535 Shares 8081 views

VAZ 2108 – elegancja i wygoda

VAZ 2108 – pierwszy samochód stworzony w ZSRR, których tylne koła napędowe nie są (jak w klasycznych samochodów VAZ a resztą floty ZSRR), a przednia. Według standardów zachodnich, zwanych współczesnym modelem VAZ trudne, nawet jeśli PRIORA, ale w momencie swojego debiutu VAZ 2108 rekina był dość nowoczesny w porównaniu z kolegami z klasy, takich jak: Ford Eskort, Golf i całej klasy golfowego w tych latach.

Osiem można nazwać atrakcyjny samochód, pamiętaj kolegów z tamtych lat, samochód nie jest najmniejszy w klasie, ponieważ jest lepszy w długości, na przykład – UNO Fiat. VAZ 2108 posiada doskonałe właściwości. Pojazd był bardzo niewielki, zaledwie 900 kg, a więc silnik 1499 centymetrów sześciennych łatwo w stanie wyciągnąć z samochodu w ruchu miejskim, a zainstalowane bardziej słaby silnik w 1300 bloków. Dzisiaj, zadbana figura ośmiu można nazwać samochód szybki: pięć-biegowa skrzynia biegów, lekki, jasny kierownicy odróżnić go od „klasyki”. Tylko tutaj samochód rodzinny nie można nazwać osiem, zaledwie 270 litrów bagażnika, tylne fotele nie są zbyt przestronne i trzy osoby dorosłe z powrotem będzie bardzo uważnie. Znacząca różnica w stosunku do klasycznego rodziny patrząc w układzie silnika, jest umieszczony poprzecznie do kierunku wzdłużnym zamiast, jak to miało przed Wpy. Nawiasem mówiąc, dzisiaj WHA zatem uzupełniać komorę silnikową.

VAZ 2108 i dość oszczędny podczas jazdy na autostradzie, na piątym Transmisja może spełniać 6 litrów na 100 km. W latach dziewięćdziesiątych, każdy człowiek marzył o takiej maszynie, wtedy właśnie został nazwany „dłuto”. Ten pseudonim otrzymał osiem dzięki nachylenia ciała. Lata jazdy i posiadania samochodu pokazała swoje słabości i mocne strony, fabryka zderzaka czarnego plastiku dostatecznie wysokiej jakości i nie pęka przy niewielkim wpływie, z wpływem samych sił rozbił dziesiątki zderzaka lub zmodernizowane osiem, więc zdecydować, czy poświęcić siły w trosce o piękno. Przesuwa skrzynia biegów jest dość krótki i łatwy transfer włączone.

Nieprzyjemny moment jest, że przednia i tylna przekładnia są bardzo zbliżone, a zdarzały się przypadki, kiedy ruch zapala samochód nie idzie do przodu, ale w tył – to nie jest legenda czy legenda – to działo się w życiu codziennym, w różnych kierowców. Najlepiej jest zaleta przedniego napędu VAZ 2108 jest pokazany w zimie, samochód z przednim drogi zaczyna poruszać się z łatwością na śliskim, ubitym lodzie niż samochód z napędem na tylne koła bez wszystkich elektronicznych systemów wspomagających. Lądowanie na samochód jest prawie jak zagraniczne samochody, z nogami wyciągniętymi do przodu, może odwołać się do tych, którzy długa podróż na klasykę. Obecnie osiem najlepiej nadaje się do młodego człowieka, który jest zainteresowany i nadal kocha samochód, który jest gotowy do ożywienia wyposażenie w średnim wieku. Następnie VAZ 2108 zadowoli jego dobre zachowanie na drodze oraz poczucie wolności. Ten samochód jest tak zaprojektowany do wygodnego podróżowania. Po jego zakup tyle oszczędności i jakości strojenia.