817 Shares 2972 views

Medycyna „Levometitsin”: instrukcje użytkowania

Lek „chloramfenikol” jest środkiem przeciwbakteryjnym, który jest stosowany do leczenia chorób zakaźnych. Lek jest szeroko stosowany w terapii i okulistyki.

właściwości farmakologiczne

Preparat „Levometitsin” (wyświetlacze instrukcji) jest antybiotykiem skuteczne wobec większości bakterii Gram-dodatnich i ujemnych bakterii chorobotwórczych tyfusu, czerwonki, zapalenie ropnych, infekcji meningokokowej. To pokazuje zastosowanie leku do leczenia chorób, które powodują zakażenia chlamydią, bakterii Haemophilus, krętki, Brucella, Rickettsia. Na środek stężeń terapeutycznych działanie bakteriostatyczne. Jest on wytwarzany w postaci tabletki, proszek do przygotowania iniekcji, krople do oczu.

wskazania

Instrukcja Medicine „Levometitsin” Instrukcja zaleca dla chlamydii, dur brzuszny, rikketsiozah, paratyfusu. Leki przepisywane tularemia, brucelozy, zapalenie opon mózgowych, Salmonella, persinioze. Środki stosowane w patologiach zakaźnym, wywoływanym przez patogeny wrażliwych na działanie leku. Z nieskuteczności innych leków, lub jeśli nie można ich używać jako środków przepisanych „Levometitsin”. Instrukcja użycia oznacza, że kropelki są pokazane w okulistyce w leczeniu rogówki, zapalenie spojówek, zapalenie powiek.

Przeciwwskazania

Lek „Levometitsin” Instrukcja w sprawie stosowania zakazuje stosowania indywidualnej nietolerancji składników, zahamowanie czynności szpiku kostnego, chorób skóry, takich jak egzema, łuszczyca i infekcje grzybicze. nie mogą być leczone antybiotykami kobiety w ciąży, karmiące piersią, noworodki. Nie zaleca się stosowania leku na ból gardła, infekcje płuc, chorób układu oddechowego, w celu zapobiegania.

Oznacza „Levometitsin” (tabletki): instrukcje użytkowania

Kapsułki są pobierane 30 minut przed posiłkiem. Dorosłych zaleca się stosowanie 2 tabletki 3-4 razy dziennie, całkowita dawka nie powinna być większa niż 2 g. W bardzo ciężkich przypadkach, maksymalna kwota zostanie podwojona. Ilość leku dzieciom jest obliczana na podstawie ich wagi. Czas trwania leczenia wynosi 7-10 dni. Zastrzyki podaje się dożylnie lub domięśniowo. Zastrzyki dzieci mogą być wykonywane tylko w mięśniach. Czasu trwania leczenia, a dawka zależy od lekarza indywidualnie.

skutki uboczne

Podczas stosowania leku mogą wystąpić działania niepożądane. W niektórych przypadkach istnieje leukopenia, retykulocytopenię, trombocytopenia, wysypka skórna, wakuolizację cytoplazmy, zmniejszenie stężenia hemoglobiny. Objawy te ustępują po otrzymaniu rezygnacji antybiotyk. Efekty uboczne obejmują również niestrawność, halucynacje słuchowe i wzrokowe, zaburzenia psychomotoryczne, zmniejszenie ostrości wzroku i słuchu, zaburzenia psychiczne. Medycyna „Levometitsin”, którego cena wynosi około 10 rubli dla kropli do oczu i 16-20 rubli za tabletek, dostępne dla wszystkich kategorii obywateli.