688 Shares 3855 views

Cheremisovskie Falls: zdjęcia i krajobrazy

Na Krymie jest wiele różnych zbiorników wodnych, które organizują wycieczki dla zwiedzających. Niektóre z nich są w regionie Belogorsk. Są częste miłośników turystyki ekologicznej. Płynąca rzeka ze stoków górskich, wiadomo, tworząc naturalne zabytków. Należą do nich słynne wodospady Cheremisovskie Krym. Ponadto, mogą one być tworzone w wyniku roztopów lub obfitych opadów deszczu. Rzeka, na której się znajdują, jest sezonowa. Zadzwoniła Kuchuk-Karasu. W lecie można go szybko wysychają z powodu upałów też. Jednak po intensywnych opadów deszczu wznowi swój ruch. kaskady Cheremisovskie (Belogorsk Krym), oczywiście, są w tych samych warunkach, są więc uważane za zjawisko sezonowe.

W pełnej zgodzie z dobrze znanym powiedzeniem, że woda niszczeniem kamień, rzeka przedarł dolinie Kok-Asan (w tłumaczeniu – „Niebieska Łąka”). Fakt, że pod ziemią w tym miejscu znajduje się warstwy niebieskawo gliny, które czasami wypływają na powierzchnię, a to odbija się na wodzie. I na samych skałach od czasu mezozoicznej okresie uprawy paproci.

krótki opis

wodospady Cheremisovskie nie są bardzo wysokie, a ponadto są one bardzo podobne do siebie. Ale w sumie to nadal istnieje – jest to, że są one charakteryzują się przyjemnym miękkim niebieskim odcieniu, czasem przechodząc do szmaragdu. Są bardzo pasuje idealnie do brzegu rzeki, które są skaliste. Każdy z nich ma niesamowite piękno, które przyciąga turystów z różnych krajów.

wodospady Cheremisovskie znajdują się w pobliżu. Cheremisovka w regionie Belogorsk. Dostali swoją nazwę od tej miejscowości. Ale ta wioska nie znajduje się najbliżej niego. W pobliżu znajdują się. Obrotowa. Jednak nazwa dla lokalnych atrakcji nie zostały wykorzystane, ponieważ uznano dissonant i bardziej nieprawdopodobne, ponieważ nie są wodospady „turn”.

Wodospady Podróż Cheremisovskim

Kiedy miłośników ekoturystyki są wysyłane do wodospadów Cheremisovskim, a następnie po 300 metrach po drodze napotkają pierwszy z nich. On jest krótki i ma niski przepływ wody. W pobliżu ziemi są szerokie i wygodne, więc chodzić na nich nie jest trudne.

Idąc dalej, turyści spotykają drugim etapie, dalej wodospadu młodej. Składa się z kilku do siebie progów. Następnie szlak prowadzi do najbardziej Niebieski Gorge, co znacznie komplikuje drogę. Więcej wąskie korytarze, klify i rzeki wzrasta do 30 metrów.

Trzeci wodospad zwany Uschelnym, ze względu na charakter terenu. Charakterystyczną cechą jest niezwykłe echa szemrania wody. Kolejne łzy nazywa wodospadu. Po przejściu trochę dalej, można zobaczyć jeszcze jeden – wodospad miłości. I ostatni, piąty, który jest najwyższy (10 metrów) – bardzo piękny i ma jedną cechę, bardziej charakterystyczny: latem wysycha przed innymi.

turyści

wodospady Cheremisovskie są jednymi z najlepszych krymskich półek i są jednymi z najbardziej popularnych atrakcji przyrodniczych na półwyspie. Tych, którzy planują wziąć niezapomnianą podróż do atrakcyjnych miejsc, trzeba wiedzieć z wyprzedzeniem o wszystkich możliwych tras. Najbardziej popularnym z nich jest oczywiście stolica – Symferopol.

Specjalnie dla turystów, którzy męczą się podczas spaceru wzdłuż wodospadów Cheremisovskih w całej długości trasy znajdują się kąpiel z krystalicznie czystej górskiej wody. Podróżni mogą w dowolnym momencie w ich spadku. Jednak warto zauważyć, że sprężyny górskie często zimno, więc nie każdy turysta zdecydował się na ten krok.

Idąc do wodospadów na autobusach

W różnych porach roku Cheremisovskie osób chce odwiedzić wodospady. Jak się tam dostać? Ułatwiają. Najłatwiej jest, oczywiście, podróże samochodem. Jeżeli pojazd nie jest dostępny, można uzyskać do Blue Valley i transportu publicznego. Na przykład, ponieważ jest autobus trasa Belogorsk. Jednak niewielka liczba lotów, więc autobusy trzeba było długo czekać. Ale, biorąc pod uwagę fakt, że nie ma turystów iść do pracy, a do obszaru podziwiając piękno krajobrazu, a przed nimi otwiera się wspaniały widok na sesjach zdjęciowych na łonie natury, oczekiwanie w pełni uzasadnione.

niezależny ruch

Dla tych, którzy wolą podróżować niezależnie ruch trzeba zorganizować proponowaną drogę: od krymskiej kapitału – Symferopol – powinien udać się do Kerczu. Po przejściu około 55 km na drodze pojawi się znak wskazujący kierunek do miejscowości Cheremisovku. Od konieczne jest, aby przejść jeszcze około 9 km do następnej wsi – Swing. Jak opisano powyżej, ta wioska jest najbliżej Cheremisovskim wodospady. Osiągając obrotowego, to będzie konieczne, aby zatrzymać i wydostać się z pojazdu. Jeśli przyjeżdżają samochodem, trzeba znaleźć odpowiednie miejsce parkingowe (być może nawet płatnego). Kontynuuj ścieżka będzie musiał chodzić, ponieważ utwardzonych ścieżek i szlaków jest bardzo uszkodzony. Konieczne jest, aby przejść do leśniczówki. Jest domem i będzie początkiem szlaku turystycznego. wodospady Cheremisovskie (jest zdjęcie w artykule) nie są daleko stąd. Specjalnie dla strudzonych wędrowców obok leśniczówki hut polanie tam. Ona jest dobrze wyposażona dla rekreacji. O drewniany dom posiada tabliczkę-pointer „przy wodospadzie.”

Konkludując

Od Cheremisovskie wodospady (Krym) stały się popularne nie tak dawno temu, i utorowały drogę do niego na turystycznej mapie półwyspu iw listach wycieczki pojawiła się zaledwie kilka lat temu. Jednakże, ze względu na częste podróżnych odwiedzających przyrodnicze uważane przez nas w jak najkrótszym czasie stał się jednym z najbardziej popularnych atrakcji. W związku z niedawnym otwarciem prawie każdy przychodzi tutaj czuje się jak pionier. Kilka Ubolewa, że odwiedzili ten region. Po tym wszystkim, tutaj jest nieopisanie piękne, ale po otwarciu oczu spektakl niemożliwe oderwać wzroku.