606 Shares 3905 views

Jak rosną włosy po krótkim dziewczyny fryzura, prawda? Jak szybko rosną długie włosy po krótkiej fryzury?

Charakter każdej kobiety wrodzonej chęci do zmian, eksperymentowania z wyglądem, chęć wygranej podkreślić cechy i ukryć wady, lub po prostu poprawić swój nastrój obrazów przyciągających wzrok. Czasami drastyczna zmiana wizerunku nie są tak skuteczne, lub po prostu stać się nudne i wymagają nowych rozwiązań. Taka sytuacja nie jest niczym niezwykłym dla dziewcząt, nagle dokonał skróty, ale po pewnym czasie, chcąc powrócić do dawnej urody długich loków. Czy to możliwe, aby przyspieszyć proces zmiany? I jak rosną długie włosy po krótkiej fryzury? Spróbujmy odpowiedzieć na te proste i ważne pytania.


prawo opieki

Ważne jest, aby przeprowadzić procedurę oczyszczający włosy. To normalizuje procesy metaboliczne w skórze i nie wysychają nici. Eksperci zalecają, aby wybrać szampon i odżywkę w zależności od typu włosów. Umyć je trzy razy w tygodniu, ale nie codziennie, tak aby nie usunąć naturalne oleje, które chronią powierzchnię. Odbiór produktów pielęgnacyjnych do włosów, witamina maski, okłady ciepłej i zimnej, utrzymania i przywracania ich strukturę całego wzrostu. Będzie przydatny olej z awokado, oliwy i jojoba. zachowują wilgoć i zminimalizować efekt posechennyh wskazówek. Keratyny i zawija kolagenu są czasami użyteczne dla tych, którzy narażeni są na rosnące barwienia włosów, często chemiczną stylizacji i trwałej ondulacji.

fryzury forma i tips

wycieczki planujące fryzjera okresowo cięcia przesuszone otrosshie końcówki, a tym samym nadawać kosmyki dobrze schludny wygląd. W przeciwieństwie do popularnego mitu, że włosy nie rosną szybciej po fryzurze, ale wyglądają lepiej i nie stratyfikacji dalszych wskazówek. Większość specjalistów zalecają robić to raz na sześć tygodni. Włosy rosną średnio 1,3-1,6 cm miesięcznie. Kompleksowa pielęgnacja i stosowanie specjalnych narzędzi może znacznie przyspieszyć ten proces. Prosta arytmetyka pozwoli odpowiedzieć na pytanie, jak rosną włosy po krótkiej fryzury. Dziewczyna zapytać tego celu wymaga sześciu miesięcy do jednego roku lub do średniej długości ostrza.

prawidłowe odżywianie

Obfitość w diecie warzywa, owoce, mięso i ryby na pierwszy rzut oka wydaje się, niezależnie od wzrostu nici, ale są to bardzo ważne czynniki. Ponieważ włosy składa się z białka, to powinno wystarczyć w swojej diecie. Niektóre produkty spożywcze zawierają więcej białka, a ich eksperci zalecają, którzy chcą nabyć luksusowe głowy włosy. Mięso z kurczaka i indyka, ryby, produkty sojowe, orzechy i rośliny strączkowe. Promują zdrowe keratynę, która jest „fundamentem” dla włosów. Nie zapomnij o zalecanej ilości wody dziennie.

Witaminy i minerały

Nie mniej ważna jest zawartość w diecie umiarkowanej ilości tłuszczu. Są one niezbędne dla włosów, oraz do utrzymania dobrego stanu zdrowia. Kwasy tłuszczowe są niezbędne dla wszystkich do czynienia z pytaniem, jak rosną włosy po krótkiej fryzury. Zdjęcia na stronie pozwalają upewnić się, że jest to realne. Również w diecie powinno być witaminy A, E, K i D Obejmują w pożywieniu omega-3. Sytuacji i podjąć decyzję witaminy B-kompleks z oleju rybnego, które przyspieszają wzrost mieszków włosowych.

Żelazo i cynk są również niezbędne. Origin jest odpowiedzialny za transport tlenu do mieszków włosowych, a drugi sprzyja regeneracji tkanek i normalizuje wydzielanie sebum. Znaleziono ostrygi, dyni, czekolady i kokosa minerałów.

Witamina C jest bardzo ważne dla wzrostu włosów. Niewystarczająca ilość skutkuje kruchym, martwą wygląd i brak pasm blask. Organizm zużywa witaminy C do produkcji kolagenu, który jest składnikiem włosów. Ponadto, jest to konieczne dla absorpcji żelaza. Zaleca się, aby wziąć 90 mg witaminy C dziennie dla dorosłych. Zrównoważona dieta, która będzie udziałem wszystkich powyższych elementów będzie skuteczna odpowiedź na pytanie, jak rosną włosy po krótkiej fryzury.

delikatna stylizacja

Staraj się unikać ciągłego korzystania z suszarki do włosów, deska do prasowania, curling. Zwiększyć przedział czasu pomiędzy barwieniu przy użyciu kolorirujushchie balsamy. Zanim zaczną rosnąć włosy, to lepiej, aby powrócić do naturalnego lub przybliżonej do niego kolor, aż do uzyskania pożądanej długości. Użyj miękkiej szczotki i grzebienie. Zaopatrzyć się w zabezpieczenie termiczne i spray-serum na nici szpachlowych. Poczekaj, aż włosy są trochę wyschnie i szczotkować je mokre. Odrzucić gumki i elementy metalowe, użycie taśmy tkaniny i bandaże, aby uniknąć uszkodzenia struktury. Wybrać najlepszą fryzurę przy minimalnym wpływie na korzeniach. Te proste zalecenia są silnym elementem odpowiedzi na pytanie, jak rosną włosy po krótkiej fryzury.

właściwe szczotkowanie

Wydawałoby się, że w zwykłym codziennym procesie, jednak i powinien być przyjmowany z największą uwagą. Zaleca się rozczesują nici odrastają nie więcej niż 5-10 minut dziennie. Proces pobudza krążenie krwi w skórze głowy, dystrybucję sebum. Przeczesać włosy z delikatnymi ruchami, zwłaszcza jeśli są one nadal mokre. Użyj narzędzi, aby ułatwić proces z opiekujących olejów, a pytanie, jak rosną włosy po krótkiej fryzury, nie zwracają się do codziennej pielęgnacji przeszkodą.

masaż głowy

Występował z jego ręki, miękkimi kolistymi ruchami. Masaż pobudza krążenie krwi, wspomaga produkcję sebum. Wzmacnia korzenie i zatrzymuje wilgoć od długości włosów. Postępowanie z olejem kokosowym promuje bardziej intensywnego wzrostu. Środki daje siłę do włosów, jest naturalną klimatyzację i zawiera ważne witaminy i składniki odżywcze. Stosuje się go na czubkach palców i delikatnie wcierać w skórę. Dla wszystkich, którzy mają do czynienia z problemem, jak rosną włosy po krótkiej fryzury, olejki do masażu oraz inne specjalne środki będzie wiarygodnym narzędziem.

Maski i środki do domu

Jako wiodący czynnik rosnących ekspertów do pielęgnacji włosów zaleca się uciekać się do specjalnych środków kosmetycznych i domowych. Salon oferuje zabiegi i okłady, przyspieszając wzrost i przez karmienie nici. W domu pomocy asystentów składników i dodatkowymi elementami w postaci olejów, witamin i tak dalej. D. Każdy zadaje pytanie, jak szybko rosną włosy po krótkiej fryzury, należy zwrócić uwagę na henny, ziemniaki, banany, cebula, miód, olej gorący włosy , Są łatwe w użyciu i bardzo skuteczne. Po przemyciu maska do pyurirovannyh bananów, zmieszano z miodu. pasta henna stosowane na skórę głowy, co znacznie przyspiesza proces. Wziąć masaż z mieszaniny olejów ogrzewanych – kokosowy, rycynowy i rozmarynu – za kwadrans. Po 60 minutach płukania. Powtórz trzy razy w tygodniu. Mush cebuli, perebitogo w blenderze, zmieszane z sokiem z połowy cytryny, nanosi się na skórę głowy w celu przyspieszenia procesów metabolizmu i wzrostu. Nie jest zalecany dla brunetek jak rozjaśnia korzeni.

Zintegrowane podejście da odpowiedź na pytanie, jak rosną włosy po krótkiej fryzury. Obejmują właściwego odżywiania, opieki, brak regularnych intensywnych opakowaniach, masek i okłady używek, a po sześciu miesiącach trzeba będzie wspaniały włosy.