410 Shares 6027 views

Poligamiczne człowiek – to jest … Co jest poligamiczne rodziny?

Patrząc w słowniku, można zobaczyć, że poligamicznych człowieka – człowieka, który jednocześnie utrzymuje stosunki seksualne z kilkoma kobietami (dwóch lub więcej). Ponadto pojęcie izolowane samice poligamii.

Historia poligamii

W prymitywnym społeczeństwie czegoś takiego jak monogamia, nie istnieją w ogóle. Dla naszych przodków, poligamia była koniecznością – tylko dlatego, że może to trwale kontynuować linię rodzinną i zwiększyć swoje numery. To z kolei pozwala plemię przetrwać w trudnych warunkach. Wielkie znaczenie była hierarchia wewnątrz plemienia. Zatem bezwarunkowe prawo do dowolnego zapłodnienia samic miała lidera – najsilniejszy członek rodzaju, a po nim, w kolejności ważności innych samców malejącym. Jednocześnie jest to naturalny wybór, mimo wszystko rodzi więcej silnych i odpornych dzieci silniejszych samców. Teraz dlaczego słowo „poligamia” jest najczęściej używany w negatywnym kontekście?

Przejście od wielożeństwie do monogamy

Jak ewolucji między poszczególnymi członkami różnych plemion zaczęły pojawiać się bardziej stabilne i silne połączenie. Okazało się nawet podstaw małżeństwa. Jednak podstawą ich dalszego leżącego poligamii. Mąż może mieć dowolną liczbę kobiet na boku, ale jego żona, w przypadku cudzołóstwa groziło mocą. Nawiasem mówiąc, w taki haremy wykonań niemowlęctwie.

Z biegiem czasu, zaczął budzić wątpliwości podział nieruchomości. Postanowili bardzo prosta – ponieważ jest zdominowany przez mężczyzn w społeczeństwie, aby odziedziczyć wszystko miał również dziecko płci męskiej. Aby nie pozostawić wszystkie własności nabytej na długie życie, potomstwo cudzym, głowa rodziny musi być pewny swego ojcostwa. Tu i tam była kwestia ustalania ojcostwa. Obecnie problem ten można rozwiązać w ciągu kilku godzin – ojca dziecka i przechodzą specjalne testy, a następnie niemal natychmiast zobaczyć wyniki. Jednocześnie jedynym wyjściem było monogamiczne małżeństwo.

Wielką rolę w umacnianiu i rozwoju monogamicznym małżeństwie odgrywała religia. Rozwijanie stosunków równoległych i czysto ludzkich – oprócz naturalnego instynktu swego rodzaju przedłużenie zaczął odgrywać rolę uczucia, uczucia.

Czy to prawda, że wszyscy ludzie są poligamiczne?

Wielu przedstawicieli silniejszej płci, aby uzasadnić swoje romanse, ponieważ są poligamiczne przez naturę i nie mogąc się oprzeć wpływ instynktów. Samo nasuwa się pytanie: „Być może poligamiczne człowiek – czy to w porządku?” Spróbujmy zrozumieć.

Dlaczego ludzie są poligamiczne? Uważa się, że powodem rzeczywiście leży w starożytnym instynktu – prymitywne mężczyźni próbuje zapłodnić jak największą liczbę samic i pozostawić jak najwięcej następców. Czy jest prawdopodobne, że te instynkty są w naszych czasach?

Fizjologicznie, mężczyźni mają tendencję do poligamii. Ale nie należy zapominać , że człowiek różni się od zwierzęcia zdolność do myślenia i działania sprzeczne z połączenia natury. Więc być wierny przez całe życie człowieka nie jest łatwe, ale możliwe. Należy jednak pamiętać, że trzeba nie tylko męża, ale żona – owijanie jego „męski” miłość, troska, zrozumienie, dając mu wszystko, co jest niezbędne do szczęścia, chroni się od niewierności. Po tym wszystkim, rzetelny i mogli być wdzięczni ludzie docenią to, co sprawia, że wybrany jeden dla niego. A przynajmniej z poczuciem szacunku nie zaszkodzi jej uczucia kampanii „lewy”.

Jednak są ludzie, którzy uważają, że cudzołóstwo z męskiej strony – jest to normalne, oni naprawdę nie rozumieją, dlaczego kobiety są tak stanowczo do tego. Oto najważniejsze – być początkowo szczery ze swoją drugą połowę, po prostu kropka «ja».

I oni mają?

Co to znaczy poligamiczne, już znalezione. Teraz pomówmy o częstości występowania mit, zgodnie z którym wszystkie zwierzęta są poligamiczne. Daleko od niego. Stosunki między płciami w świecie zwierząt jest również wykonana w różny sposób. Na przykład, niektóre ptaki zbiegają się dopiero w momencie wylęgu jaj wylęgowych i piskląt, a następnego wygląd czasowego dla nowych partnerów. Są lisy, lisy, a nawet niektóre rodzaje ryb, którzy praktykują wyłącznie monogamiczny życia. Ale, powiedzmy, bobry mogą zachowywać się różnie w zależności od siedliska.

Warto zauważyć, że w świecie zwierząt, nawet poligamiczne mężczyźni próbuje zapłodnić silnych zdrowych kobiet. Poligamiczne mężczyzna ukrywa się za swoim instynktem, prawdopodobnie nawet nie myśleć o prokreacji i przeżycia. Przynajmniej w tym przypadku będzie musiał wybrać dokładnie te kobiety, które teoretycznie mogłyby przenosić i rodzić zdrowe dzieci (silny, o szerokich biodrach, a nie tylko z pięknym biustem). Jeśli nie, to mówić o poligamicznych – nie więcej niż pustymi słowami, by usprawiedliwić swój brak dyscypliny.

Zalety poligamicznych związkach

Tak, poligamiczne związki – jest formą kontaktu między mężczyznami i kobietami, w których jeden partner komunikuje się z kilkoma osobami odmiennej płci (tak, poligamia nie jest specyficzna tylko dla mężczyzn, ale także niektórych kobiet).

Pomijając kwestie moralności i przyjrzeć się, jakie korzyści mogą być poligamiczne rodziny. Wystarczy pamiętać, że nie chodzi o jednorazową niewierność, a na tej poligamicznych rodziny (jak w krajach arabskich, gdzie człowiek może być kilka żon). I to jest cała rodzina, gdzie każdy element ma swoje obowiązki, prawa, i tak dalej. D.

Faktycznie, główne korzyści z poligamicznych rodzin:

  • w zakresie biologii różnorodność aktywności seksualnej ma korzystny wpływ na żywotność potomstwa;
  • poligamiczne rodziny – dość trudny etap dla kobiety, a jeśli tak, to zgadza się z nim, to tylko pod względem zamierzonego aranżacji;
  • jako konsekwencja poprzednim akapicie – współczynnik rozwodów w rodzinach poligamicznych jest praktycznie zerowa.

Dodatkowo warto wspomnieć, że ludzie mogą mieć wiele żon (w krajach, gdzie jest to dozwolone) tylko wtedy, gdy posiadają wystarczające środki, aby zapewnić cały harem. Jest to swego rodzaju żony „Sultan” będzie 100% pewność, że ich dzieci będą nigdy w niczym nie będzie potrzebował nie będzie głodny i dostać przyzwoite wykształcenie.

Wady poligamiczne związek

Porozmawiajmy o wadach. Przede wszystkim, poligamiczne człowiek – człowiek, który musi zapłacić każdy jego partner wystarczającej uwagi. Zarządzaj delikatnie mówiąc, trochę. Chociaż pod względem korzyści materialnych, nikt w rodzinie nie brakuje, pewien dyskomfort psychiczny może jeszcze nastąpić.

Nie powinniśmy myśleć, że poligamiczne małżeństwa mogą być wykorzystane, i że z czasem, podpowiedź zazdrości nie będzie. Najprawdopodobniej będzie to po prostu trzeba zaakceptować jako nieunikniony fakt, ale nie więcej.

Na wszystkim zauważyć, że w poligamicznych człowieka i bez rozpraszania swoją uwagę na kilku partnerów, dzięki czemu mniej czasu dla dzieci.

Poligamia i mentalność domowy

Ktoś może zgłosić sprzeciw i cytować jako przykład poligamiczne rodziny szczęśliwy Wschodniej. Jednak kilka czynników należy wziąć pod uwagę. Przede wszystkim, poligamia nie jest zabronione przez islam (w przeciwieństwie do chrześcijaństwa, rozpowszechniony w naszym kraju). Po drugie, dziewczęta wychowywane są w tej kulturze od najmłodszych lat, są psychicznie przygotowani na możliwość stać się „starszy” lub „junior” żona.

Należy również pamiętać, że w świecie arabskim Jednocześnie kobiety mają praktycznie żadnych praw. Ale nasze dziewczyny spadły pod potężną rozbudowę obecnej jest mało prawdopodobne, aby móc dzielić się mężczyznę z kimś innym. A ponieważ legalizacji małżeństw poligamicznych w naszym kraju, najprawdopodobniej, nie doprowadzi do niczego dobrego – odpowiedni fundament psychologiczny, utworzonej przez wieki, bo po prostu nie robi.

Czy istnieje żeński poligamia?

W przeciwieństwie do mężczyzn, kobiety nie mają tło historyczne tego zjawiska. Odpowiednie mechanizmy kodu genetycznego z płci nie istnieje. poligamia kobiet – nie ten drugi, jako zjawisko psychologiczne, a nawet odchylenia od normy. Po tym wszystkim, dziewczęta są genetycznie zaprogramowane, aby nie fakt, że posiadanie dzieci przez coraz większej liczby mężczyzn, a następnie wybrać najbardziej mocny, wytrzymały i inteligentny członek gatunku i do rodzenia potomstwa od niego. W rzeczywistości, poligamiczne kobiety przejść przez kod genetyczny i jego naturalnego przeznaczenia.

Jak radzić sobie z poligamii?

Bez względu na to, jak traktujemy to zjawisko, poligamicznego człowiek – jest to zjawisko powszechne. I jedynym logicznym wyjściem z tej sytuacji – aby zrobić wszystko co możliwe, aby upewnić się, że partner był tak szczęśliwy i zadowolony, że nie był w stanie usłyszeć zew natury.