279 Shares 5699 views

Rzeka Keret: wędkarstwo i rekreacji

Federacja Rosyjska jest znany na całym świecie bogatym w zasoby wodne. Wiele dużych rzek nosić swoje wody na rozległych kraju, jezioro jest imponująca wspaniały wybrzeżach. Przez wiele dziesięcioleci, artystów i fotografów przyjść do Rosji w poszukiwaniu niezapomnianych krajobrazów naturalnych.


Jednym z ciekawszych naturalnych miejsc jest rzeka z niezwykłym tytule Keret. Jest znana ze swoich czystych okolicy, piękne widoki i ciepłą wodą. Każdego roku spoczywa wielu dzieci i ich rodziców. Co może być lepszego niż świeże powietrze, śpiew ptaków, szum fal, spotkań towarzyskich przy ognisku, piosenki z gitarą?

Charakterystyka rzeki

Popularne wśród turystów jest rzeka w Karelii, na terytorium regionu Louhi. Wychodząc z jeziora Kereta, ciek wodny rozciąga się na 80 kilometrów długości i wpada do Morza Białego. Riverbed szybko w powodzi – szybki, więc nie pojawiają się często stopy, sport i szlaków turystycznych kłamać. Keret Rzeka jest uważana za jedną z największych północnych przepływów wody nie tylko w Karelii, ale cała Rosja. Dlatego uwaga turystów do niej rośnie wykładniczo każdego roku, pomimo faktu, że przechodzi przez złoże litej skale kwarcowej, a na nim stop jest uważany za jeden z najtrudniejszych i niebezpieczne w całej federacji.

Wizualnie powierzchnia wody jest kombinacja prądów i jezior przybrzeżnych graniczy głównie drzew iglastych. Keret rafting na który jest bardzo popularny, ma skalistą odpadków banków, które są połączone z obszarów bagiennych. Często zaskakuje turystów. Staw charakteryzuje się lekkim nachylenie w stosunku do innych strumieni Karelii, ale w niektórych miejscach natężenie przepływu wody staje się niebezpieczna dla turystów.

Wspaniały czysta natura i rzeka Keret i jego otoczenie, które są całkowicie nietknięte przez cywilizację, przyciąga nie tylko miłośników ekstremalnej turystyki. Oczywiście, tutaj często można znaleźć grupę ludzi płyną w dół rzeki w łodzi lub kajaków. Jednakże, oprócz emocji, na wybrzeżu reszty tych podróżnych, którzy cieszyć się pięknem przyrody, lasów sosnowych i czystej wody rzecznej.

Na rzece rybackiej Keret jest bardzo popularny. Jego głębokość znajduje się wiele różnych ryb.

Świat roślinny

W strefie przybrzeżnej rzeki Keret bogactwa roślinności. Zasadniczo, jest otoczony przez złoże sosny i jodły. Często można znaleźć drzewa liściaste – brzozy i osiki. Miejscowi częste sąsiedztwie rzeki, aby zbierać grzyby i jagody, zioła lecznicze.

wędkarstwo

Wędkowanie w rzece Kereta nie jest najbardziej popularnym sposobem spędzania wolnego czasu, mimo obfitości i różnorodności. Tu można łatwo znaleźć szczupak, okoń, jaź, płoć, miętus, a nawet łososia. Niestety, Keret rzeka – obszar wodny, gdzie istnieje zakaz połowów w niektórych obszarach. W łososia rzeki są hodowane, więc nie są oficjalnie dopuszczone do połowu ryb w niektórych obszarach, czy istnieje ograniczenie na sprzęcie używanym do połowów. Można jednak znaleźć ogromną liczbę rybaków, którzy łowią który często osiąga niespotykane dotąd poziomy w dopływach rzek.

wynik

Dzięki piękno i bogactwo tego akwenu jak rzeka Keret, wędkowania i rekreacji w tym miejscu jest naprawdę imponujące turystów. W pobliżu wybrzeża i oferuje komfortowe pensjonaty, kwatery, który jest dostępny dla wszystkich chętnych, a rafting dawna stały się codziennością dla mieszkańców. Dlatego każdego roku popularność Keret rzeki wzrasta.