163 Shares 4066 views

Ścieżka wyciąć drzewo z jego rąk. sekcja projektowania krajobrazu

Droga – ważny element w każdym terenie. Muszą mieć wygodę i niezawodność. Ale jeśli w czasach starożytnych, aby takie ubezpieczenie było niemal wyłącznie pod kątem ich skuteczności, na obecnym etapie konieczne jest wzięcie pod uwagę estetyczną stronę.

Tor w ich domku letniskowym

Tor może być dokonane w ich letnim domku. W tym przypadku, musi być nie tylko trwałe, ale również atrakcyjny chodzić na to było przyjemne. Każdy chciał przyjść do swego ogrodu, i odpocząć od zgiełku miasta i życia codziennego, aby być bliżej natury. A to pomoże wyciąć drzewa z drogi. Ich własne ręce, że to nie będzie łatwe. A wynik jest tego warta.

Drewno, piasek, kamień naturalny, ziemia z małych kamieni – wszystkie z tych opcji może powodować wiele skojarzeń. Dlatego, aby z nich korzystać podczas tworzenia utworów wyglądać inaczej. Należy rozważyć bardziej szczegółowo co to drewno w tworzeniu projekt działce. Co należy zrobić, aby uzyskać ścieżkę ścięte drzewa z rękami? Jakie są niuanse, które należy rozważyć w tej sprawie?

Czy to naprawdę tak trywialne opcja?

Nie na darmo na obecnym etapie najbardziej popularny wariant drogi jest ten, który wiąże się z wykorzystaniem Spili. Oczywiście, zawsze będą ludzie, którzy będą mówić o banalności takiej konstrukcji. Po tym wszystkim, taki materiał jest używany przez długi czas. W związku z tym pojęcie tego, co stanowi taką część projektu, są dostępne dla każdego. Ale jeśli spojrzeć dokładniej do tej odmianie, uczucie jego zużytych natychmiast znikają.

Wykonane ścieżkę z ściąć drzewo z ich rąk może stać się prawdziwym arcydziełem sztuki ogrodowej, jak jego wygląd zewnętrzny będzie w pełni zależeć od takich czynników jak wielkość materiału, względnego położenia elementów, kolor drewna. Udzielanie pomocy na dokończenie malowania elementów dodatkowych. Innymi słowy, ścieżka ogród może okazać się zupełnie tak, jak go oczekiwaniami. Opcje projektowania tam tylko ogromna liczba. Zastanów się, co może być droga od ściąć drzewo, własnymi rękami wykonany z uwzględnieniem wszystkich zaleceń.

Niektóre wersje utworów

Wybór tej samej wielkości i kolorów elementów, można uzyskać kompozycję jednego koloru. Elementy w tej sytuacji, aby być budowane w kilku rzędach. I można ustawić i dowolnej kolejności, umieszczając je blisko. Im większa jest średnica cięcia piły będzie tym większa będzie różnica między elementami toru. Aby wypełnić go, można skorzystać z wiórów, żwiru lub trawnik trawy.

Dynamiczny utwór piła cięcie da inny kaliber. ożywić ich projektowania witryny. Zdecydowaliśmy się skorzystać z takiego dodatkowego materiału do wypełnienia luk jak żwiru i tłucznia? Można użyć jednego dość oryginalną opcję projektowania. Umieścić jedną piły wyciąć po drugiej. W tym przypadku, prosty lub uzwojenie trasa może być uzyskana. Wszystko będzie zależeć od preferencji. Zrobić mały dystans pomiędzy głównymi składnikami, można dostać stromą ścieżką. Podcięcia elementy, można uzyskać ciągłą linię.

Utwory mogą być wykonane z desek

Tworzenie chodnik wykonany z drewna, można użyć nie tylko pili sami. Umieścić w tablicy. Ten materiał należy ustanowić solidne podłogi. Rozwiązanie to pozwoliło zarówno wzdłuż i wszerz. Krawędzie płyt może być nieco stan. W tym przypadku, otrzyma meandrujące kształt. Jednak można to osiągnąć bez procedury przycinania. Po prostu trzeba umieścić płytę w sposób szczególny.

Korzystanie z drewna, można osiągnąć efekt podłogi. Ścieżka do takiej sytuacji będzie wyglądać świetnie, jeśli jest uzupełniony żwiru lub tłucznia. Pierwszy przykład wykonania materiału mogą być stosowane w sytuacjach, w których główne elementy są rozmieszczone w dużych odstępach od siebie. Utwory z tego drzewa mogą być uzupełnione nie tylko ze żwirem. Do tego celu można użyć kamyki lub inne narzutem kamiennym.

Jeśli po wszystkich powyższych jesteś zainteresowany podobnym projektowaniu strony ogrodu, należy porozmawiać o tym, jak tworzyć piękno własnymi rękami.

Co należy wziąć pod uwagę?

Znane jest, że takie rozwiązanie może być uszkodzony przez wilgoć na błędy i ekstremalnych temperatur. Jak zapobiec niszczeniu Spili? Podnoszenie zbudowany z drewna, wahania wilgotności i temperatury czynnika zawsze musi być brane pod uwagę. Jest to szczególnie chodzi o torze, jak piła cięcia i tablice powinny leżeć bezpośrednio na ziemi. I szybkość rozpadu będzie tylko wzrastać. Wszystko to zostanie omówione później.

Obróbka drewna

Spila drzew można kupić w sklepach. Taki materiał jest przetwarzany za pomocą specjalnych struktur ochrony drewna przed grzybami występowania szkodników, a także gnicie. Ale można pójść w drugą stronę. W celu uczynienia ścieżka piły wyciąć drzewa, niekoniecznie kupić kluczowy element w sklepie.

Zakup lub znaleźć dzienniki, należy użyć piły łańcuchowej i spiłować rzazie. Grubość w tym przypadku, może być do 15 cm. Materiał musi niezależnie przetworzyć za pomocą 10% roztworu siarczanu miedzi. Zamiast tego można użyć substancji antyseptyczne, który został opracowany specjalnie dla drewna.

Po osuszeniu, impregnowane bitum Spila powinni stosować wstępnie stopienia go w żaden pojemnika metalowego. W tym zakresie konieczne jest zanurzyć wyciąć miejsce, które będzie znajdować się w glebie. Następnie materiał należy dać czas na wyschnięcie. Zrobiwszy wszystko z powyższą procedurą, otrzymasz gotowy do układania drzewa wyciąć. Jego cena będzie niska w stosunku do zakupionego materiału.

Tworzenie ścieżki

Jak zrobić ścieżkę? Należy wskazać miejsce kołki z liny, do kopania rowu, których głębokość wynosi 30 cm. Dno to jest konieczne ustalenie geowłókniny. Po tym, wlać żwiru do rowu. Warstwa tego materiału powinna wynosi 10 cm. W górnej części złoża piasku jest to konieczne, to dokładnie i okresowo podbijania nalewania wody. Na powstałej podszewka wszystkich powyższych czynności należy umieścić rzazie. wymagana jest przestrzeń między nimi wypełnić ziemię. Jest możliwe, aby zasiać trawę lub wypełnienie żwirem.

Aby śledzić w ogrodzie z wyciąć drzewa, można użyć modrzew. To jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ ma wysoką wytrzymałość i trwałość. Można również zastosować dąb Piła. Trwałość tego materiału wynosi 15 lat. Krótszy okres życia osiki i sosny. Jednak są one również dobrym rozwiązaniem. Widziałem cięcia, który został uszkodzony podczas instalacji lub po kilku latach, zawsze można go wymienić. W związku z tym, materiał ten powinien być zarezerwowany bezpośrednio z zapasów, które później nie tracić czasu na jego produkcję.

wniosek

W tym przeglądzie, to było o tym, jak wykonać utwór na miejscu, przy użyciu materiału znajomy – Piła wyciąć drzewa. Z nich można uzyskać oryginalną fabułę i ciekawe wzornictwo. Dlatego, jeśli masz czas i chęć, należy podjąć działania w tym kierunku. I po swoim ogrodzie przez jakiś czas będzie piękny i dobrze wyposażony ścieżkę, miłe swoich poglądów.