436 Shares 3289 views

Kara za brak rejestracji miejsca zamieszkania

Zapisy rejestracyjne – jest to obowiązkowy proces, który ma znaczenie dla każdego obywatela Federacji Rosyjskiej. Jeśli nie przejść przez tę procedurę, to w pewnym momencie przychodzi to czy tamto odpowiedzialność. Na przykład, będziesz musiał zapłacić karę za brak rejestracji w kraju. Jakie cechy powinien brać pod uwagę osobę, która jest w Rosji, tak aby nie napotkasz problemy? Jak się zarejestrować? Gdzie się udać? Kiedy trzeba się spotkać? Wszystko to na. W rzeczywistości, nie tak trudno zrozumieć wszystkie funkcje rejestru.

Do rejestracji wymagane

Pierwszym krokiem jest, aby zrozumieć, który musi być zarejestrowany w Rosji. Chodzi o to, że nie zawsze trzeba przejść przez tę procedurę. Pobyt w kraju jest oferowana bez rejestracji z pewną ilość czasu. Ale o tym później.

Kara za brak rejestracji w Rosji zostanie wyznaczony dopiero po upływie określonego czasu. To tylko w odniesieniu do określonych kategorii osób.

Kto jest odpowiedzialny za brak rejestracji w Federacji Rosyjskiej w miejscu zamieszkania lub pobytu czasowego chodzi o:

 • wszyscy dorośli obywatele Rosji;
 • nieletni, którzy mieszkają na stałe w kraju (dokładniej, kara czeka na swoich przedstawicieli prawnych);
 • cudzoziemcy, którzy zdecydowali się pozostać w Rosji przez długi czas;
 • ludzie, którzy nie zarejestrują się w społeczności ludzi, którzy korzystają z danego obszaru mieszkalnego.

Zatem, kara będzie czekał na każdą osobę, która nie jest przedmiotem zapisów rejestracyjnych, ale jest to długi czas w Rosji. Jest to normalne zjawisko. Cudzoziemcy mogą być nawet deportowani. I są w tym przypadku nie tylko kary za niestosowanie się do rejestru położył. Fakt ten powinien być wzięty pod uwagę. O nim trochę później. Pierwszym z nich jest, aby zrozumieć, jak bardzo wolno, aby nie poddawać się do rejestru.

Dla cudzoziemców

W Rosji istnieje ogromna różnica między cudzoziemców i obywateli Federacji Rosyjskiej. Zarówno jeśli chodzi o pobyt bez rejestracji, jak również na odpowiedzialność, że przychodzi bez rachunku na koncie ewidencyjnym. Pierwszym krokiem jest, aby zrozumieć, jak można być w Federacji Rosyjskiej, bez żadnych dodatkowych formalności i rejestracji w zasadzie.

Po pierwsze konieczne jest, aby wziąć pod uwagę w stosunku do obcokrajowców. Są one w praktyce często przebywać w Rosji do 90 dni bez narażania się na płycie. Następny będzie musiał być przepisywany. Albo czekać na podróżnika, który pochodzi kary za brak rejestracji tymczasowej.

Jeśli dana osoba chce pracować w Rosji i przybył na zaproszenie, będzie musiał stanąć do rejestracji migracji w ciągu tygodnia. I w tym momencie jest proszony o wydanie zezwolenia na pobyt. W przeciwnym razie, niektórzy zaczynają się problemy.

Tak więc, w Rosji dla cudzoziemców są zwykle akceptowane około 3 miesięcy pobytu bez dodatkowych formalności. Pod koniec tego okresu będzie musiał wydać pozwolenie na pobyt.

obywatele Rosji

Mówiąc o stałych mieszkańców Rosji, możemy powiedzieć, że dla nich kara za brak rejestracji w miejscu zamieszkania – to prawdziwa odpowiedzialność. Po kilku innych ograniczeń zastosowania do takich osób.

dorosły obywatel Federacji Rosyjskiej muszą posiadać szczególną rejestracji. To nie ma znaczenia, który z nich. Stałe lub czasowe, ale powinno to nastąpić. Bez rejestracji, stałymi mieszkańcami kraju mogą przebywać tylko 7 dni. Odliczanie rozpoczyna się od momentu wypisu z dawnego miejsca zamieszkania.

Ale to nie jest tylko ograniczona. Ten niuans jest istotne dla nieletnich. Ich rodzice muszą się zarejestrować lub tymczasowy rejestr w obudowie w ciągu tygodnia po wypisaniu ze szpitala. Wyjątkiem są niemowlęta. Dlaczego?

niemowlę

Ale kara za brak rejestracji miejsca zamieszkania w odniesieniu do noworodków nie jest to przypadek. Chodzi o to, że wstępna rejestracja jest stosowana dla tych dzieci. Jest to nieco inna forma oświadczenia o koncie rejestracyjnym. Cały proces rejestracji nie ulega zmianie. Jedyne ograniczenia dotyczące odpowiedzialności za brak rejestracji innych.

To nie przewiduje ich rodziców. Noworodek przewidzianej w miejscu zamieszkania jednego z przedstawicieli prawnych, gdy uznają to za stosowne. Zaleca się, aby nie opóźniać tego procesu i utrzymać w ciągu 3 miesięcy. Ale wielu podkreślić, że najlepszą rzeczą do zrobienia jest, aby zarejestrować dziecko w miejscu zamieszkania lub pobytu czasowego w ciągu jednego miesiąca od chwili narodzin. Po tym wszystkim, bez rejestracji dziecko nie może uzyskać, na przykład, opieki zdrowotnej. To powinno być zapamiętane.

Kara dla mieszkańców Rosji

Jaka jest kara za brak zarejestrować będzie musiał zapłacić ludzi z Rosji? Chodzi o to, że ta wypłata – waha. Zgodnie z prawem, dokładna wielkość jest ustalana na poziomie regionalnym. Jednak nadal istnieją pewne ograniczenia.

Kara za brak rejestracji na obywateli rosyjskich w większości regionów ustawić około 2-3 tysięcy rubli. Ponadto, osoba będzie zmuszony zarejestrować jak najszybciej. Nie zbyt duża suma, ale to nie występuje.

federalny znaczenie

Ale istnieje kilka niuansów, które muszą być brane pod uwagę. Ogromna rola znaczenie regionu. W konwencjonalnych pól i miast płatności jest znacznie mniejsza niż w obszarach o znaczeniu federalnym. I fakt ten będzie musiał zrealizować zanim dasz się oświadczenie na koncie ewidencyjnym.

Obecnie w Rosji kara za brak rejestracji w miejscu zamieszkania / pobytu dla rosyjskich obywateli, którzy mieszkają w miastach znaczeniu federalnym (czyli – w Moskwie i Sankt Petersburgu), zainstalowane w przedziale do 5000 rubli. Minimalna wpłata w tym przypadku będzie 3 000. Ale nawet tutaj istnieją pewne osobliwości. Które? Te limity dla zwykłych miast i regionów federalnych zwiększenie wartości w pewnych okolicznościach.

dla właścicieli domów

W niektórych przypadkach jest to możliwe, jeśli jest to właściciel nieruchomości? Często właściciel nie rejestruje w stałych mieszkańców obywateli. Jest to również naruszenie. I za to opiera się w porządku. Brak rejestracji (2016) osób w mieszkaniach, w których żyją – wspólny naruszenie prawa. I tak, oprócz siebie żywego, będą płacić więcej, a właściciel mieszkania.

Ile dokładnie? To jest w tym przypadku płatność wzrośnie wielkości. Ponownie, to zależy od regionu zamieszkania. Chodzi o to, że w zwykłych miast właściciela za brak zezwolenia zamieszkania najemcy będą musieli zapłacić od 2 000 do 5 000. Jednak w obszarach stopy federalnego idzie poważnie. Kara będzie 5000-7000 rubli. Dokładna kwota jest ustalana indywidualnie. Wiele powinni skupić się na najbardziej.

Ilu cudzoziemców płacić

A co jeśli nie ma rejestrację obcokrajowca? W tym przypadku konieczne jest, aby udowodnić, że człowiek jest w sposób ciągły w kraju przez 90 dni. Kara przychodzi tylko w takich okolicznościach. Czego możemy się spodziewać?

Kara za brak rejestracji w tym przypadku jest taka sama. Lub 2-3 tysięcy, lub 3-5. To wszystko zależy od sytuacji i regionu zamieszkania. Dość częstą praktyką jest wydalenie osoby, która nie dostać się w pewnych warunkach na koncie ewidencyjnym w swoim kraju. Jest to konieczne, aby pamiętać. Dlatego też cudzoziemcy, jak i „lokalne” obywatele, zaleca się martwić o obecności zamieszkania.

Procedura rejestracji

Jak zostać zarejestrowany? Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu. W rzeczywistości nie jest niczym trudnym. W zależności od przynależności do jednej lub innej kategorii wystarczy zebrać pewne dokumenty i dostarczyć je do:

 • w centrach wielofunkcyjnych;
 • spółki zarządzające;
 • Starostwo Powiatowe paszport;
 • ubiegać się o rejestrację poprzez „usług publicznych”.

Wystarczy odwiedzić tylko jedno z ciał. Co z pakietu dokumentów?

Rosyjskich obywateli o rejestrację muszą zabrać ze sobą:

 • Identyfikator (paszport);
 • wniosek o zezwolenie na pobyt;
 • Arkusz odlotu i przylotu arkusza;
 • faktach o rejestrację (własności, umowa najmu);
 • Uprawnienie do rejestracji (przez właścicieli domów i innych recepty, nie jest konieczne, jeżeli przepisany jeden z właścicieli lub moll);
 • Świadectwo urodzenia (dla dzieci);
 • moll paszport (dla dzieci w wieku od 14 lat);
 • akt małżeństwa (nie jest wymagane do rejestracji dziecka) ;
 • zgoda rodzica do dziecka zarejestrowanego z małżonkiem / suprgugoy.

Aby uzyskać listę wszystkich obcokrajowców trzeba zmienić. Przynoszą:

 • paszport;
 • aplikacja;
 • Arkusze przybicia i odpłynięcia;
 • podstawą dokumentu pobytowego (zazwyczaj umowy wynajmu społecznej lub najmu);
 • pozwolenie od właściciela;
 • identyfikację indywidualnego właściciela apartamentu (kopia);
 • pozwolenie od wszystkich właścicieli rejestracji nieruchomości.

jest wymagane nic innego. W rejestracji lub tymczasowej rejestracji zostanie wydana w ciągu kilku dni. wydany oddzielny tła – W pierwszym przypadku stempel jest umieszczony w drugim arkuszu. Ona zostanie wystawiona na nieletnich. To wszystko. Teraz jest jasne, co będzie musiał zapłacić karę za brak rejestracji w odniesieniu do obywateli Rosji i nie tylko. On jest znany także kolejność rejestracji. Nic specjalnego lub trudne w procesie ustawiania w sprawie rejestracji konta nie.