822 Shares 6646 views

Niezależne Święta w Hiszpanii bez biura podróży

Według Instytutu Turystyki Hiszpanii, Hiszpania zajmuje 4 miejsce w rankingu kategorii celów „Beach Holiday” i 6 w klasyfikacji generalnej. Rosjanie uwielbiają Hiszpania staje się silniejsza z każdym rokiem. Jeśli przed podróżą w kraju bezwizowego , takich jak Turcja i Egipt, jest to zdecydowanie Europa stała się bardziej dostępne i bardziej atrakcyjne.

Warto zauważyć, że według tych samych danych, coraz więcej turystów przyjeżdża do Hiszpanii sam, choć liczba ta wciąż jest niewielka w porównaniu do turystów podróżujących z Europy. Ze względu na szeroki rozprzestrzeniania się w Internecie, pozwala na wykonywanie wszystkich niezbędnych zbroję, aby znaleźć wszystkie niezbędne informacje, niezależnie reszta dawno temu zyskał popularność wśród obywateli europejskich. Rosja nadal pozostaje w tyle, ale obraz się zmienia.

W 2011 roku zajęliśmy 2 miejsce w liczby użytkowników Internetu w Europie. Zgodnie z przewidywaniami można się spodziewać, że doskonale opanowali umiejętności navegatsii w Internecie, rosyjscy turyści stracą chęć zależy od biura podróży i woleliby osobiście zorganizowanej rekreacji.

To naprawdę bardzo proste. Najpierw musimy wybrać zyskiem lot, który jest łatwy do zrobienia na miejscu, pozwala na porównanie cen i terminach poszczególnych lotów. Jeśli podróżujesz z rodziną lub grupą przyjaciół, następnym krokiem będzie trzeba wynająć mieszkanie w Hiszpanii, dla których dostępne masz duży wybór portalu zaprojektowane, aby szukać mieszkaniowych wielokryterialnej. Jeśli wolisz bardziej luksusowy pobyt, a następnie wynająć willę w Hiszpanii nad morzem będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Dokumenty potwierdzające rezerwację, zwykle nie mają żadnych problemów z uzyskaniem wizy. Gdy cenionych „etykieta” pojawi się w paszporcie, to możliwe będzie podjęcie decyzji co do zobaczenia, czy konieczne jest wynająć samochód lub kupić bilety na pociąg i inne niuanse.

Z powyższego jasno wynika, że proces ten jest dość prosta, wciągająca, który szybko adaptirueshsya i że wpaja dumę z pracy wykonanej na końcu.

Era „żelaznej kurtyny” Niech za granicą i lęki sami kosmici są długie za nami, nie boją się odkrywać Europę. Teraz pozostaje tylko przejść przez strach, który jest odpowiedzialny za własne święta i organizować niezależne wakacje.