419 Shares 3164 views

Większość dobry powieść tajemnica: Lista, opis, fabuła i opinie

Mistyczne zjawisko zainteresowany ludzkość przez cały czas. Nawet religia – nie ten drugi, jak pojęcie istnienia niewidzialnej substancji. Niewyjaśnione zdarzenia, które ludzie obserwowali, interpretowane jako obecność siły wyższej – dobre lub złe. Wpływa na społeczeństwo w przekonaniu nieziemskich sił, a do dziś, choć wiele można się z nim i nie zgadzają. Okres ktoś z fascynacji „opowieści grozy” Mistycyzm ograniczała dzieci, a ktoś w dość świadomego życia studiujących niezwykłych fal ultradźwiękowych i promieniowania, próbuje dowiedzieć się, czy istnieje życie na innych planetach lub równoległych wszechświatów, przez które blisko zwykłym, ziemskim wymiarze nie inne życie.

Tajemnica powieść – najbardziej złowrogie tworami kinie

Kino wygenerował dużo filmów z mistycznym składnika, w których występują bohaterowie z niezwykłych wydarzeń. Podgatunek tajemnicy, która jest szczególnie popularna – nasz dzisiejszy temat. Dobra powieść tajemnica może zawierać kilka ciekawych wątków: tu i niewytłumaczalne siły i znaki magiczne i podróż w czasie i przestrzeni … Ale wszystko, co jest wymagane od takiego filmu – stres psychologiczny, który obejmuje widza od samego początku i nie pozwala przejść do końca widzenia , Ponury, przerażający, niespodziewane, ciekawe – ten artykuł zawiera najlepsze mistycznego thrillera z nieprzewidywalnym wynikiem, podjętych w ciągu ostatnich kilku dekad.

1970:

W XX wieku z filmów mistycznej opowieści stały się bardzo popularne. Zaczęliśmy strzelać do nich przez długi czas. Nawet wtedy, to został wydany za dobrą powieść Tajemnica w latach 70-tych ubiegłego wieku. Lista najlepiej przedstawiony Państwu poniżej.

The Wicker Man (1973). Komisarz policji wysłany na wyspę niedaleko Szkocji do zbadania sprawy brakującego moll dziewczynki. Ale mieszkańcy wyspy, wydaje się zupełnie niezainteresowany w rozwiązywaniu przestępstw: Świadkowie Sierżant GOVI dziwne rytuały, który posiada wszystkie miejscowej ludności, praktyki kultu celtyckiego pogaństwa.

Nie oglądaj się teraz (1973). Baxter małżeństwo traci swoją ukochaną jedyną córkę w wypadku. Załamany mąż i żona są w drodze do innego kraju, by zapomnieć o tragedii. Tam spotkać kobietę, która twierdzi, że jej córka nie żyje Baxtera i stara się informować o jakieś niebezpieczeństwo wiszące nad rodzicami.

Stepford żona (1975). Para porusza się z ogromnej metropolii w spokojnej wiejskiej miejscowości Stepford. Młoda kobieta Joanna stopniowo zaczyna dostrzegać coś dziwnego w mieszkańca miasta – wyglądają i zachowują się doskonale w dobrej wierze, ale zawsze nasze plany i ich komunikację w przeciwieństwie do rozmów zwykłych ludzi. Co może być bardziej złowrogi w te piękne na pierwszy rzut oka, panie?

Egzorcystka II Heretyk (1977). Opowieść o kobiecie Regan MacNeil, który był opętany przez starożytnego demona Pazuzu. Teraz przychodzi z pomocą człowieka, który doświadczył podobnego dzieciństwo. Jest jedyną osobą, która może znać odpowiedź na pytanie „Czy zło wróci?” I pomoc głównego bohatera.

Dotknięcie Meduzy (1978). Szereg strasznych wypadków – i jednego świadka, który niezmiennie uczestniczyli z nimi, ale nie zranić. czy celowo zaplanowane były zabójstwa, czy dana osoba może powodować złe innym tylko nakazy woli? A teraz człowiek, który może wpływać na to, co dzieje się wysiłek myśli, unieruchomiony. Ale katastrofa trwa i inspektor policji pewien, że ten straszny kat przyniesie go do końca …

1980: mistyczne thrillery: lista najlepszych

Radiance (1980). Rodzina – mąż, żona i syn – poruszają się w starym, stojąc samotnie w hotelu. Głowa rodziny Jack Torrance mają obowiązek dbać hotelu, dopóki nie była pusta, bez gości w sezonie zimowym. Stopniowo do Jacka, który zaczyna widzieć duchy, otwiera świat tego zła, potępiając wydarzenia, które miały miejsce w hotelu przed.

Altered States (1980). Naukowiec Eddi Dzhessap próbuje wykryć równoległe światy, które współistnieją obok naszego realnego świata. On jest przekonany, że można to zrobić poprzez analizę podświadomości. Wyłączenie zmysłów halucynogennych, on pogrąża środka w poszukiwaniu szokującej prawdy.

Christine (1983). Arni Kanningema poświęcenie swojego samochodu poza zakresem powodu. Ale w inny sposób i nie mogą być: wspaniały czerwony „Plymouth” w 1958 roku … ma ludzki umysł. Nazwa urządzenia jest Christina. To przyciąga właścicieli samca i złamać ich wolę.

Martwa strefa (1983). Młody człowiek, budzi się po wypadku, znajdzie się w paranormalnych zdolnościach. Dar przewidywania przyszłości może pomóc wielu ludziom, a może uczynić głównym bohaterem pionkiem w rękach możnych.

Otchłań (1989). jednostka wojskowa musi odnaleźć szczątki statku, który zatonął w najbardziej niebezpiecznych głębin oceanu. głowic jądrowych na pokładzie tego statku, pilna potrzeba, aby go rozbroić. Sinking do głębokości rozpoznania żołnierzy w obliczu strasznego zjawiska …

1990: mistyczne thrillery

Drabina Jakubowa (1990). Jacob Singer, który wrócił z wojny, zaczynają realizować halucynacje, bardzo zbliżone do rzeczywistości. On myśli, że te wizje są związane z utratą syna, ale okazuje się, że żołnierze, którzy służyli z nim w Wietnamie, zbyt, nie jest pozostawiony sam przerażający obsesją.

Twin Peaks: Ogniu krocz (1992). Prikvell do legendarnej serii. Dwóch agentów FBI zbadania morderstwa Lory Palmer. Dostają informację o zabójstwo innej kobiety – Teresy Banks. Tajemnicze tropy, którzy nie mogą rzucić światło na okoliczności zmusiły badaczy do poszukiwania trop w świecie zjawisk niewyjaśnionych.

W paszczy szaleństwa (1994). Dzhon Trent zostaje wysłany do małego miasteczka na zlecenie agencji, który jest uruchomiony. Tu musi znaleźć znanego pisarza i zawrzeć z nim kontrakt. Kiedy bliski kontakt z autorem książek o mistycznych sił nadprzyrodzonych, John zdaje sobie sprawę, że demony książek – nie fikcja, a oni stają się do naszego świata z pióra mistrza horroru.

Szósty zmysł (1999). Doświadczony psycholog Malkolm Krou dziecko zaczyna prowadzić terapię z samotniczki i introwertycznym chłopca, Cole, który absolutnie nie chce nawiązać kontakt. Kiedy Malcolm udaje się jeszcze znaleźć wspólny język z pacjentem, prawda jest szokująca: mały chłopiec – jedyny, który widzi duchy.

Jeździec bez głowy (1999). Do zbadania morderstwa w osadzie o nazwie Sleepy Hollow przyciąga Constable Ichabod Crane. Wszystkie ofiary ścięto, a miejscowi twierdzą, że ofiary poniósł z rąk jeźdźca bez głowy. Wkrótce nieustraszony Crane sam będzie musiał upewnić się, że sprawa złego ducha …

Filmografia mistycy wieku

Top mistyczny thriller z nieoczekiwanym końcu wzięto na początku XXI wieku. Lista jest przedstawiony uwagę czytelników poniżej.

Dobrym tajemnica powieść "Call" (2002). Miasto roi przerażające pogłoski o taśmie, po obejrzeniu których ludzie umierają w tajemniczych okolicznościach dokładnie siedem dni. Syn dziennikarza Rachel znalazł złowrogi taśmę i wyglądało to. Teraz kobieta ma siedem dni, aby zrozumieć, gdzie są ślady zbrodni, a także uratować siebie i syna.

Klątwa (2004). Dziewczynka, która przyszła na giełdzie z Ameryki, wpada w wir przerażających wydarzeń – w domu dzieją się dziwne rzeczy, a w coraz większej liczbie przypadków, morderstwo kraju. Karen odkrywa, że starożytna klątwa rzeczą, zaś objawił swą moc ze śmierci byłego właściciela domu. Dziewczyna ma bardzo mało czasu, aby uratować siebie i zatrzymać trwającą zabijania.

Egzorcyzmy Emili Rouz (2005). Kapłan, który nie był w stanie uratować życie dziewczynki podczas egzorcyzmu, jest oskarżony o morderstwo z premedytacją. Postanawia znaleźć dowody, że Emily była naprawdę opętany przez demona, i zagłębia się w świat mrocznych sił w poszukiwaniu odpowiedzi.

1408 (2007). Writer Maykl Enslin, wiele lat, opisując historię spotkań z nadprzyrodzonego zła, pełen sceptycyzmu istnienia duchów i innych mistycznych stworzeń. Podróżuje po całym świecie, mając nadzieję na coś strasznego i świadkami wspaniałego. Raz zatrzymał się w pokoju 1408, który jest notorycznie strasznych rzeczy dzieje się tam.

Paranormal aktywność (2007). Mike i Kathy, zawarli nowego domu, zdecydowaliśmy się strzelać wszystko na kamerę – aby zostawić wideo pamiątka z radosnych wydarzeń. Ale gdy zdają sobie sprawę, że ich życie interweniował coś strasznego. Strzelać niewidzialną aktywność nadprzyrodzony pomaga im w tym aparacie. Ale kiedy zdał sobie sprawę, co się dzieje, bo nie wiedzą, jak poradzić sobie z tym, co się dzieje. Sytuacja, które występują w domu, stają się coraz bardziej niebezpieczne dla jej mieszkańców …

I znowu na ekranach – nadprzyrodzone

Najlepsze mistyczne thrillery ostatnich latach zostały przedstawione do uwagi poniżej.

Poszukiwacze groby (2010). ekipa filmowa, zorganizowało reality show, w którym kilku młodych ludzi kusić losu studiując w domu, gdzie było to dziwne zjawisko, dochodzi do opuszczonego szpitala psychiatrycznego. Teraz ich zadaniem – aby utrzymać się aż do rana, są zamknięci w tym budynku i usunąć wszystko na kamerę. Być może będzie to ich ostatnia misja i kamer rejestrujących są naprawdę szokujące …

Dobrym tajemnica powieść "Astana" (2010). Rodzina przeniosła się do nowego domu, który natychmiast zaczyna wydawać złowieszczy do nich. Ale żeby zrozumieć, co się dzieje, kiedy rodzice mogli tylko ich syn Dalton zapadł w śpiączkę. Okazuje się, że nieprzytomny chłopiec wpada do podziemi. A kiedy się obudzi, dostać się do naszego świata przez zmysły próbując złe siły demoniczne, że przez cały ten czas pozostawały w zawieszeniu …

Mama (2013). Kilka lat temu, rodzina znika w tajemniczych okolicznościach. Podczas poszukiwania rodziców i ich dwoma małymi córkami nadal nieudanych, staje się jasne, że rodzice nie przeżyli, a dziewczyny cały czas były w opuszczonym baraku w lesie. Obawy o wychowaniu dwóch dzikich dzieci ponoszą ich wuja. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że liczba dzieci w każdej chwili niewidoczny jest ktoś kogo nazywają matkę ….

Czar (2013). Rodzice i ich pięć córek rozpocząć nowe życie w nowym domu. Okazuje się, że duchy, które żyją tutaj są przyjazne nie wszystko: rodzina ma reszta z ciągle występujących problemów i dziewcząt może być bardzo dziwny, jakby ktoś rozlicza. Rodzina prosi o pomoc do medium, który naraża ich życie na niebezpieczeństwo, starają się pomóc obecnych mieszkańców tego dziwnego domu.

Dobrym tajemnica powieść „telekineza” (2013). Normalny licealista Carrie cierpi despotyzm religijnie fanatycznych matki. W szkole i na dziewczynki ciągle zastraszany rówieśników. Ale gdy przychodzi do końca: w niezabezpieczonym Carrie pojawia straszną siłę, z którą chce się dostać nawet przestępcy.

Recenzje: którzy lubią mistyczne thrillery?

Recenzje powyższych filmów, w większości pozytywne. Mistyczny thriller – gatunek, który smak fanów grozy, fantazji, baśni i opowiadań detektywistycznych, przestępczości i filmów historycznych. W zależności od kierunku myśli reżysera, mistyczne fabuła może być wpisany w absolutnie każdym filmie. Wśród współczesnych odbiorców w ostatniej dekadzie wzrosła popytu mistyczne filmy na aktualne tematy związane z nowoczesną technologią – filmy, rzekomo wykonanych na amatorskie kamery bohaterów narracji (pseudo-dokumentalnych) i zdjęcia, gdzie coś nadprzyrodzonego dotyka ludzi w całej przestrzeni Internetu.

Miłego oglądania!