591 Shares 6776 views

Jaki jest Herb Chile?

Fakty historyczne mówią nam, jak podczas rozwoju Chile zmienił herb kraju. Dziś jest wynikiem artystycznej i historycznej. Pracowaliśmy na jego powstania ponad dekadę. Chile herb część mnie, ale dziś znany jest na całym świecie.


Podstawowe dane z godłem

Głównym elementem stała tarcza przedstawiona w centrum godła posiadającego niezwykłą obwodu. Jest ona podzielona na dwie części, z których jeden – niebieskie, z drugiej – czerwony. Star z pięknym jasnym ulgi zdobi na tarczy.

Chile słusznie może pochwalić się wiele rzadkich zwierząt i ptaków. Z tego powodu, herb ozdobione zwierząt. Ten huemal chilijski, koronowany przez prawa zwierząt zamieszkuje chilijskie ziemię. Prawa strona rozdzielnicy dumnie zdobi agresywny ptak. Herb Chile jest obraz wygląda majestatycznie i potężnie.

Korony na głowy fauny mówią same za siebie na mocy obronnej państwa nie tylko na lądzie, ale również w przestrzeniach wodnych. Stanąć mocno przez przedstawicieli świata fauny heraldycznych złotymi wzorami, przeniknięte z białą wstążką na niej napisane kraju motto: Por la razón o La Fuerza ( „przekonany czy zmuszany”). Napis ten mówi o wojennej i miłujących wolność dysponowania ludności Chile.

Godło kasków koronowany pierwszej połowie obraz. Symbolizuje Sultan, ozdobiony trzema piórami, które są wyświetlane w kolorze niebieskim, białym i czerwonym, i łączy się z kolorów podstawowych państwa bandery. Chile herb nie powstał w ciągu jednego dnia.

Kiedy był herb?

Jego narodziny w 1834 roku, kraj ten jest wymagany symbol Anglik Charles Taylor Wood. Przed tym wydarzeniem, były liczne próby stworzenia godła kraju. Były obrazom Indian Liczby w obliczu mężczyzny i kobiety. Na wyświetlaczu pojawi się kolumna środkowa, który uosabia siłę i wolność ducha narodu. Globe uwiecznił tę kolumnę skrzyżowane włócznie i gałązką palmową. Chile herb – jest nie tylko chaotycznych obrazów, każdy obraz jest ukryty szczególne znaczenie. Wojowniczy męstwo i duch ludzi symbolizuje włócznię, a oddział pokazał inne narody spokojny nastrój ludności.

Gwiazda symbolizuje drogę do świetlanej przyszłości. W górnej części zdobi napis „Światło po ciemności.” Obecność na ramionach włócznią w podwójnej wersji (drewnianym kijem i łuku w rękach kobiety) powiedział o gotowości do obrony mężczyzn i kobiet w tym kraju. Ale los herbu został rozwiązany w ciągu dwóch lat. Później został zastąpiony przez obraz karabiny. Więc był Herb Chile. Photo starych i nowych znaków graficznych można znaleźć w tym artykule.

Trochę flaga Chile

W nowoczesnej wersji chilijskiej herb nosi miłość pokoju, bogactwa, wielkości kraju. Teraz nosi godność ludzi.

Flaga Chile wyświetlane pięcioramienną gwiazdę w kolorze białym na niebieskim kwadracie w prawym górnym rogu. Dolna połowa flaga jest zabarwiony na czerwono. Flaga i Herb Chile ma swoje znaczenie dla mieszkańców tego kraju. Wszyscy mieszkańcy szanują te obrazy i dumnie pokazać podczas ważnych wydarzeń. Każdy człowiek powinien być traktowany z szacunkiem dla flagi i herbu swojego kraju.