431 Shares 7942 views

Jak ukryć obrazy „VKontakte” od wścibskich oczu?

Teraz większość czasu możemy komunikować się za pośrednictwem sieci społecznościowych. Za pomocą zdjęć, mówimy o codziennym życiu i święta naszego życia lub obserwować efekt lat naszych przyjaciół i znajomych. Bardzo często do czynienia z nieprzyjemnym problemem: ogromna liczba witrynie użytkownicy portalu „VKontakte” przegląda naszą fotografię i czasami dodać komentarz, który nie potrzebujemy. Praktycznie każdy użytkownik próbuje wymyślić i dowiedzieć się, co można zmienić w tej sytuacji, jak ukryć obrazy „VKontakte” przez osoby nieupoważnione.

adresowanie

W zależności od osobistych preferencji, tam jest o wiele sposobów, aby ukryć zdjęcia z „VKontakte”. Na przykład, jeden obraz nie da się ukryć, żeby to zrobić, trzeba utworzyć nowy album. Jest możliwe, aby przesunąć zdjęcie, które chcesz ukryć. Następnie konieczne jest w albumie wybierz „Edit”, klikając na ołówkiem w prawym górnym rogu. Następnie trzeba wybrać kategorię tych przyjaciół, którzy oglądają Twoje zdjęcia będą dostępne w całości lub pozostawić otwarty dostęp tylko dla siebie. Można ukryć te obrazy, w którym powiedział ktoś z przyjaciół. Na swojej stronie „VKontakte” wybierz „Ustawienia” kartę, a następnie przewrócił się okno, w którym należy sprawdzić „który zobaczyć zdjęcia, które mam wymienione.” Następnie zrobić bałaganu tej linii, należy wybrać odpowiednią wartość: „Tylko ja”, „tylko przyjaciółmi” lub „ALL”. Użytkowników

AGB

Ustawienia prywatności Administracja serwisu opracowano funkcję automatycznego która oddziela znajomym na kategorie. W tych przepisach, nie jest to opcja, która pozwala otworzyć lub zamknąć dostęp do całego albumu na koncie dla pewnej kategorii przyjaciół. W tym przypadku, zobaczyć ukryte zdjęcia „VKontakte” generalnie nie jest to możliwe dla nich, jak ta sekcja nie będzie widoczny na stronie. Jak to zrobić? Usługa „VKontakte” (na liście „kategorii Friends”), oddzielając użytkownikom przyjaciół, krewnych, współpracowników, trzeba wybrać kilka grup dla każdej z nich. Opcje proponowane przez administratora „wysoki poziom dostępu” „niedostępne”, „niski dostępu”, „średni poziom dostępu” i Jest to prawdopodobnie jeden z najwygodniejszych sposobów, aby rozwiązać ten problem: „Jak” VKontakte „aby ukryć zdjęcia z całego albumu.”

Obraz z „awatarów”

Fotografia, która znajduje się w „Avatar” (choć w większości przypadków więcej niż jeden) jest dostępna do wglądu wszystkich użytkowników sieci społecznych. Więc pojawia się pytanie, w jaki sposób ukryć obrazy „VKontakte” został rozwiązany tylko w jeden sposób – do całkowitego ograniczenia dostępu z niepożądanych użytkowników do Twojej witryny. Aby to zrobić, taki przyjaciel dodać w „czarnej liście”. Jest również dość łatwe do wykonania: na jego stronie w zakładce Ustawienia kliknięcie na „czarnej liście” i przesłać na adres konta osoby w celu ograniczenia dostępu, które chcesz.

Interesujące jest to, że funkcja taka jak „Hide zapisanych zdjęć” VKontakte „nie istnieje. Oznacza to, że płyta nie może być edytowany za niedostępności oglądania przez innych użytkowników. Można próbować zapisać zdjęcie, aby zamknąć dostęp do niego innym użytkownikom. Ale jeśli masz album, na przykład, 387 zdjęć, każde z nich będą musiały być edytowane ręcznie. To długie i niewygodne, ale jeśli naprawdę potrzebujesz to nie może uciec. W tym przypadku, album zostanie wyświetlony na stronie, choć zdjęcia są ukryte.

Ukryte zdjęcia mogą być przeglądane

Niektóre bardzo ciekawy użytkownicy będą mogli w zasadzie znaleźć luki w celu zapoznania się ze swoich obrazów. Na przykład, przeglądanie Ukryte zdjęcia „VKontakte” można przeprowadzić jedną z prostych sposobów. Aby to zrobić, trzeba przejść do strony użytkownika, osobę, którą jesteś zainteresowany. Następnie otwórz album, w którym zdjęcie, a to może być co najmniej jeden nie jest utajony obraz, który chcesz otworzyć. Następnie należy włączyć funkcję znajdujący się pod poniższym obrazie: „Szybko zdjęcie tryb wyświetlania” i strzałek (lewo lub prawo), aby przejrzeć je wszystkie zobaczyć. Co dalej? Następnie należy zamknąć wszystkie zdjęcia – chcesz to obraz będzie widoczny w pełnym dostępem. Choć warto pamiętać, że luki, jak to szybko wykryte i zamknięte przez administratora. Dowolny wygodny sposób przeglądać informacje nie przeznaczone dla ciebie, nie będą ważne w ciągu tygodnia.

Przepisy ciągle się zmieniają

Ze względu na nowe zjawiska, w 2013 roku na miejscu istnieje funkcja takie jak „ukryć obrazy” VKontakte „na ścianie”. Jeśli obraz został wystawiony na nim na ścianie, trzeba pogodzić się z faktem, że jej przeglądania i komentowania wszystkich tych, którzy chcą. Albo trzeba usunąć. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, będzie to automatycznie oznaczać zniknięcie wszystkich rekordów, które były istotne dla tego pliku. Teraz przechowywać swoje zdjęcia „VKontakte” lepszy tylko w albumach. Przynajmniej tam można je łatwo poddać edycji i nie martwić się o ich przeglądania nieznanej osoby lub pozostawić nieprzyjemnych komentarzy.