820 Shares 4827 views

Książę Monako Albert II poślubił w końcu

Niedawno odbyła się ona wyłączną ślub królewski, w którym ludzie z Kopciuszek zamienił księżniczka Monako. Stało się profesjonalnym pływakiem Sharlin Uittstok Południowej Afryki. Od czasów starożytnych wspaniałe królewskie atrybuty ślubne mają niewiele się zmieniły, panna młoda była we wspaniałej sukni od Armaniego, ale zamiast trener dla młodego był nowy Lexus, wykonane specjalnie do tego ślubu. Ślub czeka na wszystkich maleńkim kraju europejskim. Książę Monako Albert II i jego narzeczona pobrali się w kościele. Przez wzgląd na tej ceremonii, Sharlin Uittstok, dawny ewangelicki, przeszedł na katolicyzm.

Lush ślub trwał przez cały weekend. Początkowo 53-letni książę Albert II z Monako i Charlene była normalna ceremonia ślubu cywilnego. Piękna narzeczona, która do tej pory stała się księżniczką, ubrany w ślubny strój lekki turkusowy kolor z płaszczem od projektanta Dzhordzho Armani z Włoch. Była zaskakująco skromne fryzury i diamentowe kolczyki. Książę Monako była ubrana w białą postać karabinierów.

Uroczystość odbyła się na terenie Pałacu Książęcego, jej udział 850 gości, wśród których większość stanowili członkowie rodzin królewskich i głowy wielu państw. Na placu przed pałacem było około 3500 osób, z których świeżo upieczony żona pochodził z balkonu. Już następnego dnia odbywało się wesele w kościele. Ceremonia ślubna prowadzone przez arcybiskupa Monako Bernard Barsi. Żona księcia Monako Sharlin, który już zostać księżniczką i drukuje Alber po ślubie poszedł do Opery Garnier do uroczystej kolacji.

Według licznych plotek romantyczna para trwał tak długo, jak 8 lat, a ślub nie może się odbyć, ponieważ narzeczona zamierza rzekomo uciec do domu z wesela. Stało się to, gdy młody narzeczona dowiedziała się, że jej przyszły mąż powinien się urodzić trzecie dziecko nieślubne. Sharlin Uittstok od kilku lat mieszka w Monako, ale to wciąż nie wypracowała również uczyć się francuskiego. Ponadto, nie jest specjalnym błękitną krew, ona nawet nie ma wyższe wykształcenie. Ale książę Monako zdecydowaliśmy się na byłego mistrza olimpijskiego w pływaniu, ponieważ wygląda ona bardzo podobna do swojej matki, aktorki Grays Kelli.

Pomimo faktu, że zgodnie z normami ślubu królewskiego kosztującej 80 milionów euro nie jest bardzo inteligentny, a nawet pokorny, cała ceremonia była bardzo bujna. Podczas ceremonii ślubnej suknia pióropusz przenoszenia sześcioro dzieci. Następnie nowy mąż przetoczyła się w ekskluzywnej Lexus specjalnym przezroczystym dachem. Dla wszystkich działań, który został pokazany na ogromnych ekranach telewizyjnych, oglądanie niemal wszystkich mieszkańców tego małego kraju. Dla nich ta ceremonia była bardzo ważna, bo już dwa kilometrów kwadratowych terytorium państwa pozostanie niezależny i nie pochodzą z upoważnienia Francji.

Szef Księstwo Monako książę ma teraz małżonek i tylko czekać na prawowitego następcy tronu. Ale pasja nie ustąpi, a zaraz po ślubie, chodziły słuchy, że wystąpiło kilka kłótnia. Ale głowa państwa Monako oburzeniem odrzuca te pogłoski, nazywając je egoistyczne, grożąc sądową dla „zniesławienie”. Para tydzień po ślubie poszedł na miesiąc miodowy w Afryce Południowej, a nie cały czas razem było tak jak powinno być szczęśliwe młode pary. Tymczasowa separacja wiązało się z koniecznością biznesu, podczas „miesiąca miodowego” władca Księstwa Monako odbyła kilka ważnych spotkań, ponieważ oprócz zarządzania stan Prince Albert jest również 26 lat jest członkiem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.