351 Shares 4736 views

Co zrobić, jeśli na stronie hakera „VKontakte”?

„VKontakte” hacked stronę, co robić? często miał do czynienia z podobnych skarg od przyjaciół i znajomych, a może podejrzewasz, że Twoje konto zostało zaatakowane przez hakerów? Jak określić, która strona Hacked „VKontakte” i, co najważniejsze, jak się w tej sytuacji? Wszystko to zostanie omówione w tym artykule.

Jakie są sposoby włamania?

Czy to możliwe, aby włamać się na stronę „VKontakte”? W szerokim sensie, możemy udostępnić wszystkie hacking stron w sieci społecznych na trzy grupy:

 • łamanie haseł rekrutacji bezpośrednie (za pomocą specjalnego oprogramowania);
 • przełom zakażenia układu (wirus się na komputerze, przekierowanie do „lewej strony”, nie mając site „VKontakte” bez związku);
 • phishing (oszustów e-mailem, a inne strony starają się nauczyć haseł dla użytkowników).

Jak ustalić, że strony hakera „VKontakte”?

Ponadto, Twoje konto może wpaść w niepowołane ręce, powinien być gotowy w każdej chwili. Poniżej przedstawiamy sześć podstawy, na których można rozpoznać obecność innego Osoba na swojej stronie.

 1. Reklamacje z przyjaciółmi o tym, że nazwa pochodzi zróżnicowaną spamu.
 2. Spontaniczne pojawianie się nowych przyjaciół (lub usunąć stare) abonentów. Oszukać „lubi”.
 3. Zmiana danych osobowych na stronie (data urodzenia, miejsce pracy, hobby, i tak dalej), w tym dostosowanie stanu.
 4. Pojawienie się nowych grup.
 5. Nowe wpisy na ścianie, nie mam z tobą zrobić.
 6. Otrzymanie wiadomości e-mail, aby zmienić swoje hasło (o ile, oczywiście, nie zrobiłem tego na własną rękę).

Co zrobić, jeśli na stronie hakera „VKontakte”?

Jeśli okaże się, podejrzanej aktywności na swoim profilu popularnej sieci społecznej, a następnie, po pierwsze, nie panikuj i dostać się razem, bo nic strasznego się nie stało, i można przywrócić swoje konto. Trzeba będzie wykonać szereg działań, że strona znów stał twoje.

 1. Zmień hasło, aby uzyskać dostęp do poczty e-mail, do którego jest przymocowany profil „VKontakte”. Starają się rozwijać długich haseł (składające się z co najmniej 8 znaków), treść symboli, liter i cyfr.
 2. Zmień hasło na stronie „VKontakte”. Odbywa się to w „My Settings”. W zakładce „Ogólne” znajduje się sekcja „Zmiana hasła” i stosując się do zaleceń opisanych w ust №1, przypisać nową ochronę znaków.
 3. Dbamy o to, że strona jest wciąż przywiązany do swojego numeru telefonu telefon. Można to sprawdzić w sekcji „Moje Ustawienia” w zakładce „Ogólne”.
 4. Konfigurowalny strona. Usuń „lewicowych” pozycje, znikąd pojawił przyjaciół abonentów. To samo należy zrobić z aplikacjami, które nie zostały zainstalowane, ale nadal masz, i grupy / społeczności.
 5. Sprawdź komputer za pomocą oprogramowania antywirusowego dla wirusów. Lepiej jest używać kilku narzędzi do autentyczności.
 6. Zawiadomić przyjaciół i znajomych o stronie włamania.

Więc teraz wiesz, co zrobić, jeśli hacked stronie „VKontakte”. Mamy nadzieję, że ta informacja będzie przydatna w kluczowym momencie.