673 Shares 7149 views

Białe półwytrawne wino: najlepsze stopnie, opinie

Białe półwytrawne wino jest ulubiony napój wielu ludzi. Jak degustatorów z dużym doświadczeniem i prostych amatorów spróbować niektóre znakomity napój dać pierwszeństwo tego typu wina.

Różnice w stosunku do innych win

Oprócz półsuchej białego wina, można zobaczyć inne rodzaje danych między wyrobów alkoholowych napojów. Oczywiście, wszystkie one mają swoje własne cechy i bardzo różnią się od siebie. Przed uważamy czołowi napoje powinny uczyć się o charakterystycznych cech wszystkich rodzajów win.

Pierwszy należy rozważyć win wytrawnych. Ich siła nie jest większa niż 11%, a cukier jest nie większa niż 1%. Wśród najbardziej popularnych odmian są następujące: Riesling, Aligote, Merlot, Cabernet, Sauvignon. Białe wytrawne wino pasuje do ryb, białego mięsa, warzyw i potraw grzybowych.

W półwytrawne zawartości cukru w tak wysokim jak 1-2,5%. Wino jest dojrzały, to odbywa się w dużych zamkniętych pojemnikach w ciągu miesiąca, a jego siła nie zostanie zwiększona. Do produkcji dobrych białych ekspertów pół-wytrawnego wina używać tylko wysokiej jakości białych winogron uprawianych na swoich plantacjach.

Wino półsłodkie posiadające dość łagodny przyjemny smak i bogate żywe kolory, zawierają od 3 do 8 procent cukru, a twierdza jest mniejsza niż 12 procent. Te napoje są bardzo kapryśne, więc proces ich produkcji jest dość czasochłonne, ale dla profesjonalistów, to nie jest zbyt wiele trudności.

Dla słodkiego wina twórców używać metod, za pomocą których fermentacja spowalnia, osiągając pewien etap. Ze względu na to ciągła potrzeba procent cukru, co jest zgodne ze wskaźnikami takimi napojami 10-20%.

Ludzie, którzy wolą białe wytrawne wino, którego nazwa podana jest poniżej, musi być znana. Te napoje jak umieścić na świątecznym stole, ponieważ ich smak nie może być zastąpiony.

Lenotti Pinot Grigio IGT delle Venezie

Białe wytrawne wino o 12,5% siły stworzony z winogron „Pinot Grigio”. Jego koszt wynosi 700 rubli butelki 0,75 l.

Napój kolor wpada w ucho – jasnosłomkowego żółty. Kupujący kocham go za najbardziej delikatnym i subtelnym smaku, który jest pełen lekkimi nutami kwiatowymi, nutami dojrzałych gruszek i tonami najświeższych siana. To pokazuje, wino suche i harmonijny smak rozwija się przyjemnym soczystym posmakiem. Produkt z Lenotti aperitif jest niezwykły i jest zalecane jako dodatek do pierwszych dań, przekąsek i ryby z grilla.

opinie

Ludzie, którzy próbowali białą suchą produkcji wina „Lenotti” przynajmniej raz, natychmiast zakochał się w niej. Pierwsi nabywcy zauważyć obecność typowego smaku białego wina, które jest dystrybuowane w całym pomieszczeniu, gdy tylko wtyczka jest usuwany. Drink z intensywnym smaku suchej wybitnie nadaje się do owoców morza i przekąsek. Ponadto, wino służy jako doskonały napój bezalkoholowy, więc w sezonie letnim to nie zastąpi.

Concha y Toro Frontera Sauvignon Blanc

Tabela białego wina zupełnie suche „Frontera” ma zawartość alkoholu 12%. Jeden litr 0,75 butelki można nabyć 600 rubli.

Napój ma jasny żółto-zielonkawy odcień. Jego smak jest pełna brzoskwini i cytrusów notatek. Dobrze wyważone i lekkie jak smak degustatorów wina ze swojej świeżości i gładkiej fakturze. Napój ten można bezpiecznie umieścić na stole, wraz z owocami morza, owoców lub sałatek.

Opinia degustatorów

Wspaniałe białe półwytrawne wino ma tylko pozytywne opinie. Szczególnie silnie przyciąga miłośników owoców, szczególnie cytrusowych. Dla niektórych degustatorów napój ten jest prawdziwym rajem, w rzeczywistości, dzięki czemu tylko jeden łyk, można od razu zanurzyć się w świat relaksu. Z tego wina jest przyjemne do spędzenia wakacji lub z okazji każdej uroczystości. Idealnie łączy się z różnych produktów spożywczych i potraw.

Mówić negatywnie o aromatyzowany napój jest niemożliwe, ponieważ nawet doświadczonych degustatorów wolą odpocząć z nim. W towarzystwie białego wina można naprawdę uciec od codziennych problemów i marzyć o czymś dobrym. Kieliszek wina jest kusząca na nowe pomysły i daje pewność siebie.

Sogrape Vinhos Vinho Verde DOC Gazela

wino portugalskie posiada fortecę 9%. Jego cena nie jest niebotyczne i całkiem do przyjęcia dla wszystkich, ponieważ jest tylko 300 rubli za 0,75 litra.

Wspaniały blada, bardzo blisko do białego koloru przyciąga uwagę odbiorców wśród wielu innych win. Napój ma aromat cytrusów i owoców tropikalnych. Jego smak jest dobrze wyważone, ponieważ posiada on lekko słodkie odcienie i żywą kwasowością. Wino schłodzone, który będzie odpowiadał jako aperitif, a także orzeźwiający napój. Ponadto może służyć jako wspaniały akompaniament do dań rybnych, światła białego mięsa, makaronów, sałatek letnich i różnych owoców morza.

Co klienci mówią

Wino natychmiast zanurza się w atmosferze lasów tropikalnych i nie pozwala myśleć o niczym złym. W upalny dzień i chcą się ochłodzić, ale aby uzyskać dobre wrażenie. Napój ten pozostawia pamięć o siebie przez długi czas, ze względu na jego niesamowite słodkiego smaku nie da się porównać z niczym innym. Pomimo niskiego kosztu, który jest często zauważyć kupujących w swoich opiniach, napój może nawet konkurować z innych, droższych win.

Badagoni Pirosmani

Ostatni w tym lista win ma 11,5% twierdzy i wykonane w Gruzji. Na kwotę 0,75 litra będzie musiał zapłacić tylko 350 rubli.

Gruziński białe wytrawne wino jest bardzo popularny i szanowany. Różni się on od swoich rodaków unikalny kolor żółty z zielonym odcieniem. pić miła woń konsumentom kwiatowe i owocowe nuty, a także rozmaite niuanse cytrusów i miodu. Wino posiada intensywny i doskonale zrównoważony smak. Długi posmak niektórych nutą białego pieprzu i żółte owoce nie pozostawia nikogo obojętnym. Napój ten jest najczęściej używany w połączeniu z niską zawartością tłuszczu mięs, sałatek, owoców i deserów, ale służy wyłącznie jako przekąskę.

opinie

Napój jest nazwany na cześć Niko Pirosmani, słynnego artysty-prymitywisty, podoba jej fani nie jest pierwszym roku. Dzięki jego smak i aromat poprawia smak i jakość pożywienia spożywanego w połączeniu z nim. Odświeżanie i pełne wino staje się w swoim wystąpieniu bardzo pozytywne opinie. To naprawdę niemożliwe, aby nie zakochać się od pierwszego łyku, jak to szybko przynosi smakosza przyjemność, aby spełnić wszystkie potrzeby, ale tylko na pewien czas.