739 Shares 9792 views

Jak skonfigurować program Outlook: Porady dla początkujących użytkowników

Pomimo faktu, że dzisiaj istnieje wiele klientów e-mail, Microsoft Outlook jest bardzo popularny do dziś. Przyczyn jest wiele, ale większość użytkowników po prostu przyzwyczaić się do programu i nie są zainteresowani w rozwoju nowych zastosowań. W pewnym sensie mają rację, bo „Autluk” – to niezawodny i funkcjonalny program, który jest dopuszczalny do wykonywania swoich zadań. Dlatego omówimy dzisiaj jak skonfigurować program Outlook

Pierwszym krokiem jest dostosowanie klienta do swoich osobistych wymagań. Przede wszystkim, trzeba zawsze widzieć pasek narzędzi, który w menu „Widok” trzeba wyśledzić „układ”. W oknie dialogowym, które będą musiały odłożyć pola wyboru interfejsu niezbędne punkty i kliknij „OK”. Używanie „Okienko podglądu” użytkownik może wybrać, który będzie wyświetlać podgląd wiadomości: dno lub bok. Tak jak skonfigurować program Outlook często potrzebne dla użytkowników domowych (w tym firma wykonuje administratorów), to konfiguracja interfejsu jest czasami bardzo ważne.

Jeśli trzeba dostosować pasek narzędzi, a następnie ponownie wybrać opcję „Widok”, przejdź do „układów”, gdzie jest to konieczne, aby znaleźć ważny element „Ustawienia”. W szczególności, tutaj można zmusić program Outlook do wyświetlania napisów do przeprowadzania kontroli, co jest szczególnie ważne dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników. Za pomocą przycisku opcję „Zaawansowane”, można łatwo dodać do swoich nowych przycisków paska narzędzi niezbędnych dla ciebie. Kolejność wyświetlania jest konfigurowalne ikony z strzałki „góra” i „w dół”. Jak widać, konfiguracja programu Microsoft Outlook jest dość logiczne i łatwe do przenoszenia, nawet dla początkujących.

A teraz omówimy natychmiastowe utworzenie konta do odbierania poczty. Już pierwszy bieg „Autluk” poprosi o stworzenie „uchetku” Żądanie swoje imię i nazwisko. Nawiasem mówiąc, nie są zobowiązani do rejestrowania się w polu, aby podać swoje dane, aby można było przywrócić nawet dowolny zestaw znaków. Ponadto, podobnie jak każdej konfiguracji programów pocztowych, Setup Microsoft Outlook będzie wymagać, aby wpisać swój adres e-mail. Oczywiście, w tym przypadku, napęd „left” informacja nie jest: przeciwnie, zalecane jest, aby dokładnie sprawdzić poprawność danych wprowadzonych przez użytkownika.

Następnie przejdź do konfiguracji serwera poczty przychodzącej (POP). Rozważmy na przykład wspólną sprawę, gdzie użytkownik ma okno na „Meyl.ru”: adres strun będzie typu „pop.mail.ru”. Mamy nadzieję, że wszyscy użytkownicy komputerów, którzy muszą wiedzieć, jak skonfigurować program Outlook, problemy z nim nie występuje. Poradzić sobie z powodzeniem, należy wypełnić informacje dotyczące serwera poczty wychodzącej. Ze względu na ustawienia domyślne wyżej wymienionych dostawców, ciąg będzie wyglądać następująco: „smtp.mail.ru”. Po raz kolejny sprawdzić pisownię wszystkich podanych informacji. Pamiętaj, że nawet dodatkową literę lub przecinek, co może robak jego droga do adresu doprowadzi do niemożności odbierać wiadomości ciebie.

Wszystko! Jesteś w pełni przygotowany klient e-mail, aby otrzymywać wiadomości. W ostatnim oknie dialogowym, prawo (!) Wpisz swoje osobiste hasło uzyskane od dostawcy poczty e-mail, a następnie kliknij przycisk „Dalej”. Po upewnieniu się, że zostało wprowadzone informacje, można pisać i wysyłać wiadomości e-mail.

Mamy nadzieję, że w naszym artykule, nauczyłeś się, jak skonfigurować program Outlook. Powodzenia w korespondencji!