viferon” dzieci dostępne w postaci czopków. Lek ten pomaga złagodzić młodych pacjentów do opryszczki, zapalenia wątroby typu B, wirus brodawczaka ludzkiego, wirus cytomegalii i innych chorób.

Wymieniony środek farmaceutyczny uwalnia się tylko na receptę.