415 Shares 9710 views

Victory Park (Moskwa): czas i lista atrakcji

Victory Park (Moskwa) – ulubionym miejscem masowych uroczystości. W ciepłe dni jest bardzo zatłoczone. Wspaniałe krajobrazy przeplatane uroczystej atmosferze i fascynują gości na piękno i blask. Jej terytorium często przeprowadzają różne święta i festiwale.

historia

W parku znajduje się duży kompleks pamiątkowy, który jest dedykowany do bohaterstwa żołnierzy rosyjskich i zwycięstwa w Wielkiej Wojny Ojczyźnianej (1941-1945 gg.). Znajduje się w zachodniej części stolicy na łagodnym wzgórzu Poklonnaya Hill, na którego cześć i ma swoje drugie imię. Wzdłuż tej drogi rosyjscy żołnierze poszedł do przodu, wiele z nich zginęło w obronie ojczyzny. Wszystkie te bohaterów i oddany do powstania pomnika złożone. Victory Park (Moskwa) przejmuje daty bazowej 02/23/1985. Tego samego dnia, na Poklonnaya Hill została zainstalowana płyta z granitu, który w przyszłości stanie się zabytkiem. Oficjalne otwarcie kompleksu odbył się 09/05/1995 i było poświęcone 50. rocznicy Wielkiego Zwycięstwa.

dane odniesienia

Adres Parku Zwycięstwa w Moskwie, Poklonnaya górskich, ulica Braci Fonchenko 11.
Wejście do parku wolnej strefy. Skontaktować się z administracją i zarezerwować wycieczkę, zadzwoń:
+7 (499) 142-41-85
+7 (499) 148-71-73
+7 (499) 142-49-11

godziny

Zobacz cały splendor Pamiątkowej kompleksu, odwiedź Victory Park (Moscow). Jest godzin budynku głównego od 10.00 do 19.30 otwarcie, a zewnętrzna powierzchnia wystawiennicza. – 10.00. – 20.00 godziny, aby odwiedzić muzeum będą musiały zakupić bilet lub zarezerwować wycieczkę. Kasy są czynne od 10.00 do 19.30 godziny. Wystarczy wybrać się na spacer w parku co możliwe przez całą dobę w dowolnym momencie.

Opinie użytkowników

Victory Park (Moskwa) zajmuje szczególne miejsce w historii stolicy. Są to wydarzenia publiczne, które są przeznaczone do Dnia Zwycięstwa i innych uroczystości publicznych. Park jest ulubionym zajęciem zarówno dla Moskali i gości stolicy. Gości odwiedzających Park tylko pozytywne i entuzjastyczne, gdyż chodzić jednocześnie łączy rozrywki, wypoczynku i historii lotów. Możesz uzyskać wiele niezapomnianych przeżyć z unikalną architekturą, zwiedzanie Parku Zwycięstwa (Moscow). Zdjęcia zabytków są zachowane w pamięci każdej wizycie w historii wielkich rosyjskich ludzi.

Celowniki

Zobacz unikalne połączenie majestatyczny pomnik i malowniczymi widokami, odwiedź Victory Park (Moscow). Ominąć wszystkie pamiętne miejsca parku w jednej wizyty jest po prostu nierealne. Istnieje wiele różnych zabytków. Największy z nich – centralnego muzeum poświęcone Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, w formie łuku. Do niego, można chodzić wzdłuż głównej alei. W przedniej części muzeum można zobaczyć pomnik Victory – brązowy bagnet około 143 metrów wysokości.

Ponadto, przechodząc wzdłuż głównej alei, można dostać się wspaniały taras z fontanną. Nightfall fontanny oświetlenie tworzy magiczny wygląd. Łącznie pięć tarasów parku – jest to symbol liczby pięciu latach wojny, a łączna liczba fontann symbolizować liczbę ciężkich dniach wojny. Kompleks architektoniczny łączy trzy świątynie różnych religii: Kondolencje meczet, kościół św Georgiya Pobedonostsa i synagogi Pamięci. Nie daleko od placu Zwycięstwa w otwartych eksponatów lotniczych sprzętu wojskowego, 1941-1945. Dorośli i dzieci mogą cieszyć się czołgi, pojazdy opancerzone i samoloty. Memoriał zawiera także Pomnik „tragedia narodów”, budowę pamiątkę „brakującego” i innych zabytków.

Luna Park

Uczynić nie tylko pouczające, ale również pełen wrażeń wycieczka rodzina wysyłając w Parku Zwycięstwa w Moskwie. Atrakcje Park rozrywki „Carousel”, położone na Poklonnaya Hill będzie interesująca nie tylko dla dzieci w każdym wieku, ale także dla ich rodziców. Są ceny biletów waha się od 100 do 300 rubli. Najbardziej ciekawy park rozrywki atrakcje:

 1. Innowacyjna atrakcją „Virtual Reality” z efektami specjalnymi pozwoli przetrwać obecną prawdziwą przygodę. Zamknąć kapsułkę, to jest możliwe, aby wygrać wyścig o przetrwanie, lub poznać wszechświat na statku kosmicznym.
 2. Motorówki dla całej rodziny nie wymaga umiejętności w zarządzaniu i obiecują ekscytującą podróż w basenie.
 3. Dzieci mogą wybrać lot na pokładzie samolotu lub helikoptera, jeździć na mini-jet.
 4. Jazda na łyżwach na mini-pociąg dla dzieci, takich jak podróże w kreskówce „pociągiem z Romashkovo”.
 5. Uzyskaj emocji i przetestować ich zapał w zdrowy sposób można przechodząc do „Cave of Horrors”.
 6. Na trampolinie sportowej można włączyć koziołki i skakać w powietrzu, wzmocnienie narządów przedsionkowych.
 7. Kreska cała rodzina może konkurować z dokładnością wybierając pożądany cel.
 8. Jedną z ulubionych rozrywek dzieci – nadmuchiwana trampolina. To nie tylko skakać, ale także toczą się wysokie wzgórza.
 9. Atrakcją fanów „Caterpillar” będą mogli szybko dojechać do pokonania zakrzywioną trasę z dużą prędkością.
 10. Nieważkość może czuć rozrywki gondola „przedsiębiorstwo”, które, obracanie, rosnące pionowo pod kątem około 87 stopni.
 11. Dla dzieci, które kochają ekstremalne doświadczenia, to będzie ciekawe trampolina „kosmonauta”. Na nim, pokonując siłę grawitacji, można dokonać skacze wyżej niż jego wzrostu i innych zawrotnej akrobacje.
 12. Każde dziecko będzie odczuwać kołysanie morze i poddać się okrętu kpt przyciągania „9-cie Val”.
 13. Zorganizować prawdziwa rodzina może ścigać się na torze „Big” dla bezpiecznych samochodów elektrycznych.
 14. Miłośników kolejek górskich , można przejechać się na karuzeli „Asteroid”, nie ma skrajności „martwej pętli”, ale tylko pozytywne morze.
 15. Popularne kino 3-D będzie czuć się jak bohater filmu i być w centrum wydarzeń przygodowych.

Rower i wałek

Wiele ekstremalnych fanów sportu odwiedzić Park Zwycięstwa w Moskwie. Rower i filmy, organizowane w specjalnych namiotach będzie okazją do jazdy na torach i wykonywać różne akrobacje. Znajduje się on naprzeciwko pomnika Holocaustu. Dobry gładkich dróg betonowa kroków, podjazdy i zjazdy sprawiają Pokłonna Góra jest dość popularne wśród skaterów, rowerzystów i rolkarzy. To przyciąga wielu młodych ludzi z Moskwy. W ciepłe dni, zwiększenie ich umiejętności, wykazać się swoimi osiągnięciami innych i siebie. Łatwość wynajmu jest to, że można połączyć historyczny spacer, wypoczynek i zajęcia sportowe w jednej wizyty, ponieważ nie muszą pochodzić z jego agentem sportowym.

wniosek

Victory Park (Moskwa) – popularne miejsce nie tylko do chodzenia, ale także na obchody uroczystości publicznych i rocznice. Te weterani często przychodzą do nich symbolizuje pamięć o trudnych wojennych. Nowożeńcy, zgodnie z tradycją, przychodzą położyć kwiaty do pomnika i uczcić pamięć bohaterów. Sezon ślubny można spotkać dziesiątki par w parku. To jest bardzo dobrze utrzymane, dzięki pięknej scenerii i uderzających trawników i klombów. Niektóre z nich są unikatowe zaprojektowany jako zegar, wstążek lub napisami. Głównym punktem odniesienia dla zwiedzających – ogromny zegar kwiatowy. Dla tych, którzy chcą jeść, można odwiedzić przytulną kawiarnię. Ponadto, istnieje namioty z pamiątkami i przysmaków, takich jak waty cukrowej i popcornu. zabytki, muzeum, park rozrywki, wypożyczalnia rowerów i filmów, w połączeniu z malowniczymi widokami oraz majestatyczną atmosferę zrobić park jeden z najbardziej popularnych miejsc wypoczynku dla całej rodziny, gdzie każdy może znaleźć pasję duszy.