521 Shares 5933 views

„Metro”, przeglądy filmowe i opis

„Metro” – film o opinie, które brzmiały wszędzie w 2012 roku w Rosji, nie usunięte tak wiele zdjęć w gatunku „katastrofy”, więc premiera dramatu Antoniego Megerdicheva zamienił się w prawdziwego zdarzenia kina. Jakie wrażenie spowodował krytyków filmowych i widzów?


Twórcy obrazu

„Metro” – film o opinie, które zostały napisane w każdych głównych gazet i czasopism wydawnictw w Rosji. Retsenzory zauważyć, zarówno pozytywne, jak i negatywne strony obrazu. Wśród ogólnej hałasu było jedno – rzeczywiście było to wydarzenie w świecie kina. I „Metro” to wydarzenie jest premier wstążka-katastrofa.

Film (Film zostanie pokazany poniżej) w tej sprawie, w rzeczywistości nie jest szczególnie oryginalny: najpierw jest jakiś wypadek, który obejmuje grupę ludzi, wówczas znaki na ekranie starają się ratować swoje życie. Przetrwać, oczywiście, nie wszystkie. Osobliwością taśmy polega właśnie na tym, że został on nakręcony w Rosji. Rosyjskie projekty kina w tym samym gatunku – to rzadkość.

Reżyser filmu została wykonana przez Antona Megerdichev – wentylator o niezwykłym kinie. Na przykład, w 2010 roku wyreżyserował thriller fantasy „Dark World”, który dla kina rosyjskiego stała się także coś radykalnie nowego i dotychczas niewidzialnych.

Scenariusz do filmu „Underground” napisał Denis Kuryshev na podstawie powieści Dmitriya Safonova. W historii filmu i książki znacznie odbiegają. Aby dodać do nasilenia działań na ekranie, scenarzyści zmienili kilka szczegółów fabuły.

Obraz „Metro” został nominowany do „Golden Eagle” i „George”, ale wygrał tylko „Nick” za pracę kamerzysty.

Proces fotografowania

Największym problemem dla załogi projektu było realistycznie odtworzyć metra. Film, którego ujawnienie pozwala nam zrozumieć, że akcja toczy się w Moskwie, w rzeczywistości nakręcony w Samarze. serwis metro Moskwa jest zabronione żadnej strzelaniny na swoim terytorium.

Następnie załoga Anton Megerdicheva postanowił odwołać się do głów w metrze w Mińsku. Ale wkrótce na Białorusi wystąpił atak tuż przy stacji metra „Październik”. Od pomysłu, aby przenieść fotografowanie w Mińsku w wyniku musiała zostać porzucona.

Ku wielkiej radości grkppy dał pozwolenie na strzelanie Metro w Samarze. Przewodnik go nawet umieszczono zdjęcia wagon do przewozu załogi. W miejscu przyszłych działań ekranu stała stacja „Moskiewski”, „Borodino” i „Alabinskaya”. Oczywiście, w filmie są fikcyjne nazwy.

Większość procesu wytwarzania folii, aktorzy spędził w wodzie. Nie zawsze dostać się rozgrzać prowizorycznym „basen”, więc wykonawcy w ramach regularnych ubrania umieścić na kombinezony ocieplenia.

Musiałem ciężko pracować i dekoratorów. Kopalnia, której główni bohaterowie wędrują w poszukiwaniu wyjścia, jak również niektóre z tuneli zostały stworzone specjalnie na potrzeby filmu.

„Metro” (film): opis i opinie, podsumowanie działka

Obraz „Metro” zaczyna się od krótkiej znajomości z życia głównych bohaterów. Przed nami jest obraz przykładowej rodziny mężczyzny Andrey Garin i jego żona Irina gaworzenia. Jako kobieta po spotkaniu z kochankiem nie czekać zbyt długo, aby wrócić do domu, Andrew musi podjąć swoją córeczkę do szkoły osobiście. Więc dostać się do stacji „ogrody” w moskiewskim metrze.

Film, którego ujawnienie nie wygląda tak ekscytujące, jak działanie bardzo ekranem błyskawicznie zamienia się w ekscytującą thrillera. Pasażerowie podróżujący w wagonie metra, omawiając ich sprawami i snuć plany. Ale w pewnym momencie przepływa woda leje się przez otwór w tunelu bezpośrednio do pierwszej struktury karetki z ciężkiego gruzu.

Niektórzy pasażerowie giną pod gruzami, a niektóre – w panice. Pozostali ludzie wyskakują z samochodów i spróbuj się wydostać, ale szyna kontakt jest nadal generuje prąd w wodzie, a wielu ludzi umiera z powodu uderzenia przez wyładowanie elektryczne.

Przypadkiem przeżyło tylko kilka osób: wśród nich Andrei Garin, jego córka Xenia i kochanka Irene. Przez cały film, to mała grupa ludzi będzie próbował za wszelką cenę uciec z podziemnej pułapki.

"Metro" (film): aktorzy, fotografia. Sergei Puskepalis jak Andrei Garin

Andrey Garin – bohater filmu „Underground” i wymawiane bohatera. On jest chirurgiem w szpitalu, spinning jak wiewiórka w kole, ratuje życie. Nie zapomnij, aby dbać o swoje dziecko. Kontrast jest niewierna żona Irina.

Po Garin powraca ze zmianami i odkrywa, że jego córka nikt wziąć do szkoły. Tutaj, niestety, samochód się zepsuje, więc ojciec z dzieckiem na dół do metra. Po przejściu kilku stacji, Garin z Ksjushej trafia do strasznej katastrofy. Cudem, ojciec i dziewczyna przeżyła. W trakcie imprez muszą przejść przez wiele prób razem. I za każdym razem Garin pokazuje jego najlepszej strony. W dużej mierze dzięki niemu grupa kilku osób z powodzeniem wysiadł z zalanym metrze.

Film, obsada jest wystarczająco dobry, poszedłem do filmografia Siergiej Puskepalis – grał chirurga Garin. Aktor można dostrzec także w dramacie „Lodołamacz”, „Bitwa Sewastopola” i „Owl Creek”. Puskepalis także reżyser teatralny i Honorowy Artysta Rosji.

Anatolij Bieły jak Konstantinova

Anatolij Bieły – stałym gościem w wielu rosyjskich serialu. W 2000 roku rozpoczął karierę w części bit w "zespół", "Kings of rosyjskiego detektywa", "Diary of a Killer" "Kamenskaya 3". Biały pierwszą główną rolą była w dramacie „Obsession”, gdzie stał się partnerem w dziedzinie fotografowania Tatiana Arntgolts. Następnie Anatolij Aleksandra Uvarova grał w telenoweli „talizman miłości.” I na ekranie w formie antybohatera pojawia się stale Biały. Potem, oczywiście, sytuacja uległa zmianie. Ale aktor znów miał okazję zagrać czarny charakter pierwszej klasy w thrillerze „Metro”.

Film otrzymał mieszane recenzje. Ale aktorzy odgrywają wnieść roszczenie rzadko. Zwykle publiczność zareagowała i Anatolij Bieły jako samolubnego biznesmena Konstantinov. Vlad śpi z Irinoy Garinoy, stopniowo zmniejsza się z nią rozwieść. Podczas katastrofy odnajduje się w tym samym wózku z mężem i córką. Jednak Konstantyn nie zapisywać je w dobrej wierze oraz podnieść swoją „wartość” w oczach kochanki.

W krytycznej sytuacji, narcystyczne Konstantinova szybko oddać nerwy. Ma dużo zamieszania, uszczypliwość zaczyna mówić przeciw „towarzyszy niedoli.” Jeszcze Vlad udaje się uciec na gotowym zdjęciu razem z Garin i jego córki.

Aleksey Bardukov jak Denis Istomin

Kto jeszcze z najsłynniejszych aktorów świeciły w „Metro” (film)? Recenzje od krytyków i publiczności pozytywnie ocenić grę Aleksiej Bardukova – absolwent Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Młody aktor w roli filmowej Denis Istomin, który również stał się ofiarą poważnej katastrofy w metrze.

Denis przed tragiczne wydarzenia wszechczasów spotkać w wagonie metra z uroczej dziewczynki, Alice. Jednak flirty para została przerwana strasznym wypadku i rozdrobnić. Następnie, Denis i Alice próbowała trzymać się razem i nie tylko pomógł siebie w sytuacjach awaryjnych.

Aleksey Bardukov w filmie jest usuwany rzadko, ale jego filmy są ciekawe prace. W 2004 roku, był w towarzystwie Władysława Galkin i Kirill Pletnev stał się bohaterem wojskowej serii „Commando”. W 2009 Bardukovu powierzono główną rolę w przygodowym „The Game”. Bardukov grał Garkushi porucznik w serii filmów detektywistycznych „Mosgaz”, „Egzekutor”, „Pająk” i „Szakal”.

Ekaterina Shpitsa jak Alicja

Ekaterina Shpitsa wdarł się na ekranach telewizyjnych z serialu „The Circus księżniczki” i „Jaskółcze Gniazdo”. Ambitna dziewczyna z Perm zaryzykowałem i przeniósł się do Moskwy, gdzie później był w stanie stać się popularna aktorka.

Ze względu na jego wygląd maleńkiej Spitz miał dużo czasu, aby grać nastolatków i dzieci. W wieku 24 lat, mogła łatwo przejść do dziewiątej równiarka, a ten skorzystał z producentów serialu „Kate. Historia wojskowości” W tej dramatycznej aktorka zagrała młodą pielęgniarkę do szpitala wojskowego, do którego wszyscy nieszczęście nawiedziło nagle wraz z nadejściem Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

Zapalił się Spitz i prowokacyjny tragikomiczności „burdel Lights”, grając prostytutkę Zinka-Hitler. Potem był film „Underground”.

Odpowiedzi otrzymał pozytywną pracę Spitz w dramacie biograficznym „Poddubny”, gdzie zagrała żonę legendarnego strongman. W 2016 roku Katarzyna zagrała w dramacie „Załogi”, grając wyłożenia stewardesa, cierpienia awarii.

Inne role wykonawców

Kto został zaproszony do drugorzędnej roli w filmie „Metro”?

Widzowie gości o obsadzie projektu były tylko w pozytywny sposób. Jak mogłoby być inaczej, kiedy nawet drobne epizody były zajęte przez gwiazdy?

Swietłana Chodczenkowa ( "Viking") grał w projekcie A. Megerdicheva roli Irina Garin. Jednak czas ekran wykonawca nie było tak wiele: kilka scen na początku filmu, plamy w środku i ostateczne.

O ile organicznie aktorka wygląda w roli zdrajcy, to już inna kwestia. Swietłana parał się różnymi obrazami, raz jeszcze zagrał seryjnego mordercę Lady Bathory. Ale pamiętnej roli piękna jest ledwie nadaje się do Khodchenkova. Raczej bardziej prawdopodobne, aby zobaczyć go jako pozytywne w każdym znaczeniu tego bohaterki.

Film „Granicy Gwiazda. Taiga powieść „Elena Panova pojawił się przed publicznością w postaci kobiety pitnej, Galina, który został uwięziony w zalanych podziemnych i zmarł z powrotem w środku filmu.

Stanislav Druzhnikov ( „Voronin”) jest również na ekranach nie długo: w zależności od historii, jego postać Michaela kurier zmyte przez strumienie wody w tunelach metra.

Aktor Aleksander Jakowlew ( „Admiral”) odegrała maszynistę. Pojawił się w ramce, i Kirill Pletnev ( „sabotażysta”) w roli dziennikarki NTV Nazimova. Moskwa szef policji Vladimir pojawiła Yumatov ( "Mosgaz").

Komentarze pracownicy metra

Dla widza, nie oddany do zawiłości metrze, dramat Antona Megerdicheva wygląda całkiem realne. Naturalnie powstaje pytanie, czy w rzeczywistości jest to sytuacja, która opisuje film „Metro”?

Liczba kierowców i pracowników metra są zredukowane do powszechnej opinii, że obraz pobierany opisuje działanie serwisu metra, a jego urządzenia jako całości. Pracownicy metra byli pewni, że taka sytuacja nie może nastąpić co do zasady. Zorientowani w kwestiach technicznych ludzie wydają kompletny nonsens, pewne sytuacje i zwrotów akcji, który opisuje film „Underground” (Rosja).

Recenzje doświadczonych ludzi, oczywiście, ważne. A ekipa filmowa na etapie tworzenia scenariusza miały zastosowanie do specjalnego konsultanta na temat tych zagadnień. Z drugiej strony, na zdjęciu – rozrywka, to nie ma być autentyczność dokumentalny. A jeśli więcej niż połowa publiczności przesiąknięte atmosferą strachu, że doświadczenie ludzi w czasie katastrofy, to już jest sukces.

Recenzje krytyków

Co zawodowi krytycy film o filmie „Metro”? Film zdobył uznanie krytyków w dużej mierze pozytywne: 85% retsenzorov nazwany projekt godny uwagi.

The Village korespondent zauważyć, że film-katastrofa najważniejsze – jest to wyświetlacz techniczny na ekranie samej katastrofy. Efekty Specjalne publiczność spełnione, a śmierć z dodatkami wydawało się dość prawdopodobne. W związku z tym, że taśma jest utrzymywana w wynalazczej gatunku.

Były też negatywne komentarze. Felietonista gazety „Kommiersant” widziałem w filmie „Underground” państwowej propagandy. Nie lubił, że w końcowym obrazie epickich bohaterów nie mógł pierwsza próba wydostać się z kanalizacji, a później uratowany usługę MOE. Krytyk zobaczył w tej działce wykręca brakiem logiki i zakończyła przegląd uznając, że film nie jest sukcesem.

widzowie gości

Film „Underground” Opinie Widzowie dostaje o tym samym charakterze, jak również opinie od krytyków. W swoich komentarzach, publiczność przyznaje, że wygenerowana rosyjskiego filmowej katastrofie przebiegała z wielkim sceptycyzmem. Jednak obraz był bardzo konkurencyjny. Strumienie wody, które zostały opracowane z wykorzystaniem efektów specjalnych, bardzo realistyczny wygląd. W chwili, gdy sufit zawalił się na wagonach metra, powoduje również trema.

Obserwujący mniej skrupulatnie spoglądając na działkę, więc nielogiczne chwil, nawet jeśli nie były one szczególnie zauważony. Na przykład, nie jest łatwo uwierzyć, że powołując się na rosyjskich służb przypadkowy, metro straciły z oczu poważny problem. Być może wydawało się realne dane techniczne maszynistów i innych doświadczonych ludzi nieprawdopodobne. Ale ogólnie rzecz biorąc sytuacja jest bardzo rozpoznawalna.

ocenił film na stronie IMDb wynosi 6,6 punktów. Kinopoisk pochwala pracę Anton Megerdicheva 7,2 punktów. Z tego wynika, że co najmniej raz film katastrofa „Underground” jest warte obejrzenia, aby taśma własną opinię.