549 Shares 8868 views

Wpływ na morze lub na jakiej podstawie można nauczyć żeglarza

Więc na jakiej podstawie można znaleźć marynarza? Wydawałoby się, głupie pytanie, na które odpowiedź jest dość prosta. Ale kiedy przychodzi do praktyki, okazuje się, że aby znaleźć słowo, które opisuje obraz tej osoby, dość trudne.

A więc zróbmy trochę badań, w końcu zrozumieć, na jakiej podstawie można znaleźć marynarza. Ponadto takie ćwiczenia nie tylko pomagają odtworzyć obraz serwisanta morza w głowie, ale będzie trenować dobrą wyobraźnię.

Skąd wiesz marynarza w wyglądzie?

Nasz wygląd mówi wiele, w tym o naszym zawodzie. Prawdę mówiąc to twierdzenie w przypadku marynarzy, a zatem konieczne jest, aby zwrócić uwagę w pierwszej kolejności.

Więc na jakiej podstawie można znaleźć marynarza:

  1. Forma – to duma każdego serwisanta. Prawie wszystkie narody świata, ma niebieski odcień. Wyjątkiem jest inteligentne ubrania – to jest biały, ale nadal jest niebieski kołnierzyk.
  2. Kamizelka – inny żeglarz atrybut. Dla tych, którzy nie wiedzą, że to tank top lub T-shirt w niebiesko-białe pasy. Taka kolorystyka powinna być przypomniał błękitne morze, gdzie wiatr wieje białe fale.
  3. Cap-peakless służy również jako symbol zawodu morskiego. Łatwo można znaleźć zarówno w kolorze oraz w dwóch wstążkami powiewającymi przy najmniejszym wietrze.

Na jakiej podstawie można znaleźć marynarza bez formy?

Ale co, jeśli serwisant nie jest na służbie, a jednocześnie na sobie cywilne ubrania? Jak więc zdefiniować swoje stosunki z elementu wody? Cóż, istnieje kilka oznak prawdziwego żeglarza:

Po pierwsze, chód. Powodem, który żyje w ciągłym walcowania, z powodu tego, co żeglarz na ziemi idzie vraskachku.

Po drugie, tatuaż. Prawie wszyscy wojskowi, którzy służyli w marynarce wojennej, są charakterystyczne znaki skóry związanego z morzem: kotwica, syrena, kierownica i tak dalej.

I po trzecie, slang. Nie ważne jak bardzo człowiek, jego przemówienie będzie zawsze udzielić mu zawód. Dlatego też, gdy słyszysz, że ktoś często wspomina się o kil i dziewiątej fali, tym bardziej prawdopodobne, że jest marynarzem.