354 Shares 7986 views

Taisiya Povaly – biografia, zdjęcia, mąż i życie osobiste

W dzisiejszym show biznesie, są ludzie, którzy pochodzą z tej samej piosenki w tym samym dniu, ale są tacy, którzy pozostają w nim przez długi czas. Taisiya Povaly, którego biografia jest interesująca dla każdego należy do tych, którzy mieszkają na miejscu przez dłuższy czas. Świeci jak gwiazda pierwszej wielkości, ale nie miga, jak meteor. I mamy nadzieję, że jej praca będzie nadal zachwycać fanów na całym świecie.


Dzieciństwo i Edukacji

Taisiya Povaly, biografia jest omówione w tym artykule, urodziłem się w okolicach Kijowa, 10 grudnia 1964 roku. Kiedy dziewczynka miał trzy lata, jego rodzice przenieśli się z Shamraevka siedział w Białym Kościele. Jest to gwiazda przyszłości i ukończył zwykłej szkole muzycznej. Ty kontynuował szkolenie w szkole muzycznej w Kijowie po nazwie R. Gliera poprzez prowadzenie i działu chóralnej. Jednocześnie była zaangażowana w wokalu akademickich, przynosząc do wykonywania doskonałości klasycznych dzieł, oper i romansów. Nauczyciel surowo zabronił dziewczynę nie do wykonania, ale nawet słuchać muzyki pop, wierząc, że może zepsuć smak niej. Musiała być znakomitym śpiewakiem operowym, ale los postanowił inaczej. Na szczęście dla nas wszystkich.

jego kariera

Taisiya Povaly, biografia jest ciekawy i różnorodny, nie raz podbił scenę. Podczas gdy przyjaciele i nauczyciele przewidział karierę jako śpiewak operowy, dostała pracę pracę w Kijowie State Music Hall. Początkowo śpiewała w grupie, a następnie zaczął występów solowych. Pierwsze doświadczenie touring Taya otrzymał tam, bo ona codziennie ćwiczył dwa lub trzy koncerty. Siedem dni w tygodniu, kładąc się na w pełni.

Droga przez ciernie

Kilka razy Taisiya Povaly, biografia, która może przypominać bajkę o Kopciuszku, udział w różnych konkursach. Choć jury obchodzony jej profesjonalizmu i talentu, nagroda nie jest przyznawana do niego. Dlatego tak słodko było zwycięstwo w 1990 roku w ZSRR Radio Konkursu „New Names”.

W 1992 roku nastąpił kolejny wydarzenie, które zmieniło życie dziewczynki dramatycznie: spotyka się z Igorem Lihutoy. To pod jego ścisłym kierownictwem Taya odbiera pierwszy uznanie i sukcesy na scenie. W 1993 roku, w imieniu konkurencji Vladimir Ivasyuka Povaliy otrzymał pierwszą nagrodę i Grand Prix, wygrał „słowiański Bazar” w Witebsku. Gwiazda obok Kariera rozwijała się szybko. Otrzymała tytuł najlepszego piosenkarza muzyki pop w konkursie „Nowe gwiazdy starego roku”, w 1996 roku otrzymała tytuł zaszczycony Artysty Ukrainy. Lista piosenkarka nagradzane są zarejestrowane jako takich tytułów jak „Gwiazda etapie roku” (1996, 1998) w ramach programu „Man of the Year”, „Narodowy Artysta Ukrainy”, kobieta ma Orderem św Nikolaya Chudotvortsa, św Stanisława, „Chwała lojalności wobec Ojczyzny” St. Anne.

Przeboje Taisia

Bardzo utalentowana wokalistka Taisiya Povaly. Biografia to nie jest łatwe, bo jechał do sławy przez długi czas. dziewczyna uznanie dostał się do wieku 29 lat po wygraniu międzynarodowego i bardzo prestiżowym konkursie „Słowiański Bazar”. Wynika to z faktu, że przez cały ten czas nie była w repertuarze przeboje. Dopiero po pracy z Igorem Lihutoy w końcu pojawi. Specjalnie dla Tai każdy producent Alexander Yaremenko napisał piosenkę „Kohannya panelu” ( „pudełka z miłości”), co pozwoliło jej wygrać dwa prestiżowe konkursy i zdobyć serca milionów ludzi w kraju. Następne były "Just Taya", "włącza", "Knockin„on Heaven", "Thistle", "Sweet Sin", a następnie wspaniałe kompozycje, wykonywane w duecie z uznanymi gwiazdek (Iosif Kobzon, Nikolai Baskov).

repertuar gwiazda

Bardzo interesująca osoba Taisiya Povaly. Biografia (jak stare piosenkarka nie jest trudno znaleźć – w tym roku będzie to 50), albumy i repertuaru zainteresowanych jej fanów. Warto zauważyć, że repertuar piosenkarki jest bardzo różnorodna, więc łatwo jest wykonać klasyczną, jazz, pieśni ludowe i muzykę pop. Hity na niej pisać legendarnych mistrzów naszych czasów: Konstantin Meladze Jurij Rybczyński i Eugene, Gennadiy Krupnik, Aleksander Złotnik, Igor Stetsyuk, Oleg Kharitonov, Lilia Ostapenko Oleg Makarevich Valery Sierow, Olga Tkach.

Wszystkie utwory Taisia wykonuje na scenie, ułożone w albumach. I związane z nimi ciekawy zwyczaj. Kiedy wokalista nagrał nową płytę, producent (i mąż w jednej osobie) nadaje jej piękny kapelusz.

szczęście damska

Piękne i udane kobieta jest bardzo szczęśliwy w życiu codziennym. Pierwszy mąż Taisiya Povaliy – Vladimir – dał jej nazwę i jedynego syna. Poznali się, kiedy studiowałem. Vladimir był w tym czasie już znany aranżer i kompozytor. Ale po jedenastu latach małżeństwa para zerwała bo los przyniósł piosenkarka z nowym mężczyzną.

Igor Lihuta zmienił życie Tai góry nogami. Był to człowiek, który nie miał żadnego związku był najlepszym perkusistą na Ukrainie, i wierzył w nią więcej niż wierzyła w siebie. Spotkał przyszłą żonę na planie programu noworocznym. Oni natychmiast lubiłem siebie, a rok później zaczął żyć razem. Nie wahaj się podzielić Lihuta z drugą żoną i pierwszą Povalii opuściła męża. Dziś Igor Thais są bardzo zadowoleni, a ich twórczy tandem można bezpiecznie uznana za jedną z najsilniejszych i najbardziej udanych na scenie muzycznej na Ukrainie.

Zamiast epilogu

Dziś gwiazda znana i nie kochał tylko na Ukrainie, ale w całym byłym ZSRR. Dobra kompozycja, mistrzowskie wykonanie, pasja do pracy i duszy, osadzony w każdej piosenki są uzupełniane przez niesamowitą zdolność do pracy Tai. Profesjonalną produkcją, oczywiście, jest również ważna.

Wygląd kobiety jest zawsze godne podziwu. W swoich 49 lat, może dać szanse na wiele dwudziestu lat. W Povalii zawsze piękne włosy (jej głowa, tylko ufa panom z wieloletnim doświadczeniem), makijaż i manicure. Skóra i błyszczące i młodych twarzy – wynik wysiłków nie tylko chirurgów plastycznych, ale także drobiazgową starannością. Jej ubrania – zarówno dorywczo i scenic – starannie przemyślane i dobrane. Postać ma idealne parametry, świadomie gwiazda regularnie odwiedza siłownię i śledzić diety.

Pełny dom zawsze zbiera Taisiya Povaly. Dzieci i dorośli, młodzi i starzy chętnie słuchać jej piosenek, cieszyć się niepowtarzalny głos, który mieni się w każdej nucie. A kobieta wierzy w cuda i mam nadzieję, że wszystko z jej największych osiągnięć na tym świecie są jeszcze przed nami.