410 Shares 5715 views

Ciekawostki o pozie Doggie stylu

Wiele par chętnie angażują się w pieska stylu. Ten artykuł będzie mówić o cechy, zalety i wady tej pozycji.


Trochę w stylu pieska

Ta pozycja nazywa się w różny sposób. „Na kolana”, „jak pies”, „człowiek za”, etc. W rzeczywistości, ta wersja współżycia jest znana od czasów starożytnych. A i teraz, i wcześniej otrzymał zarówno dezaprobatę i podziw.

Dzisiaj ta pozycja jest bardzo popularny. Pozwala doświadczyć ani nieporównywalne uczucie dla obu partnerów. Szczególnie nadaje się do namiętnej natury i aktywnych, którzy lubią szybki i nawet trochę seksu szorstkiej.

historia

Inną nazwą „stanowią levretki”, był spowodowany jednobrzmiące rasy psów. Te miniaturowe zwierzaki kończyn przednich znacznie krótsza niż z tyłu. Dlatego ich z powrotem ma niewielkie nachylenie.

Kiedy kobieta, będąc w tej pozycji, stojąc na czworakach, to po prostu wygląda jak Greyhound. Po tym wszystkim, ona również musi być seksualnie wygiąć do tyłu. To jest – bardzo ekscytujące widowisko. A rzadko człowiek może spokojnie patrzeć na kobiety w pozie Doggie stylu. Zdjęcia i filmy z takich działań może szybko wywołać to gorące pragnienie.

Urządzenia psina stylu

Oczywiście, ta pozycja nie jest zbyt romantyczny. Brak kontaktu wzrokowego, kochankowie nie mogą całować się nawzajem, i tak dalej. Jednak dla człowieka otwiera bardzo ekscytujące „Panorama”. Widzi najciekawszą część ciała partnera, bezpłatny pieścić jej piersi. Pose spodvigaet dość aktywną i namiętny kopulacji.

Jednocześnie, kobieta – na czworakach. Człowiek wchodzi ją od tyłu klęcząc.

sensacje

Doggie Style – postawa, w której głęboka penetracja. Dlatego podczas uczucie intymności jest bardzo jasne. Także podczas stosunku jest stymulowany przez słynnego punktu G.

Podczas seksu, można zmienić kąt i głębokość penetracji. Ponadto, proces ten może kontrolować mężczyznę i kobietę. Dame, na przykład, trochę silniejszy lub słabszy zgiąć plecy.

Zalety doggy-style

Człowiek może łatwo pieścić partnera łechtaczki, który przyczynia się do zadowolenia podczas stosunku. Podczas tego seksu kobieta może wyzdrowieć multiorgazm – zarówno łechtaczki i pochwy. Podczas partnera seksualnego może całować i pieścić całe ciało swojej pani.

Ponadto w sąsiedztwie każdy może skupić się na osobistej przyjemności.

braki

Jednym z głównych argumentów krytyków – że mężczyzna wyraźnie dominuje proces. Stanowią również bezpośrednio związana z parowania zwierząt.

Inną wadą – konieczne jest, aby nie zapomnieć, aby być ostrożnym. Zbyt głęboka penetracja może powodować dyskomfort, a nawet kobiety ból.

Gdzie mogę ubiegać doggy-style?

Stanowią jest bardzo wygodne, dzięki czemu może być stosowany w niemal każdym środowisku. Szczególnie uderzające są emocje, jeśli seks jest spontaniczny. Jednym słowem, włączyć wyobraźnię i spróbuj zacząć!

Oczywiście, pozycja „psa” nie jest zbyt związany z pierwszym dniem lub romantyczny wieczór. Dlatego wielu z nich nie skorzystać z tej pozycji na początku ich związku, trzymać go na później.