646 Shares 8185 views

Co się wykąpać? Idziemy do kąpieli! FYI kąpiele

Kąpiel jest od dawna miejscem nie tylko do mycia ciała, ale także oczyścić umysł i duszę. We wszystkich częściach świata – czy to Japonię, starożytnego Rzymu i Starożytna Rus – osób odwiedziło łaźni, sauny, łaźni, czy łaźnie tureckie. Jest to miejsce do tej pory służy jako miejsce spotkań, zebrań i intymnych rozmów. Ale jest to po prostu udać się do kąpieli? Czy są jakieś zasady i subtelności? A co najważniejsze: trzeba być w wannie?

Jak przygotować się na wycieczkę w wannie?

Łaźni parowej dla osoby, jest pewna ilość stresu w organizmie. Oczywiście, podczas wizyty w łaźni będzie doświadczenie pewną przyjemność, relaks, a może nawet pozbyć się niektórych chorób. Jeśli masz zamiar udać się do sauny i zanurzyć się w jego korzystny par wpływ, trzeba wiedzieć nie tylko to, co się wykąpać, ale także w jaki sposób przygotować się do tej kampanii.

Interesujące jest to, aby wiedzieć, że zgodnie z rosyjskim zwyczajem, wykąpał, nasi przodkowie w Rosji. Można sobie wyobrazić – są przeprowadzane z nimi chlebem. Z jednej strony, istnieje przekonanie, że jest to dla asystenta do ustępstw parowy było proste i czyste. Z drugiej strony, to mówi, że para stała leczniczy jeśli polać kamienie wodą podawać z pieczywem.

Przede wszystkim musimy pamiętać, że konieczne jest, aby wziąć coś do jedzenia, przez około dwie godziny przed wizytą w łaźni lub saunie. Jedzenie powinno być dość proste, ale pożywne. Co to jest? Jeśli jesteś mocno zje, a następnie natychmiast udać się do łaźni parowej będzie bardzo duże obciążenie organizmu jako całości, ponieważ w tym czasie całego ciała koncentruje się na przetwórstwie żywności. Gorąca para w tym samym czasie jest bardzo kosztowne z układu sercowo-naczyniowego. Jednocześnie, jeśli masz zamiar odwiedzić saunę na pusty żołądek – to również nie jest najlepszym rozwiązaniem. Gdy ciało jest rozgrzane, wątroby i pęcherzyka żółciowego przez ciepła emitują więcej żółci, pod warunkiem, że żołądek jest pusty – można odczuwać ból w prawym górnym kwadrancie. Dlatego, przekąski, na przykład, twarożek z ziołami. I podróż do kąpieli nie zepsuje Ci nagle wyłonił się ból.

Są tam rządzi w łaźni parowej?

Już zdecydował, „Chodźmy do kąpieli!” Aby ustawić datę i dostosować psychicznie.

Ale nadal nie wiem, co się wykąpać i jak zachowywać się w łaźni parowej. Gdy nabycie wszystkich niezbędnych że powinniśmy zabrać ze sobą, dużo zależy od płci. Kobiety zwykle pojawiają się w łaźni z ogromnymi torbami i mężczyzn podróżujących światło, z miotłą w ręku.

Ale odwiedzenie kąpiele są te same zasady dla wszystkich. Ważne jest, aby przestrzegać zwyczajne i najbardziej prostych zasad higieny. Czy jest to pomieszczenie lub odrębny zestaw strzał. Każda kąpiel ma swój własny zestaw reguł. Ale istnieje ogólna zgodność z którymi pozwoli odwiedzić kąpieli bez obawy o swoje zdrowie. Przede wszystkim przed separacji pary należy nosić odpinane buty, tak aby nie przenosić zarazki z ulicy w bardzo sprzyjających warunków dla nich ciepło.

Zazwyczaj stosowana jest zasada zakazu wizyty kąpiele golenie miejsc intymnych przyciąć paznokcie i zrobić pedicure w ogólnym oddziale. Realizacja tych zasad czyni wizytę nieskomplikowanych kąpiele przyjemny dla wszystkich.

Niepisana zasada w łaźni parowej jest cicho. Ludzie przychodzą do kąpieli nie tylko umyć, ale zmyć wszystkie negatywności, które nagromadzone w ciągu tygodnia roboczego zharmonizować ciało i duszę. Głośny śmiech i rozmowa może zapobiec i psują poczucie odwiedzając łaźnie. Kąpiel powinna zachowywać się poprawnie, a jeśli chcesz głośno bawić, to lepiej odwiedzić osobną łaźnia parowa.

Zaczynamy zbieranie torbę

Już studiował informacje, które mogą być wymagane w łaźni parowej. Zacznijmy od tego, co wziąć rzeczy do kąpieli lepiej w wodoszczelnym worku. Jeśli wziąć torbę z tkaniny, będzie niewygodne umieścić mokre rzeczy po kąpieli.

Gdy idziesz do kąpieli, jednym z głównych atrybutów ręcznikiem. Muszą wziąć kilka: jeden do wyschnięcia po prysznicu, drugi – do stosowania bezpośrednio w łaźni parowej, aby móc położyć się lub usiąść na nim.

Zwykle, po wyjściu z pary podjęte muflę w szlafroku lub arkuszach i gorącego napoju herbacianego w celu uzupełnienia utraconych płynów. Po pary wysokiej temperatury nie można po prostu wyjść z łaźnią parową i siedzieć w chłodzie poczekalni. Z tego wynika, że jest to niezbędne do podjęcia szlafrok i termos z herbatą, to najlepiej zrobić herbatę ziołową. Może to być maliny lub wapno, np. E. Takie opłaty, które wzmagają pocenie.

Podczas wizyty w łaźni lub saunie po prostu nie można zrobić bez czapki do kąpieli. Na rynku akcesoriów łazienkowych, można znaleźć szeroki wybór czapek dla każdego koloru i smaku. Wybierz jeden, który jest wykonany z naturalnych materiałów. Może to być, na przykład filcu, z wełny, szmatki. Naturalne materiały dobrze uratuje skórę głowy, włosy i uszy z wrzącej pary.

Kolejnym równie ważnym dodatkiem jest gąbka. Gdy skóra jest parzona i pot wychodzi, ważne jest uwolnienie skóry od zrogowaciałego cząstek. Materiał wełna, jak również wszystkie rzeczy użyte w kąpieli powinien być naturalny. Pod wpływem temperatury, które zależą od wizyty ty kąpieli lub saunie, szkodliwe substancje odparowują z powierzchni włókien sztucznych. A w wannie, jak wiadomo, są dla zdrowia. Spójrz na półkach luffy gąbki lub sizalu. Alternatywnie, gąbka może być w postaci rękawiczek, lub na długim uchwytem, który jest wygodny, jeśli iść do kąpieli w spokoju.

Trochę kosmetyków

W grze podwójnej kobiecych których tylko słoiki nie widzę! I wiele masek, kremów i zarośla. Nie tylko nakłada się na skórę w poszukiwaniu magicznego pocisku, który dostarczy i zmarszczki, cellulit i rozproszenia! Mężczyźni często nie przeszkadza, a cała nadzieja jest dla mydła i miotła.

Aby poczuć pełną moc uzdrawiania parę, parę butelek nadal warto przynieść. Najczęściej stosowany jako peeling z kawy, w którym można dodać trochę cynamonu i imbiru. przyprawy, z wyjątkiem tych, które posiadają magiczną zapach, a nawet rozgrzać skórę, wyrównuje się, a nawet pomóc w walce z pomarańczową skórę na udach.

Jeśli chcesz dokładnie pot, skóra może być wcierać mieszaniną miodu i soli, która jest bardzo silny napotne. Im bardziej organizm pozbywa się potu, tym więcej toksyn ukaże się na powierzchnię.

Po wielokrotnie iść do łaźni parowej, należy umyć ciało wodą z mydłem. Pożądane jest, aby było mydło. Jest mniej zapach i bez barwników, co jest bardzo niepożądane umieścić na parze skórę. Teraz można znaleźć zarówno ciągłe i kremowe mydło, który nadaje się do mycia i ciała, i włosy.

Jego Królewska Mość miotła

To jest niemożliwe do kąpieli bez miotły. Jeśli idziesz do pary, odpowiedź na pytanie „co się wykąpać” jest tylko jedna: najważniejsze – nie zapomnij miotłę. Jego właściwości pomagają powodować skóry na tonie, olejki eteryczne z gałązek wnikać w płucach iw każdym porem skóry, ozdoravlivayusche działając na całym ciele.

Szczotka może być brzoza, dąb, a nawet jałowiec. Przed użyciem należy do pary, a następnie podjąć łaźnia parowa. miotła cała moc można doświadczyć tylko po najechaniu obecnego asystenta. Ale także na własną rękę może przynieść wiele korzyści dla organizmu.

Olejki eteryczne w wannie

Olejki eteryczne są często wykorzystywane w łaźni parowej. Stosowanie olejów jest bezcenne, pod warunkiem, że jest to naturalne. Oleje mogą być stosowane do uszkodzenia chemicznego. Olej należy rozcieńczyć w wodzie, a następnie można posypać kamienie. Dziewczyny uwielbiają mieszać olejki eteryczne z zarośla lub maski do włosów.

Bardzo dobrze pokazać się w olejki do kąpieli cytrusowych, jałowca, eukaliptusa, drzewa herbacianego. Ale tutaj są indywidualnie dobrane i próby i osobistych preferencji.

Opakowanie to jest montowane w kąpieli. Można je podsumować, że bierzemy kąpiel: ręczniki, ręcznik, pantofle termos z herbatą, mydła, peelingi i miotłę.

Kąpiel – to doskonała profilaktyka przeziębienia, a także rodzaj gimnastyki dla statków. Kąpiel wizyta i sauna, cieszyć się tą wspaniałą rozrywką, a twoje ciało będzie dziękuję.

Orzeźwiającej kąpieli!