881 Shares 6573 views

Zła historia kredytowa – to jest werdykt?

Więc wziął pożyczkę. Mając odmówiono w jednym banku, jesteś na czele w drugiej, ale nie zawiodły. W czym problem? Wydawać by się mogło, i zaświadczenie o dochodach masz, a wymagana kwota nie jest poza chmurami zrzutu. Podobne problemy napotykają ludzie najczęściej, którzy mają złą historię kredytową. Co to znaczy? To bardzo proste: w pewnym momencie swojego życia, masz odmówił wypłaty kredytu lub rutynowo zatrzymanych składek.

Dla banków, o historii kredytowej klienta jest jednym z najważniejszych kryteriów. A jeśli przyjęły się jako nieodpowiedzialnego kredytobiorcy w celu skorygowania negatywnego reputacji będzie trudne. Ponieważ bank nie jest zainteresowany współpracą z tych ludzi, którzy mają skłonność do naruszenia umowy. W rzeczywistości, twoje okoliczności życiowe dla nich ma niewielką lub żadną wartość. Znacznie ważniejsze, w jaki sposób niezawodny kredytobiorca pokazujesz siebie.

Jak jest złą historię kredytową? Istnieje kilka zaburzeń, które mogą przyczynić się do tego:

  • Pełna zwrotny kredytu (jest to najbardziej poważne naruszenie, a nie liczyć na pozytywną decyzję kredytową w przyszłości).
  • Wiele opóźnienia płatności przez pewien czas od 5 do 35 dni lub więcej (średnio ich naruszeniem ciężkości).
  • Pojedyncza niezapłacenie jest mniej niż 5 dni.

W tej ostatniej kwestii, to jako takie naruszenie nie liczy. Jest to dość powszechna sytuacja gdy kredytobiorca zarabia się przed terminem płatności, a oni po prostu nie mają czasu na odpowiedni czas dotarcia do banku. Koncentrują się na małe rzeczy, prawie nikt nie płaci. Jeśli opóźnienie mniej niż 5 dni od regularnego, idealny historii kredytowej nie można nazwać. Jednak większość banków nie będzie widać poważne powody odmowy.

Jeżeli płatności są domyślnie okresu pięciu dni do 35 – jest to złą historią kredytową. Jednakże, jeśli dług ten czy inny sposób została wypłacona, bank może następnie zatwierdzić wniosek o rejestrację nowego kredytu.

Klienci same, które w przeszłości nie zostały wypłacone środki kredytu w ogóle, nie są nawet brane pod uwagę przez banki – oni natychmiast się oddalić.

Jednak zła historia kredytowa może być osoba, która jest zawsze w dobrej wierze, aby spłacić długi w banku. Przeszkody na drodze do uzyskania funduszy może być spory, alimenty , lub nawet taki drobiazg jak dług sąsiada.

Jak zaradzić tej sytuacji?

Wiele z nich jest zainteresowany, gdzie można wziąć kredyt ze złą historią kredytową. Możliwości znajdują się oczywiście możliwe. Jednak jest mało prawdopodobne, będzie w stanie współpracować z oficjalnych agencji. I będzie musiał zapłacić. Dlatego lepiej jest myśleć o tym, jak naprawić swoją historię kredytową (lub raczej, aby ją poprawić).

  • Odwiedzić oddział banku i obecne dowody, że w tym czasie zmieniłeś swoje nastawienie do kredytu, stały się odpowiedzialne. Na przykład, można pokazać oświadczenie, nowoczesne Różny rachunki (Narzędzia, i tak dalej. N.) w ciągu ostatnich kilku lat. Dużym plusem jest obecność dokumentów potwierdzających wypłacalność wysokich i regularnych dochodów.
  • Wyjaśnić przyczyny nieprzestrzegania długu od kredytu (jeżeli przyczyny nie są zależne od siebie i były związane z chorobą, zmniejszenie pracy, niepłacenie pensji, i tak dalej. N.).
  • Kolejny dowód swojej lojalności może zostać otwarty w Banku rachunków depozytowych (1 rok).

kredyt gotówkowy ze złą historią kredytową może w szczególnych usług, jednak, co do zasady, taka przyjemność płacić wygórowanych odsetek.