102 Shares 2225 views

Dlaczego przekręcać salonu samochodowego w avtoatele

Wyściółka samochodów – nie tania przyjemność. Ci, którzy nigdy nie napotkał ten problem, często zastanawiam się, dlaczego wielu ludzi są rozłożone dość duże ilości nie tylko niezbędne strojenia.


W tym artykule postaram się odpowiedzieć na to pytanie. Przedmiotem dochodzenia Zostałem wybrany na przesłuchanie klientom najlepszej avtoatele Moskwy i Briańsk.

Zacznijmy od krótkiej rozmowie na temat wybranych firm. Avtoatele „ArtStayl” – młodą firmą, ale zyskała już doskonałą renomę wśród właścicieli samochodów na różnych poziomach. Ma setki udanych projektów jako luksusowy samochód i samochodów klasy średniej. Biorąc pod uwagę niewielką wiek firmy, głównym taktyka opiera się na stosunkowo niskich cenach i doskonałej jakości.

Druga firma – avtoatele „AvtoStil” Briańsk. Ta firma ma zasłużony status jako najlepszy avtoatele Briańsk i okolic ze względu na bogate doświadczenie (ponad 10 lat). Podobnie jak poprzednia firma avtoatele „AvtoStil” współpracuje z klientami z różnych poziomach. W „piggy Dzięki” Istnieją listy z podziękowaniami od administracji regionalnej, auto i różne organizacje. Dzieła avtoatele otrzymał nagrody na różnych wystawach specjalistycznych w tuningu samochodowym.

Tak, krótki przegląd spółki daje pewne wyobrażenie o klientach z którymi przeprowadzono wywiady w trakcie moich badań. Na co klienci często pytają o takich usług jest napisane w dokumencie przedstawionym na oficjalnej stronie avtoatele „AvtoStil”. W związku z tym, że nie będziemy ich listy, kto byłby zainteresowany, przeczytać w tym artykule.

Pierwszy etap moich badań jest monitorowanie klientów i analizę ich zamówień. Według rodzaju zleceń, klienci są podzielone na trzy grupy: remonty wnętrz, salon ciągnięcia „pod oryginalny” i radykalną zmianę w przedziale pasażerskim. Wybór materiałów jest prawie połowa klientów w oparciu o wartość (46%), reszta na jakość i rodzaj materiałów. Wśród druga grupa kontynuowała swoje badania.

Grupa ta obejmuje głównie właściciele drogich i prestiżowych samochodów, dealerów samochodowych i sprzedawców samochodów. Każdy z nich zapytał: „Co jest głównym celem salonie pasa?”. Odpowiedzi były następujące:

1) łatwość. Wiele wywiad klienci skarżą się, że samochód z własnego wyboru nie jest to kompletny zestaw, który zawiera wnętrze niezbędnego materiału (np skórzanym lub welur), albo ma, ale z zestawem zbędnych opcji, dla których nadpłata nie jest sto tysięcy. Ta grupa klientów składa się głównie dealerów i właścicieli samochodów nowych samochodów. Dlatego, aby poprawić komfort i trwałość wnętrza (zwłaszcza kwestii oraz na kole pasa lub pas skórzany kierownicy i wnętrze kozhzamom) mają zastosowanie do avtoatele usług. Przypadki, oczywiście, jest bardzo dobrym wyjściem z sytuacji, ale to nie zawsze jest wygodny i nie pasuje wszystko. Obracając kilka razy podczas suchego salonie sprzątanie tryaposhnymi wielu właścicieli samochodów myśleć o skórzane siedzenia i tam jest logika.

2) kwestią gustu. Druga grupa respondentów zadowoleni z rodzaju materiału i jego jakości w kabinie samochodu. Jednak oni nie lubią kolor lub brak połączenia. Na przykład, BMW X5 korzystnie ma kolor czarny lub beżowy skóry wnętrza. Nie doskonałym wyborem. W związku z tym klienci kupili pełną zwężenie kabinie, lub dodanie elementów innego koloru lub rodzaju materiału.

3) Prestige. Zgadzam się, executive typ klasy samochód Volkswagen Touareg, nie jest prestiżowy wygląd z ciemnym wnętrzu tkaniny. Dlatego właściciele takich pojazdów przynieść poziom salon do poziomu samochodu.

Dobrze, że to wszystko, być może. I kontynuował studia w dziedzinie tuningu samochodowego i prezentuje wyniki w moich następnych artykułach.