563 Shares 5907 views

Kilka wskazówek, jak piękny uśmiech

Każdy człowiek jest piękny na swój sposób. I nawet pozornie nieatrakcyjne typ może się zmienić w jednej chwili dzięki jednej tylko uśmiechem. Ale co jeśli uśmiechnięta twarz w lustrze nie podoba? Trzeba tylko wiedzieć, jak piękny uśmiech.


szczerość

Najbardziej czysty i piękny uśmiech pojawia się w momencie, gdy osoba uśmiecha się z serca. Przyczyny tego mogą być bardzo zróżnicowane, nie w tym przypadku. Jeśli chcesz wiedzieć, jak piękny uśmiech, pierwsza zasada: trzeba pamiętać coś miłego w ich życiu – coś, z którego chcesz po prostu zabłysnąć. Wtedy wyciągnął usta w uśmiechu zadowolenia, a osoba ta będzie świecić tylko pozytywne.

zabawa

Do „vydushit” ludzi piękny uśmiech, można spróbować ich śmiech. Jest to jeden ze sposobów, jak piękny uśmiech. Zabawna historia, anegdota, tylko przykucnął Smiley – i już się śmiać. Metoda ta wielka jest w sytuacji, gdy trzeba zrobić dobre zdjęcie i mieszać aż całkiem poważna firma.

szkolenie

Uważa się, że uśmiech może być przeszkoleni przy użyciu „pompa” mięśnie. Naukowcy twierdzą, że podczas uśmiecha aktywowane około 40 mięśni, więc dlaczego by nie przeszkadzać ponownie? W tym celu nie jest zestaw ćwiczeń.

Pierwsze ćwiczenie: trzeba wybrać się do jamy ustnej i starają się oddychać powietrzem, małomówna. To trenować mięśnie policzków. Po drugie, zyskując powietrze do płuc, konieczne jest ustanowienie zacisnął usta i gwałtownie wydychane. Więc będą trenować mięśnie warg. One – trzeci ćwiczenie dla warg: muszą być ciasno i rozciąganie, starają się narysować ósemki. Czwarte ćwiczenie jest trenować mięśnie języka i warg razem. Aby to zrobić, trzymać język, chwycił wargami, pozostań w tej pozycji przez około 30 sekund, a maksymalny relaks usta. I wreszcie, piąty – to doskonałe ćwiczenie, trening uśmiech próbuje rozciągnąć usta w nienaturalnym uśmiechu, więc znowu będzie trenować mięśnie warg.

symetria

Obraz twórcy mówią, że jest to konieczne do uśmiechu symetrycznie, tylko wtedy będzie piękne. Wymaga to również trochę praktyki. Pierwszą rzeczą, którą trzeba: siedzieć przed lustrem i zobacz, jakie są problemy z symetrii. Może wzrosnąć nierównomiernie kąciki warg, jamy ustnej mogą być nieestetyczne zakręt, czyniąc pozór raczej uśmiech, a nie uśmiech. Stanowić właściwą uśmiech jest dość prosta: trzeba codziennie podnieść kąciki jego palce na ustach, zatrzymując się w tej pozycji przez 15-20 sekund. Kilka miesięcy szkolenia i uśmiech będzie piękny i symetryczne.

oczy

Nie ma innego sposobu, jak piękny uśmiech, po prostu nie potrzebują usta do niego, a jego oczy. Możesz nauczyć się uśmiech z jego oczu. Aby to zrobić, trochę obniżyć głowę i spojrzeć na niego z ukosa, mrużąc oczy. Powinien dostać uśmiech oczy. To jest po prostu ważne, aby nie przesadzić i nie zrobić oczy trudne, może dokładnie psuć komunikację.

o piękno

Jak już wspomniano, osoby tylko poprzez uśmiech może być piękny. Jeśli kobieta uśmiecha, była ładna, jeśli świeci ze szczęścia – to jest piękne.