224 Shares 6841 views

FC "muzułmanin" (Kalkuta, Indie)

Piłka nożna jest jedną z najbardziej znanych i najbardziej popularnych typów współczesnego sportu. Jednak niewielu kibiców zainteresowanych, na przykład, mistrzostwo Indii. Wszystkie oczy na głównych mistrzostwach takich krajach jak Hiszpania, Niemcy, Anglia i Włochy – i, oczywiście, na głównych turniejach, takich jak Liga Mistrzów i Liga Europy.

Jednakże, jeśli mistrzostwach rówieśniczych w Indiach, można zobaczyć wiele wspaniałych i niezapomnianych rzeczy. Jednym z nich jest mistrzostwo mieście takim jak Kalkuty. Indie posiada standardowy system mistrzostw, ale oddzielone od niego w tym mieście odbywają własny turniej. I w ten sposób, że jest jednym z najstarszych na świecie. Więc powinno się wiedzieć o tym, co dzieje się w świecie futbolu miasto jak Kalkuty.

Indie dał klub świata „mahometańskiego” – Modern o tym Kibic jest mało prawdopodobne, aby usłyszeć, ale jest to również jeden z najstarszych klubów, które w tym samym czasie był jednym z najsilniejszych w Indiach i nadal jest jednym z najbardziej szanowanych.

słynny klub

Klub piłkarski „muzułmanin” (Kalkuta, Indie) jest jednym z najbardziej znanych i popularnych w całym kraju, jak to jest znane wielu fanów piłki nożnej na całym świecie. Historia tego klubu zaczyna się w 1891 roku, jest najstarszą w kraju, a to jest zespół po raz pierwszy w historii legendarnego zdobył mistrzostwo Kalkucie, o których więcej szczegółów zostanie omówione dalej. Jak dla większości z klubu, stał się trendy w piłce nożnej w kraju i miał ogromny wpływ na jego dalszy rozwój w Indiach. Niestety, do tej pory dawnej świetności pozostało, jak i pod względem piłkarskich FC „muzułmanin” (Kalkuta, Indie) nie jest w najlepszym stanie.

postęp

Czym jest sukces dla ich niezwykle długiej historii dokonał klub? Biorąc pod uwagę fakt, że w czasie tworzenia historii tego sportu w kraju istniały różne kubki regionalnych i krajowych, prawie każdy z nich „muzułmanin” zdobył co najmniej raz. Jednakże, jeśli mówimy o najbardziej prestiżowe trofeum w kraju, który odbiera zwycięzcę mistrzostw Reprezentacja Indii w piłce nożnej, że nie poddają. Co więcej, „muzułmanin” nie mógł nawet wygrać w drugiej lidze – największym osiągnięciem było wydanie pierwszej ligi z drugiego miejsca.

Ale jeśli zwrócić uwagę na wyżej wymienionym Calcutta Cup, tutaj, ten zespół miał wielki sukces. Niestety, dla większości rekord zdobytych trofeów „muzułmańskich” stają się stanie, jednak jest to po raz pierwszy w historii klubu wygrał turniej w 1934 roku. Od tego czasu zdobył jedenaście zwycięstw, z których ostatni dat z powrotem do 1981 roku.

Dziewięć razy zespół zatrzymał się na progu zwycięstwa, ostatni raz był w 2016 roku, czyli w ostatniej grze turnieju – wtedy wygrał najgorszego wroga „mahometańskiego”, „East Bengal”. Wystarczy dokładnie „East Bengal” i posiada rekord zwycięstw w mistrzostwach Kalkuty – przypadają mu trofeum 38 razy. Jednocześnie klub grał w najważniejszych lig Indii, gdzie zajął trzecie miejsce w ubiegłym roku. Naturalnie, najbardziej prestiżowy turniej jest mistrzostwo Indii – Kalkuta League, a raczej to zabytkowy przyjazny turniej.

Jeśli mówimy o tym, jak grać w ostatniej dekadzie tego klubu, możemy śmiało powiedzieć, że nie boi się całych Indiach. Gracze Kalkuta ligowe nawet wygięte pod po raz ostatni przez długi czas. W 2009 roku klub został zdegradowany z pierwszej ligi, grał cztery lata w drugiej lidze. Jednocześnie w 2013 roku „mahometaninem” trzecie miejsce, zatrzymując krok krótki wyjścia w pierwszej lidze, aw 2014 roku zajął drugie miejsce i złamał się w najbardziej prestiżowych krajowych mistrzostwach.

Ale tam nie trwała długo – w pierwszym sezonie zespół wziął 13 miejsce i wrócił w drugiej lidze. Pozostałe dwa lata klubu i tam spędził, ale bez możliwości ponownego powrotu na najwyższym poziomie. Jak wiecie, najważniejszym turnieju tego sportu jak piłka nożna, mistrzostwo Indii. Kalkuta League nie jest tak ważne w kontekście turnieju sportowego, ale wszystko o tym warto dyskutować oddzielnie. W ogóle, to jest konieczne, aby powiedzieć o bardzo indyjskiego systemu piłkarskiego w sposób bardziej szczegółowy.

Indian Super League

Ten turniej jest najmłodszym i najbardziej zgodne z duchem nowoczesnego futbolu jako w pełni komercyjnych. Powstał w 2013 roku, kiedy aukcja sprzedała prawa do ośmiu zespołów, które miały wziąć udział w tym turnieju, USA i innych przedsiębiorców. Natychmiast po zakupie zespoły zaczęły się dobrych graczy, którzy wcześniej były ważne postacie w europejskim futbolu. Biorąc pod uwagę taki mały rozmiar turnieju w standardowym lidze zagrał tylko 14 rund. Następnie grał fazy play-off, w którym wyłaniany jest zwycięzca. Do tej pory zostało rozegrane do tej pory tylko dwa mistrzostwa – w 2014 roku wygrał klub „Atletico” z Kalkuty, a w 2015 roku – „Chennayin”.

National Football League

Jednak Indian Super League nie jest wiodącym turniej kraj – to było krytykowane, ponieważ jego sezon jest zbyt krótki i nie ma na celu rozwój indyjskiego futbolu i przyciągnąć finansowania. Główny turniej jest I-League, czyli mistrzostwo Indii. Jest to turniej i stał się wiodącym w kraju, w którym piłka nożna, zanim został opracowany wyłącznie na poziomie amatorskim. Jest to turniej w 1996 roku, ale potem został nazwany National Football League, a mimo to została założona przez miejscowego Związku Piłki Nożnej, nadal pozostało pół.

Już w 1997 roku, został dodany do drugiej ligi, aw tym turnieju formacie trwała prawie dziesięć lat. W 2006 roku dodano do trzeciej ligi, ale nawet wtedy nie było myśli o globalnym reformacji, aw 2007 National Football League przestała istnieć, aby zrobić miejsce dla pierwszego profesjonalnego turnieju piłki nożnej.

Indie League

Pierwszym zwycięzcą był klub „Dempo”, który ostatecznie zdobył trzy trofea, a rekord jako klubów Churchill Brothers „” Bangalore «i» Mohun Bagan „zdobył do tej pory tylko dwa razy. Format nie pozostaje stabilny przez jeden rok – ciągle się zmienia dowolny element, od najmniejszego szczegółu do liczby zespołów w lidze. W tej chwili, między grze 11 zespołów bez fazy playoff. Najlepsze zespoły w Pucharze Azji, a niektóre mają szansę zakwalifikować się do Ligi Mistrzów Azji, ale niewiele jest klubów, które następują format turnieju.

League Two

W odniesieniu do drugiej ligi, jest to turniej, w którym zostały wyeliminowane najsłabszym zespołem mistrzostwo Indii – i gdzie w mistrzostwach Indii pochodzą najsilniejsze kluby w drugiej lidze. Jest to „muzułmanin” wspomniano tam teraz stoi.

Calcutta Cup

Jednak najbardziej niezwykłe wydarzenie, które może się poszczycić Indie – Calcutta Cup. Tablica wyników jest więcej niż interesujący, gdyż bierze udział ponad sto klubów z takich indyjskich miastach, takich jak Kalkuty. Jest on jednym z najstarszych turniejów piłkarskich od posiadaniu od 1989 roku.

Jak Indie mogą grać w piłkę nożną? Kalkuta mistrzostwach które podzielone jest dość zwichrowanych sposób jest doskonałym przykład. W obecnej mistrzostw ma sześć oddziałów, pierwszy i ostatni, podzieloną na dwie poddiviziona. Każdy z nich odgrywa ponad 10 zespołów, które po raz pierwszy przeprowadziła pierwszą połowę sezonu w ogólnej tabeli, która ostatecznie podzielone na dwie połówki. W pierwszej połowie prowadzenie drugą część sezonu w walce o mistrzostwo, a drugi – starając się nie lecieć do niższej ligi. Ciekawostką jest fakt, że w pierwszej lidze od 1982 roku, wygrywając tylko dwa kluby – „Mohun Bagan” „East Bengal” i