178 Shares 1665 views

„To połączenie jest niezaufane” – co to jest?

Okresowo nawet sprawdzony sprzęt i programy możemy zawieść. Dlaczego istnieją pewne błędy w niektórych zastosowaniach? Dziwne, jak się może wydawać, ale często jest to wina użytkownika, chociaż mogą być sytuacje, kiedy jest to problem techniczny. Co należy zrobić i jak uzyskać dostęp do strony? Czasami może nawet pokazać o uwierzytelniony witryny Google: „To połączenie jest niezaufane”. I w tym bardzo mało trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę popularność wyszukiwarki.

Cech „Mozilla”

Chodzi o to, że powinniśmy zwracać uwagę na bezpieczeństwo użytkowników, ponieważ większość z nich to nic nie rozumie. Ze względu na pewne problemy i niektórych może okazać się, że dostęp jest ograniczony. Pytanie tylko, co jest powodem takiego ograniczenia, jak „To połączenie jest niezaufane”. Mozilla wyświetla wiadomość nie tylko dla tego, istnieją dość istotne powody, by podejrzewać, że bezpieczeństwo użytkownika jest w potencjalnej strefie zagrożenia. W celu uniknięcia zbędnych ceregieli przedstawiamy listę najczęstszych problemów:

  1. Problem natychmiast po podłączeniu do Internetu, gdy konfiguracja nie jest progruz.
  2. Problem z datą i godziną w komputerze.
  3. Problem z certyfikatem zabezpieczeń witryny.
  4. Problemy techniczne, które nie zależą od użytkownika oglądania (lub chcesz zobaczyć) zawartość witryny.

Również w związku z pewnymi cechami, a także chęć (lub potrzeby) pilnie dostać się do serwisu będą rozpatrywane i możliwość wejścia na witrynę do listy zaufanych. Taki ruch pozwoliłby dostępu, chociaż pewne ryzyko do rozważenia, które również zostaną wymienione. Dobrze, aby zacząć szukać rozwiązań, jak wyłączyć „To połączenie jest niezaufane” i uzyskać dostęp do żądanej strony.

Niezaufane połączenie po połączeniu

Co to znaczy, jeśli natychmiast po podłączeniu do Internetu na kilka minut, wiadomości, która nie została ustanowiona zaufanego połączenia? Często jest to bardziej bezpośrednio po włączeniu komputera. Fakt, że człon zabezpieczający zaprojektowany protokołów i systemów bezpieczeństwa i dopóki nie zostaną w pełni załadowany, nie będą wyświetlane żadne miejsce. Aby rozwiązać ten problem, można, ale tylko jeśli jesteś wysoko wykwalifikowanych programistów, którzy będą edytować pliki systemowe. W pozostałych przypadkach konieczne jest, aby czekać na komputerze, aby wykonać wszystkie niezbędne czynności, a następnie możemy zrobić, aby surfowanie po Internecie. System ten ograniczenia, więc przeciętny użytkownik nie ma sensu, aby dostosować swój komputer.

Niezaufane połączenie tam przez długi czas

Ale co zrobić, gdy wiadomość o niezaufanych związku jest obecna od dawna? Do tego istnieje cała lista powodów. Może to być konsekwencje ludzkiego działania lub problemów technicznych, które muszą być rozwiązane. Jeśli dostęp nie zostanie przywrócony na własną rękę – więc musisz zdecydować, wszystko ręcznie. Jeśli następujące rozwiązania nie zadziała, spróbuj skontaktować się z dostawcą usług internetowych. Równie dobrze może być tak, że wydaje się to ze względu na pewne problemy w samym dostawcy i nie można przenieść dane do komputera (chociaż, jeśli to czytasz, masz taki problem jest mało prawdopodobne, aby niepokoić).

Problem z czasem

Najczęstszym problemem. Po ponownym uruchomieniu komputera lub całkowicie odłączony od prądu, gdy ładunek elektryczny jest rozproszona, nie jest upuszczanie informacji do odpowiednich ustawień. Odnosi się to również do czasu. Po zainstalowaniu na komputerze, na przykład, w kwietniu 2001 roku, natomiast w zależności od miejsca, w grudniu 2015, protokoły bezpieczeństwa komputerowego zaczynają coś podejrzewać i zablokować dostęp do strony. Oznacza to, że dwa mechanizmy odczuwają znaczny czas resynchronizacji. Aby chronić użytkownika, aby zablokować dostęp do przeglądarki „muff”. „To połączenie jest niezaufane” – komunikat daje jako ostrzeżenie, jako podejrzanego w pierwszej kolejności sama strona, jest to obojętne i chce cię okraść swoich danych hasłem. Rozwiązać problem jest możliwe poprzez ustawienie poprawnego czasu.

Problem z certyfikatem bezpieczeństwa

Czasami może to być wymienione jako przyczynę problemu z certyfikatem bezpieczeństwa. Częściej towarzyszy wizualnego powiadomienia w lewym górnym rogu. Przyczyny wyświetlania tego komunikatu kilka. Jeden z nich został już omówiony – to jest problem z czasem (gdy komputer ma wcześniejszą datę niż raz pierwszy połączony z certyfikatem bezpieczeństwa). Ale może to być inna opcja to problemy z serwisu. Więc, może on cierpieć na skutek świadectwa bezpieczeństwa ataku wirusa, uszkodzenia lub awarii. W takich sytuacjach, komputer zgłasza problemy. Często, jeśli masz program antywirusowy, który specjalizuje się w opozycji do zagrożeniami sieciowymi, przeczytaj komunikat o problemach z certyfikatem, można również zauważyć, że strona dostarcza wirusowego zagrożenia i jego wizyta nie jest zalecane.

problemy niezależne od użytkownika

Oprócz wyżej wymienionych problemów, z certyfikatem i ewentualnego ataku wirusa, należy jeszcze poinformować o możliwych problemach z serwerem. Fakt, że niektóre firmy mogą dokonać pewnych zmian w pracy jego wyposażenia bez zakończenia go. W związku z tym możliwe pojawienie krótkoterminowy wiadomości w Firefoksie «To połączenie jest niezaufane„. W tym przypadku trzeba tylko czekać. Ponadto, powodem może być to, że strona jest „przeniesiony” z jednej firmy do drugiej, i tak długo, jak jest zmiana ID, chwilowo są pewne problemy. Zatem, pliki miejscu może znajdować się na jednym serwerze, ale na rejestrach – na drugim. W tym przypadku, nie ma innej opcji, ale czekać.

Jak obejść ten problem poprzez dodanie witryny do listy zaufanych

Jeśli jesteś już bardzo chcą, aby uzyskać dostęp do informacji, możliwe jest ominięcie bariery poprzez dodanie witryny do zaufanych. Na dole po ogłoszeniu „Rozumiem ryzyko, z którym idę” lub „Ufam tej witrynie”, konieczne jest, aby potwierdzić wybór. Następnie pojawi się okno przed sobą, który jest przycisk „Dodaj wyjątek”. Prasa na nim. Następnie, przeglądarka wyświetli okno, w którym można wprowadzić adres strony i kliknij „Uzyskanie certyfikatu”. Jeśli nie popełnił błąd, który zostanie aktywowany przycisk „Potwierdź wyjątek bezpieczeństwa”. Kliknij na nią i możesz przejść do żądanej strony. Zwróć uwagę na znacznik wyboru, co potwierdza zaufanych witryn We wszystkich przypadkach nie tylko teraz. Jeżeli jesteś jednorazowa wizyta w miejscu, nie można kliknąć na nim.

Ale obejść system zabezpieczeń powinien być świadomy, że nie zrobił tak. Kiedy po raz pierwszy przyszedł do tej strony (i nie masz dobrego antywirusa, nawet jeśli nie można być pewien), to całkiem możliwe, że strona jest zablokowana bez powodu. I powinni pomyśleć dwa razy przed dodaniem strony do listy wyjątków.

wniosek

Jak widać, może to być bardzo wiele powodów, dlaczego strona nie jest uważane za zaufane. Jednym z powodów zależy od użytkownika i mogą być wyeliminowane przez nich innej części – poza jego zdolności, a może tylko czekać. Ale należy pamiętać, że tylko dlatego, że nic nie zostało zrobione, i konieczne jest, aby przestrzegać zasad bezpieczeństwa, nawet w Internecie, zwłaszcza podczas interakcji z miejsc, które po raz pierwszy zobaczyć.