891 Shares 1673 views

Bierz armię z łuszczycą lub dostarczyć wytchnienia?

Z powodu tej nieprzyjemnej i niebezpiecznej choroby jak łuszczyca, komplikuje życiu każdej osoby. Lekarze sugerują, że choroba narażone są nawet zdrowych ludzi. Zaostrzenia wystąpić z powodu silnego stresu fizycznego lub emocjonalnego. Dlatego też wiele osób interesuje się, czy podjęte do wojska z łuszczycą. Konieczne jest, aby rozważyć ten temat bardziej szczegółowo.


raport medyczny

Bierz armię do łuszczycy paznokci lub inną formę choroby, ustalonej przez lekarza. Aby rozpocząć badanie lekarskie rekrutów otrzymał wezwanie od dzielnicy biura zaciąg wojskowy, gdzie ma się pojawić. Po badaniu przedstawiono wnioski.

Jeśli łuszczyca została ujawniona wcześniej, potrzeba przynieść dokumenty w celu potwierdzenia tego faktu. Należą do nich papiery od lekarza kliniki STI, które przeprowadzono obserwację i leczenie. Na doręczenia decyzji wpływa na:

 • formą choroby;
 • obszar zapalny;
 • Czas trwania remisji;
 • częstość zaostrzeń.

Bierz armię z łuszczycą na Białorusi też jest określona przez komisję lekarską. Lekarze na walnym zgromadzeniu zatwierdzić stopień przydatności do służby.

Ryzyko choroby

Łuszczyca lub łuszczyca – choroba ludzi w różnym wieku. Choroba nie jest zaraźliwa, ale jest to nieprawidłowa odpowiedź organizmu na bodźce. komórki naskórka obumierają i są aktualizowane w krótkim czasie staje się to przyczyną następujących objawów:

 • zaczerwienienie, świąd, łuszczenie;
 • powstawaniu płytki z płynem;
 • krakingu i krwawienie skóry;
 • wysokiej czułości.

Zaostrzenia choroby może przynieść wiele niedogodności dla człowieka, pewne typy, takie jak uogólnione krostkowej są uważane za zagrażające życiu. Czasami powoduje zaostrzenie stanu zapalnego, który towarzyszy gorączka. U ludzi, jest zatrucie organizmu z powodu produktów rozpadu tkanki. Brać czy wojsko łuszczycy zależy od wielu czynników.

Pochodzenie łuszczycy

We współczesnej medycynie, choroba ta jest uważana za dziedziczną, ponieważ rozwija czynnik genetyczny. Ale łuszczyca pojawia się u ludzi, którzy w rodzinie nie mają takich skutków. Główną przyczyną łuszczycy jest uważana za naruszenie układu odpornościowego. I obejmują czynniki:

 • Ciągły stres;
 • choroby zakażenia i przewlekłych;
 • Zaburzenia odżywiania, uzależnień;
 • niektóre leki;
 • hormonalne zakłóceń.

Pojawienie się tej choroby może być również związane z sezonu. A ponieważ od wielu czynników, pojawienie się choroby jest często obserwowane u rekrutów. Bierz armię z łuszczycą, to zależy od różnych czynników. Lekarze zazwyczaj przepisać ponownego rozpatrzenia.

czy zezwolić armii?

Zidentyfikować choroby i leczenie można ustawić tylko dermatologa. W przypadku złożonych rodzajów pacjentów z łuszczycą ważne jest, aby zawsze być pod nadzorem lekarza. Całkowicie wyeliminować choroba nie będzie działać, ponieważ do czasu może pojawić się ponownie. Bierz armię łuszczycy zależy od stopnia nasilenia choroby. Często korzystają z opóźnienia lub odmowy usługi.

Która określiła normę?

Głównym dokumentem, który orkisz rodzaje chorób, na odroczenie jest dekret rządu. Lista jest regularnie aktualizowana. Eksperci zauważyli listę redukcji dolegliwości ze względu na które wcześniej mogło zabraknąć usługę lub wziąć wytchnienia. Na przykład, wcześniej nie wolno było zadzwonić na pacjentów z padaczką, a także chorób układu nerwowego, to jest teraz ograniczenie to nie ma zastosowania. Ze służby nie są wyłączone z powodu astmy oskrzelowej i płaskostopia 2 stopni.

W odniesieniu do kwestii, czy należy brać armię z łuszczycą w Rosji, dokument można znaleźć odpowiedź. Choroba jest na liście chorób, gdy biorąc pod uwagę wycofania, ograniczenia lub odroczenie. Ale nawet to nie daje pełne zaufanie, gdyż istnieje wiele niuansów w tej kwestii.

ograniczenia

Podczas przyjęcia, usługa każdy rekrut jest przypisany do konkretnej kategorii. Na podstawie tego wskaźnika można określić, czy opłaty z łuszczycą w armii w 2016 roku.

 • Kategoria „D” oznacza niezdolny do wojska, ale tylko wtedy, gdy jest przypisany trudności w leczeniu form choroby. Zostało to potwierdzone przez wielokrotne leczenie w szpitalu, jak i niepowodzenia leczenia. W tym przypadku znak rekrut „całkowicie bezużyteczne” będzie stać na bilecie wojskowej. Paszport jest znaczek. Armia nie będzie takiej osoby, nawet w czasie wojny.
 • Kategoria „B” obejmuje ograniczoną przydatność do służby wojskowej. Znaleźliśmy Rekrut wiele tablic na ciele, co wskazuje, że wspólnym postaci łuszczycy. W tym przypadku osoba jest zwolniona ze służby, ale zasili rezerwy. Gdy mobilizacja wojskowa ma możliwość, aby zadzwonić.
 • Kategoria „D” oznacza czasowe bezużyteczny: wydała poborowy, którego łuszczyca odkrył jakiś czas przed wywołaniem. W tym przypadku opóźnienie do jednego roku, po którym trzeba przejść drugą Poświęcony czas. Gdy choroba nie jest ponownie zweryfikowane, będziesz musiał służyć w wojsku.
 • Dość często istnieje inna kategoria – „B-3”, który jest wskazany w łuszczycy o stabilnej remisji. W tym przypadku, rekrut jest wysyłane do usługi, ale tylko w siłach wewnętrznych jednostek chemicznych i rakietowych przeciwlotniczy i kierowca opancerzonego. Dość często, kategoria ta jest określana jako „D”.

Dlatego też, jeśli armia wziąć z łuszczycą skóry głowy, w zależności od stopnia choroby. Decyzja w sprawie przydatności osoby do odbioru rady lekarskiej.

Złożoność społeczna i psychologiczna

W wojsku młodzieży z łuszczycą nie nazwali jeszcze z powodu dyskomfortu psychicznego. Choroba jest bezpieczny dla ludzi, bo nie przeszedł. Ale pacjent jest przyciągnięcie uwagi, dlatego trudno jest prowadzić normalne życie.

Często okoliczne spoty niesmak, trudno jest utrzymać chorego psychicznie. A to prowadzi do załamań nerwowych. Ogromną rolę odgrywa postaw ludzi wobec pacjenta. Jeżeli służba wojskowa nie okazują się niepozorne. Zdrowi ludzie służyć o wiele łatwiejsze.

I choroby skóry są przyczyną cukrzycy, nadciśnienia, chorób serca. Dzieje się tak ze względu na uczucia pacjenta o wyglądzie. Odzyskać zdrowy wygląd pomoże specjalną maść. Ale w każdym przypadku, wszystkie leki muszą wyznaczyć lekarza.

Co zrobić z rekrutów na łuszczycę?

Jeśli armia nie miała powodu obecności łuszczycy, konieczne jest, aby kontynuować leczenie. To zajmuje się dermatologa. On przepisze odpowiednią maść, jak również wypełnić dokumentację do dalszego leczenia.

Wszyscy pacjenci z łuszczycą powinny być zapisane w klinikach STI. Instytucja niezależnie przesyła informacje o pacjencie, w tym projekcie pokładzie. Jeśli choroba nie przechodzi przez dłuższy czas, rekruci nie trzeba nawet zbierać certyfikaty.

Podczas badania lekarskiego w wojsku nie powinno być mylące, bo wtedy może być negatywna decyzja dla młodego człowieka. Tym bardziej, że lekarze nadal będą mogli zidentyfikować chorobę. Jeżeli choroba została niedawno znaleziono na badania lekarskie w wojsku biura zaciąg Milicja musi wziąć dokumenty z dermatologiem. W łuszczycy istnieje możliwość odmowy służyć w wojsku.