175 Shares 2958 views

Hugo Boss – woda toaletowa, który podbił miliony serc

Pod koniec XX wieku (1993) nowej spółki – perfumy Hugo Boss. Woda toaletowa , ten wspaniały gatunek stał się wybór z najbogatszych ludzi na świecie. Przychody spółki osiągnęły ponad pół miliarda dolarów.

Z historii firmy

Pomimo dzisiejszych imponujących zarobków, twórcy marki jest dobrze pamiętany skromnym początku swojej kariery. Na początku ubiegłego stulecia, Hugo Boss wydany odzież ochronną – jednolite i kombinezony żołnierza. Ale siedemdziesiątych założyciele firmy myślą o rozszerzenie produkcji.

Hugo Boss dzisiaj

Dziś jest to jeden z najbardziej znanych domów mody. Pod marką Hugo Boss jest realizowany klasyczne ubrania, akcesoria, perfumy. Odzież jest dostępna pod dwoma markami: zbiór Hugo Boss i linii ubrań.

Perfumy firmy Linia

W latach dziewięćdziesiątych, marka już sporą popularność. Pierwszy zapach zainteresowane specjalistów w dziedzinie perfumerii. Po pewnym czasie mówi o tym wszystkim.

Zachęceni sukcesem, kierownictwo spółki zostały aktywnie rozwija nową linię. Po krótkim czasie, linia perfum był pełen oryginalnych i wyśmienitych smaków. Dzisiaj, firma Hugo Boss posiada ponad 300 sklepów na całym świecie.

Perfumy marka zyskała uznanie i szacunek wielu znanych ludzi na świecie – polityków, piosenkarzy, aktorów, sportowców. Kolekcja Hugo Boss nie będzie w stanie znaleźć podobne smaki. Wszystkie z nich są unikatowe.

Woda toaletowa «Pomarańczowy»

Jest to pierwszy i bardzo jasny firma projektant zapach. Jego nazwa jest taka sama nazwa słynnej kolekcji mody od Hugo Boss. woda toaletowa należy do rodziny zapachów owocowo-drzewnych. To otwiera się żywe i wyraziste sandałowego i słodkiej wanilii. W centrum kompozycji świeżego jaśminu, pomarańczy, cynamonu. To dopełnia ciepły pióropusz zapach oliwek i śliwki.

Hugo Boss eau de toilette "XX"

Kompozycja ta odpowiada wizerunku firmy: łączy w sobie pokusę z agresywnością i odwiecznej rywalizacji między kobietami i mężczyznami. Flavor notes – piżmo, drzewo sandałowe, róża, mandarynka, czarna porzeczka i bursztynu.

„XX Letnie Edition» – nowa wersja

Firma wydała nową wersję „XY” smaków i „XX”. Tego lata edycja. Nowoczesna interpretacja relacji między kobietą i mężczyzną, nieskończony i niesamowitych kontrastów i żądza. Jest to kolejny wielki sukces Hugo Boss. Woda toaletowa, opinie z których tylko entuzjastyczny, to wspaniały luksusowy zapach dla pań. Taki zapach jak dziewczyna, która uwielbia namiętny grę, która jak konfrontacji i walki.

Woda toaletowa «Element» mężczyźni

Aromat, ładowanie pozytywną energię jego właściciela. W nim jest oddech miasta. Cztery elementy, które tworzą kompozycję, będzie obok ciebie na drodze do sukcesu: woda, brzmiące świeżą morską bryzę, wszystko pochłania ogień, jedzenie ostrość i płomienia imbir, mielone, wyraźnie uwięziony w powietrze i cedru niuanse – w przejrzystości butelki. Jest to jasny i wyrazisty znaleźć firma Hugo Boss. Woda toaletowa, których cena waha się od 1150 do 1950 rubli, nie pozostawi nikogo obojętnym człowieka.